اخبار مدارسمدارسنمونه دولتی

بودجه بندی آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97

جهت مشاوره در زمینه بودجه بندی آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

یکی از بهترین مدارس برای تحصیل در کشورمان مدارس تیزهوشان هستند. زیرا مدارس تیزهوشان جر مدارس با کیفیت بالا و اساتید برتر هستند. یکی دیگر از مزیت های مدارس تیزهوشان برگزاری آزمون بر اساس بودجه بندی آزمون تیزهوشان  و جمع آوری دانش آموزان تیزهوش است.
شاید اکثریت والدین این جمله را شنیده باشند که دانش آموزانی که در مدارس تیزهوشان تحصیل میکنند دچار افت تحصیلی میشوند اما میتوانیم بگوییم این مساله صحت ندارد.زیرا اکثریت نفرات برتر کنکور های سراسری و المپیاد ها دانش آموزان مدارس تیزهوشان هستند.

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) بودجه بندی آزمون تیزهوشان ششم 97

2) برنامه ریزی مناسب برای دانش آموزان تیزهوش

3) بهترین زمان برای شروع مطالعه منابع تیزهوشان 

بودجه بندی آزمون تیزهوشان ششم 97

بسیاری از دانش آموزان فکر میکنند آزمون از کتابهای سالهای آینده طرح میشود اما این مساله کاملا غلط است. سوالات آزمون تیزهوشان کاملا از کتاب درسی طرح شده است و فقط نیاز به تمرین و تکرار و هوش بالا دارد. . سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به صورت تستی بوده و به صورت چهار گزینه ای بر اساس بودجه بندی آزمون تیزهوشان طرح می شود. هر جواب صحیح دارای 3 امتیاز مثبت و هر جواب اشتباه دارای 1 امتیاز منفی است. پس حتما از صحیح بودن پاسخ هایتان اطمینان حاصل کنید.

دسته اندکی ازدانش آموزان که دچار این مشکلات می شوند ، دانش آموزانی هستند که ضریب هوشی بالایی ندارند و به اصرار والدین و با درس خواندن خیلی زیاد بر مبنای بودجه بندی آزمون تیزهوشان توانستند در این مدارس پذیرفته شوند. و وقتی وارد چنین مدارسی میشوند دچار مشکل میشوند. پس به والدین عزیز توصیه میکنیم برای قبولی فرزندان خود در مدارس تیزهوشان اصرار نکنید و ابتدا از کشش و ضریب هوشی فرزندان خود مطلع شوید.
اگر میخواهید درباره نحوه سنجش ضریب هوشی فرزندانتان اطلاعات کسب کنید میتوانید با صدای مشاور تماس بگیرید.

نام درستعداد سوالضریب
قرآن و تعلیمات دینی و اخلاق82
زبان و ادبیات فارسی102
مطالعات اجتماعی71
تفکر و پژوهش51
علوم تجربی102
ریاضیات152

برنامه ریزی مناسب برای دانش آموزان تیزهوش

یکی از برنامه هایی که برای دانش آموزان تیزهوش کاربرد دارد به شرح زیر است.

1-برنامه های غنی سازی کلاسهای درس دانش آموزان تیزهوش که در کلاسهای عادی و به همراه دانش آموزان عادی و هم پایه تشکیل می شود .

2- انتخاب کلاس ها و آزمون های مناسب دانش آموزان تیزهوش ( آزمون های دانش آموزان تیزهوش باید سطح بالاتری نسبت به سایر آزمون های عمومی داشته باشد)

3- آموزشهای مکاتبه ای که در جهت آموزش روشهای تست زنی و آمادگی برای کنکور تیزهوشان بکار رفته که توسط موسسات علمی و اموزشی در مدارس و مراکز تیزهوشان به اجرا در می آید .

4- آموزشگاههای علمی ویژه دانش آموزان تیزهوش و شرکت در کلاس های ویژه این دسته از دانش آموزان

البته لازم به ذکر است در انتخاب دانش آموزان این مراکز باید نهایت دقت به عمل آید چراکه اگر اشتباهی در تشخیص تیزهوشی دانش آموزی رخ دهد و فرد در آموزشگاه با ضعف و شکست روبرو شود و دچار سرخوردگی و ناراحتی می شود

بهترین زمان برای شروع مطالعه آزمون تیزهوشان

سوال بسیاری از والدین این است که بهترین زمان برای مطالعه منابع سوالات تیزهوشان چه زمانی است؟
برای دانش آموزانی که میخواهند در پایه ششم به هفتم شرکت کنند ، پایه چهارم ابتدایی است.
بهترین زمان برای دانش آموزانی که میخواهند در آزمون نهم به دهم شرکت کنند، ابتدای دوره متوسطه دوره اول است.

دانش آموزانی که این دوره را گذرانده اید نگران نباشند هنوز دیر نشده و فرصت دارید زیرا می توانید با یک برنامه ریزی و با کتاب های مناسب و با تلاش بسیار بالا به موفقیت برسید.
صدای مشاور در راستای راهنمایی شما عزیزان برنامه ریزی ویژه دانش آموزان داوطلب جهت شرکت در آزمون تیزهوشان دارد. جهت دریافت برنامه ریز ویژه تیزهوشان با سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید و جهت اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و اعلام نتایج و … مدارس تیزهوشان عضو کانال تلگرام صدای مشاور شوید.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه بودجه بندی آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 5 =

بستن