اخبار کنکور کاردانی به کارشناسیکاردانی به کارشناسیکنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با توجه به اینکه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97 هم زمان انجام می پذیرد پس از انکه داوطلبین در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 شرکت می نمایند می توان گفت نتیجه اعلام شده در زمان اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی 97 ، نتیجه نهایی داوطلب می باشد و بر اساس آن داوطلب می تواند کد رشته قبول شده در کنکور کاردانی به کارشناسی خود با خبر شود

ثبت نام برای شرکت در این آزمون از روز یکشنبه 23 اردیبهشت  آغاز و تا روز دوشنبه 29 اردیبهشت 97 ادامه خواهد

آنجه در این متن خواهید خواند :

1) زمان اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی 97- 98

2) نحوه دریافت اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

در زمان اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی 97 تمامی نتایج پذیرفته شدگان نهایی رشته های متمرکز، نیمه متمرکز و چند برابر ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97 که پذیرش آنها بر اساس آزمون و یا بر اساس سوابق تحصیلی ( معدل کل کاردانی ) می باشد ، اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی 97- 98

زمان اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی 97- 98 مطابق سال های پیش به احتمال فراوان همانند سال های پیشین در شهریور ماه اعلام خواهد شد و بر اساس آن داوطلبین قادر خواهند بود پس از اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی 97 و با خبر شدن از رشته قبولی خود ، اوایل مهر ماه با در دست داشتن مدارک ثبت نامی خود به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند. با توجه به اینکه هنوز زمان دقیقی برای اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی 97 از طرف سازمان سنجش اعلام نشده است به شما این اطمینان را خواهیم داد که در صورت اطلاعات دقیقی از اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی اعلام گردید ، با به روز رسانی این متن تمام اطلاعات دقیق را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

نحوه دریافت اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

نحوه دریافت اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98 به صورت اینترنتی بوده و از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت خواهد بود و داوطلبین به دو روش در زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 قادر به دریافت نتایج آزمون خود خواهند بود. روش اول جستجو بر اساس شماره پرونده و مشخصات فردی است. بدین صورت که داوطلب در اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی با وارد کردن شماره پرونده ، شماره شناسنامه و سال تولد خود می تواند اقدام به دریافت اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی 97 خود نماید. روش دیگری که فرد می تواند در زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 اقدام به دریافت نتایج خود نماید ، جستجو بر اساس شماره داوطلبی و مشخصات فردی می باشد. بدین صورت که داوطلب با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و سال تولد خود اقدام به دریافت اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی خود نماید. صدای مشاور این امکان را برای شما داوطلبین در نظر گرفته است تا بتنید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور دریافت کارنامه کاردانی به کارشناسی 97 خود را به مشاوران صدای مشاور بسپارید.

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 - 98
زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98
برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

بستن