تیزهوشانمدارس

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تحصیل در مدارس تیزهوشان ، یکی از آرزوهایی است که هر خانواده برای فرزند خود در نظر دارد ، چراکه این مدارس از نظر کیفیت و امکانات تحصیلی بهترین مدرسه برای تحصیل می باشد ، لذا هر ساله تعداد شرکت کنندگان در ثبت نام تیزهوشان 97  افزایش می یابد.

این افزایش تعداد شرکت کنندگان در این آزمون باعث می شود رقابت در این آزمون بسیار بالا برود تا جایی که این رقابت را می توان با رقابت در کنکور سراسری مقایسه کرد. بنابراین با توجه به این موضوع می توان به خوبی دریافت که قبولی در این آزمون نیاز به یک برنامه تخصصی و منظم دارد.

تحصیل در مدارس تیزهوشان ، یکی از آرزوهایی است که هر خانواده برای فرزند خود در نظر دارد ، چراکه این مدارس از نظر کیفیت و امکانات تحصیلی بهترین مدرسه برای تحصیل می باشد ، لذا هر ساله تعداد شرکت کنندگان در ثبت نام آزمون تیزهوشان افزایش می یابد. این افزایش تعداد شرکت کنندگان در این آزمون باعث می شود رقابت در این آزمون بسیار بالا برود تا جایی که این رقابت را می توان با رقابت در کنکور سراسری مقایسه کرد. بنابراین با توجه به این موضوع می توان به خوبی دریافت که قبولی در این آزمون نیاز به یک برنامه تخصصی و منظم دارد.

همیشه این سؤال در میان تمامی متقاضیان و خانواده ها وجود دارد که می گویند چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم ، به همین دلیل به شما پیشنهاد میکنیم که به یک مشاور متخصص برای تنظیم یک برنامه منظم و مدون برای درس خواندن در کنار فرزندتان داشته باشید تا شما را در این راه همراهی کند.

زمان ثبت نام تیزهوشان 97

 

جهت دریافت دفترچه راهنمای ثبت‎نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی دوره دوم متوسطه در سال تحصیلی 98-1397، از ساعت ۲۲:۰۰روز سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ به این سامانه مراجعه کنید.

جهت دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان کلیک کنید

توصیه می‎شود پیش از ورود به سامانه جهت تکمیل تقاضانامه ثبت‎نام، متن دفترچه را با دقت کامل مطالعه نمایید (ورود به سامانه از ساعت 00: 22 روز سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ ممکن خواهد بود).

لازم به ذکر است نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی دوره دوم متوسطه در سال تحصیلی 98-1397 در نیمۀ دوم تیر ماه ۱۳۹۷ اعلام خواهد شد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان 97

اگر بخواهیم شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 و شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 را به صورت خلاصه بیان کنیم می توان به اینگونه شرایط را توضیح داد :

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 بدین گونه می باشد که تمامی داوطلبین می بایست در پایه ششم ابتدایی تحصیل نمایند و در تمامی دروس خود نمره خیلی خوب کسب نموده باشد و یا اینکه حداقل در یک درس نمره خوب کسب کرده باشد و در دیگر دروس خود نمره خیلی خوب کسب نموده باشد .
شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 بدین گونه می باشد که تمامی داوطلبین می بایست حتما در پایه نهم مشغول به تحصیل باشد و معدل سالانه آن در مقطع هشتم بالای 19 باشد .

بودجه بندی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97

بودجه بندی آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =

بستن