تیزهوشانمدارس

درخواست تجدید نظر آزمون تیزهوشان 97

جهت مشاوره در زمینه درخواست تجدید نظر آزمون تیزهوشان 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اگر به دنبال اعتراض به نتایج تیزهوشان هستید و میخواهید درخواست تجدید نظر آزمون تیزهوشان شرکت کنید پس قطعا در آزمون تیزهوشان پذیرفته نشده اید.صدای مشاور میتواند بهترین درخواست جهت تجدید نظر آزمون تیزهوشان را برای شما عزیزان ثبت کند.جهت ثبت درخواست تجدید نظر آزمون تیزهوشان با شماره های مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور تماس حاصل فرمایید. اعتراض به نتایج تیزهوشان 97 مطابق هر سال پس از اعلام نتایج تیزهوشان 97 برای تمامی داوطلبین در دسترس می باشد بنابراین هر داوطلب می تواند در صورتیکه به نتیجه آزمون خود اعتراضی داشته باشد به صورت اینترنتی در سایت تیزهوشان اعتراض خود را اعلام دارد.

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) درخواست تجدید نظر آزمون تیزهوشان 97

2) زمان پاسخ به اعتراض به نتایج تیزهوشان 97

3) در صورتیکه تیزهوشان قبول نشدید حتما بخوانید

با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان کم است بسیاری از داوطلبین در این آزمون پذیرفته نمیشوند.سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به دو صورت عمل میکند.برای داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان پذیرفته میشوند فقط مینویسد (قبول) و هیچ کارنامه ای نمایش نمیدهد اما داوطلبان مردودی را با نمایش کارنامه  عدم قبولی را مشخص میکند. یعنی به این صورت که داوطلبان مردودی میتوانند کارنامه خود را مشاهده کنند و درصد های خود را ببینند و در صورت بروز مشکل در اعتراض به نتایج تیزهوشان شرکت کنند.

درخواست تجدید نظر آزمون تیزهوشان 97

اعتراض به نتایج تیزهوشان پس از اعلام نتایج تیزهوشان صورت میگیرد. داوطلبان باید در ابتدا وارد سایت تیزهوشان شوند و سمت راست سایت قسمتی هست که کد ملی و سریال 6 رقمی شناسنامه را وارد کنید. در آنجا با تصویری روبرو میشوید که در سمت چپ آیکونی هست که توسط آن میتوانید پاسخبرگ خود را مشاهده کنید. داوطلبان با مشاهده پاسخ برگ و کارنامه خود میتوانند متوجه شوند که درصد های آنها درست است یاخیر؟ اما اگر با مشاهده پاسخ برگ باز هم تمایل داشتید در اعتراض به نتایج تیزهوشان شرکت کنید ، در کنار بخشی که میتوانیستید پاسخبرگ را مشاهده کنید آیکونی قرار دارد کلیک کنید تا وارد صفحه اعتراض شوید.

شما در این فرم با چند حالت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مواجه هستید:

1) مطابقت نداشتن تعداد پاسخ های صحیح – نزده – غلط مندرج در کارنامه با تصویر پاسخ‌برگ

2) خطا در محاسبه نمره کل آزمون

3) مطابقت نداشتن اولویت های مندرج در کارنامه با اولویت های درج شده در کارت ورود به جلسه

4) اعمال نشدن ضابطه پذیرش مربوط به دوقلوها

5) سایر موارد

داوطلبان میتوانند جهت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان سه مورد را انتخاب کنند. پس از انتخاب روی گزینه ((ذخیره)) کلیک کنید. حال سیستم کد پیگیری به شما میدهد.کد پیگیری را یاداشت کرده و تاپایان اعلام نتایج اعتراض نزد خود نگه دارید.

زمان پاسخ به اعتراض به نتایج تیزهوشان 97

نمیتوان زمان مشخصی برای پاسخ به اعتراض به نتایج تیزهوشان مشخص کرد . اما اگر بخواهیم به سالهای گذشته نگاه کنیم میتوان گفت 2 نهایتا 3 هفته پس از پایان مهلت اعتراض تیزهوشان نتایج رسیدگی به اعتراضات اعلام خواهد شد. جهت اطلاع از زمانبندی های دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان ، منابع آزمون تیزهوشان ششم ، منابع آزمون تیزهوشان با مشاوره تحصیلی تلفنی تماس حاصل فرمایید.

در صورتیکه تیزهوشان قبول نشدید حتما بخوانید

اگر این قسمت را مطالعه میکنید قطعا جز دسته افرادی هستید که در آزمون تیزهوشان پذیرفته نشده اید. جای هیچ نگرانی نیست. قبولنشدن در آزمون تیزهوشان که پایان را نیست. درسته بارها گفته ایم که مدارس تیزهوشان جز برترین مدارس هستند اما این را درنظر بگیریدکه اگر هوش و کشش لازم جهت تحصیل در مدارس تیزهوشان را نداشته باشید، قطعا با مشکل افت تحصیلی مواجه خواهید شد و این مساله میتوانست بزرگترین ضربه را به ادامه تحصیل شما بزند.

حال که راهی برای تحصیل در مدارس تیزهوشان ندارید ، اگردر آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کرده اید و پذیرفته شد اید که قطعا درمدارس نمونه دولتی ثبت نام کنید. در غیر اینصورت میتوانید با سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس بگیرید و منطقه و شهر محل سکونت خود را اعلام کنید و لیستی از بهترین مدارس منطقه زندگی خود دریافت کنید. تا در انتخاب مدرسه محل تحصیل دچار مشکل نشوید

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه درخواست تجدید نظر آزمون تیزهوشان 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + سه =

بستن