اخبار کنکور کاردانی به کارشناسیکاردانی به کارشناسی

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

به طور کلی تمامی متقاضیانی که در ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت می کنند، کسانی هستند که قصد دارند در مقطع کارشناسی در دانشگاه های دولتی تحصیل نمایند. دغدغه های تمام متقاضیانی که در ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اطلاعات نامفهوم و گنگ دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی می باشد.

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) دفترچه کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97-98

2)  شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97-98

3) دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

4) صحبت های نهایی در رابطه با ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97-98

 

به طور کلی تمامی متقاضیانی که در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت می کنند، کسانی هستند که قصد دارند در مقطع کارشناسی در دانشگاه های دولتی تحصیل نمایند. دغدغه های تمام متقاضیانی که در این ثبت نام شرکت می کنند همواره این می باشد که آیا طبق دفترچه کاردانی به کارشناسی ، شرایط ثبت نام را شامل می شوند یا خیر و یا از لحاظ نظام وظیفه مشمول خدمت سربازی می شوند یا مشمول معافیت تحصیلی می شوند که در این مقاله می خواهیم توضیحاتی را در این زمینه به شما بدهیم چرا که در دفترچه کاردانی به کارشناسی 97 اطلاعات را به صورت کلی و بسیار نامفهوم توضیح داده است و در صورتیکه هنوز با ابهاماتی در این زمینه مواجه هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما با مشاوران صدای مشاور در میان بگذارید تا مشاوران متخصص ما شما را راهنمایی کنند. خوشبختانه دانشگاه های دولتی در رشته هایی که در دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 گفته شده در بسیاری از رشته های خود اقدام به ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه های سراسری (بر اساس سوابق تحصلی یا همان معدل دیپلم) می نماید که این خود خبر بسیار مسرت بخشی برای متقاضیان می باشد. همانطور که اطلاع دارید دانشگاه آزاد در این چند سال اخیر برای رشته های غیر پزشکی خود اقدام به ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد می نماید اما برای رشته های پزشکی و رشته های غیر پزشکی پرطرفدار در دانشگاه های مطرح خود از طریق آزمون ورودی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید بنابراین تمامی متقاضیانی که خواستار ثبت نام در این رشته ها در دانشگاه آزاد می باشند می بایست در این ثبت نام شرکت نمایند و پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی، اقدام به انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد نمایند.

 

دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97-98

همانطور که در دفترچه کاردانی به کارشناسی گفته شده، ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97-98 توسط سازمان سنجش و به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش برگزار خواهد شد. تمامی رشته هایی که توسط کنکور یا به صورت بدون کنکور پذیرش در آنها امکان پذیر است، تنها از طریق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 انجام خواهد پذیرفت، بنابراین تمامی داوطلبینی که می خواهند در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل نمایند می بایست در این ثبت نام بنا بر شرایط گفته شده در دفترچه کاردانی به کارشناسی 97 ، شرکت نمایند.

با توجه به اینکه به طور دقیق زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 اعلام نشده است، اما بر اساس سال های پیشین می توان گفت که احتمالا در اوایل سال 97 و در خرداد ماه دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 منتشر  و ثبت نام برگزار خواهد شد که برای اطلاع از زمان دقیق آن ما با به روز رسانی این مطلب زمان دقیق کنکور کاردانی به کارشناسی را به شما اعلام خواهیم کرد و دفترچه ثبت نام را در اختیار شما داوطلبان قرار خواهیم داد.

در ضمن تمامی متقاضیان شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 قادر خواهند بود با عضویت در کانال تلگرام صدای مشاور، از زمان دیقی ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 اطلاع یابند.

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته  97 98

بر اساس دفترچه کاردانی به کارشناسی ، تمامی متقاضیان علاوه بر داشتن شرایط عمومی می بایست شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷ را دارا باشند.

شرایط اختصاصی ثبت نام که در دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 اعلام شده است به شرح ذیل می باشد:

۱)داشتن مدرک کاردانی از هر دانشگاهی که مدرک آن مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشد.

۲)تمامی کسانی که در رشته های پزشکی قبول میشوند برابر با طول مدت تحصیل خود متعهد به خدمت به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هستند و تنها تحت شرایطی می‌توانند این تعهد خدمت را از خود برطرف کنند.

۳)داوطلبینی که معدل آنها کمتر از ۱۴ باشد در صورت قبولی در مقطع کارشناسی در صورتی که در رشته مرتبط با کاردانی خود قبول شوند نیازی به گذراندن دروس جبرانی ندارند و در صورت قبولی در رشته های غیر مرتبط با کاردانی ملزم به گذراندن ۲۴ واحد درسی جبرانی باشند.

۴) پذیرفته شدگان دانشگاه های روزانه در کنکور کارشناسی ناپیوسته ۹۶ در صورتی می‌توانند در ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته ۹۷ شرکت نمایند که رشته های غیر روزانه را انتخاب کنند.( مجاز به انتخاب رشته های دانشگاه های شبانه ،دانشگاه آزاد ،نیمه حضوری ،غیرانتفاعی ،پردیس خودگردان و مجازی می باشند)

۵) داوطلبینی که دارای مدرکی بالاتر از کارشناسی هستند قادر نخواهند بود در رشته های پزشکی و غیرپزشکی در این کنکور ثبت نام نمایند.

دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

همانطور که در دفترچه کاردانی به کارشناسی گفته شده ، انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۷-۹۸ به گونه متفاوت از انتخاب رشته های دیگر آزمون های سازمان سنجش انجام می پذیرد.

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷ در زمان ثبت نام  انجام می‌شود، بدین صورت که در ثبت نام آزمون هر متقاضی می‌بایست ۵۰ عدد کد رشته ارائه شده در دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 را انتخاب نماید. البته توجه نمایید همانطور که گفته شد پذیرش برخی از کد رشته ها برای اساس سوابق تحصیلی( معدل دیپلم ) می باشد که متقاضیان می‌بایست این کد رشته ها را با رشته های که بر اساس نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷ خود می باشد انتخاب نمایند.

توجه داشته باشید بر اساس آنچه که در دفترچه کاردانی به کارشناسی 97 گفته شده و با توجه به اینکه انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته همزمان با ثبت نام انجام می شود، ظرافت‌های خاصی برای خود دارد که نادیده گرفتن آنها باعث خواهد شد قبولی شما به خطر بیفتد به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم حتماً مراحل ثبت نام و انتخاب رشته خود را به مشاوران متخصص صدای مشاور بسپارید.

توجه داشته باشید که قبول نشدن در این کنکور آخر راه شما نمی باشد و شما می توانید روی ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی حساب ویژه باز کنید اما این موضوع را نیز فراموش نکنید که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد تنها برای رشته های غیر پزشکی باشد و  رشته های پزشکی و پرطرفدار غیر پزشکی را تنها در صورت انتخاب رشته می توانند انتخاب نمود.

نکته مهم دیگر که باید به آن اشاره کنیم سهمیه های تاثیر گذار در کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷ که در دفترچه کاردانی به کارشناسی گفته شده است می باشد که در انتهای همین متن به آنها اشاره می کنیم.

صحبت های نهایی در رابطه با ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی پیوسته ۹۷-۹۸

با توجه به توضیحات گفته شده در دفترچه کاردانی به کارشناسی ، کاملا در میابیم که بحث ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته به طور کلی از ظرافت‌ها و ابهامات زیادی برخوردار می باشد که در حین ثبت نام با توجه به اطلاعاتی که در دفترچه کثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 گفته شده باید دقت کافی را در نظر بگیرید چرا که شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۷-۹۸ ، انتخاب رشته کنکور ، معافیت تحصیلی ( چرا که در صورت نداشتن معافیت تحصیلی حتی در صورت قبول شدن در آزمون در زمان ثبت نام و ارائه مدارک به دانشگاه از ثبت نام داوطلب جلوگیری به عمل خواهد آمد) سهمیه های تاثیر گذار در کنکور کاردانی به کارشناسی پیوسته ۹۷-۹۸ دقت لازم را انجام داد.

توجه داشته باشید که با توجه به دفترچه کاردانی به کارشناسی 97 ، سهمیه های کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷ شامل سهمیه رزمندگان و ایثارگران جانبازان و خانواده شهدا می‌باشد.

به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم حتماً با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با در ارتباط بودم و مشاوران صدای مشاور ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته خود را انجام و تکمیل نمایید.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

بستن