اخبار کنکور دکتریدکتریکنکور دکتری دانشگاه آزادکنکور دکتری دانشگاه سراسری

اعلام نتایج آزمون دکتری آزاد و سراسری 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون دکتری آزاد و سراسری 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج آزمون دکتری 97 با توجه به اینکه آزمون برای دانشگاه آزاد و سراسری به صورت یک جا برگزار می گردد به همین دلیل اعلام نتایج دکتری سراسری 97 و اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد 97 به صورت یگانه اعلام می شود و اعلام نتایج جداگانه ای برای این دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه ای اعلام نخواهد شد. پس از اعلام نتایج آزمون دکتری 97 داوطلبین در صورت مجاز به انتخاب رشته شدن قادر خواهند بود اقدام به انتخاب رشته دکتری سراسری 97 نمایند. توجه داشته باشید در صورتی که داوطلب در کارنامه نتایج اولیه دکتری 97 خود شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد داشته باشد می تواند به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 خود اقدام نمایند.

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 97 دانشگاه آزاد و سراسری

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 97 دانشگاه آزاد و سراسری به احتمال فراوان همانند سال های پیش در فروردین ماه خواهد بود. اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری 97 در اواخر فروردین ماه اعلام خواهد شد و توجه داشته باشید اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 نیز همزمان با هم و در صورت قبولی داوطلب در همین کارنامه اولیه دکتری 97 به او اعلام می شود. با توجه به اینکه هنوز در مورد زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری 97 توسط سازمان سنجش اعلام نگردیده است به شما این اطمینان را میدهیم که میتوانید از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری 97 از طریق این مقاله آگاه شوید چرا که به محض اطلاع رسانی از زمان دقیق آن با به روز رسانی این متن زمان دقیق را به شما اعلام خواهیم نمود.

نحوه دریافت نتایج آزمون دکتری 97

نحوه دریافت نتایج آزمون دکتری 97 بدین صورت می باشد که داوطلب می بایست با ورود به سایت سازمان سنجش اقدام به دریافت کارنامه آزمون دکتری 97 خود نماید. اعلام نتایج آزمون دکتری 97 به صورت اینترنتی بوده و داوطلب به سه روش همانطور که در عکس مشاهده می نمایید می باشد می تواند در زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 97 با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه یا شماره پرونده و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و شماره داوطلبی اقدام به دریافت اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری 97 خود نمایند. البته توجه داشته باشید در صورتی که داوطلب در کارنامه اولیه آزمون دکتری 97 خود مجاز به انتخاب شده باشد و در دریافت اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 دریافت نموده باشد می تواند اقدام به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 نماید.

اعلام نتایج آزمون دکتری 97
اعلام نتایج آزمون دکتری 97

در صورتی که در زمان اعلام نتایج دکتری 97 خود با دریافت کارنامه اولیه آزمون دکتری 97 با مشکلی مواجه شدید می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور با
مشاوران صدای مشاور در تماس باشید.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون دکتری آزاد و سراسری 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 4 =

بستن