تیزهوشانمدارسنمونه دولتی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم مختص به دانش آموزانی است که در مقطع نهم فارغ التحصیل شده اند و میخواهند در مدارس نمونه دولتی تحصیل نمایند در همین راستا این داوطلبین می بایست در ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم شرکت کنند و اطلاعات خود را ثبت نمایند .

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) زمان و نحوه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98

2) شرایط ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98

3) مدارک لازم برای ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98

مدارس نمونه دولتی همیشه راه دوم برای تمامی خانواده هایی محسوب می شوند که می خواهند فرزندشان در بهترین مدارس درس بخوانند . بهترین مدارس به ترتیب اولویت خانواده اول مدارس تیزهوشان و بعد نمونه دولتی می باشد اما نکته ای که خانواده ها باید در نظر بگیرند این است برای هر دانش آموزی با هر سطح هوشی خوب نیست که در این مدارس تحصیل نمایند .

بنابراین به تمامی خانواده ها پیشنهاد می کنیم به هر قیمتی که شده فرزندانشان را به این مدارس نفرستند چرا که دیده شده بسیاری از دانش آموزان با ثبت نام در این مدارس دچار افت تحصیلی می شوند و علت آن این است که نمیتوانند خودشان را با این مدارس از لحاظ هوشی و ذهنی منطبق نمایند و بنابراین دچار افت تحصیلی می شوند .

زمان و نحوه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98

ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت اینترنتی و در سایت آموزش و پرورش هر استان انجام می پذیرد بنابراین یک سری از مدارک لازم جهت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم باید در زمان ثبت نام ارائه شود و یک سری دیگر از مدارک لازم جهت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم در زمان قبولی و در صورت ثبت نام قطعی به مدارس ارائه شود .

جهت دریافت دفترچه راهنمای ثبت‎نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی دوره دوم متوسطه در سال تحصیلی 98-1397، از ساعت ۲۲:۰۰روز سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ به این سامانه مراجعه کنید. دفترچه ثبت نام  در همین مقاله قرار میگیرد.

توصیه می‎شود پیش از ورود به سامانه جهت تکمیل تقاضانامه ثبت‎نام، متن دفترچه را با دقت کامل مطالعه نمایید (ورود به سامانه از ساعت 00: 22 روز سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ ممکن خواهد بود).

لازم به ذکر است نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی دوره دوم متوسطه در سال تحصیلی 98-1397 در نیمۀ دوم تیر ماه ۱۳۹۷ اعلام خواهد شد.

شرایط ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98


شرایط ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 97-98
بدین صورت می باشد که می‌باید کلیه نمرات نیمسال اول نهم به دهم دانش آموز خیلی خوب باشد و یا حداکثر یکی از نمرات خوب و دیگر نمرات خیلی خوب باشد. توجه داشته باشید که تنها کسانی می توانند در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم شرکت نمایند که نمرات نیمسال دوم آنها نیز خیلی خوب باشد و یا حداکثر در یکی از دروس نمره خوب و در دیگر دروس نمرات خیلی خوب کسب کرده باشند.

مدارک لازم برای ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98

پیش از ورود به سایت ثبت نام نمونه دولتی هر داوطلب می بایست مدارک لازم جهت ثبت نام نمونه دولتی در زمان ثبت نام برای ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد که به شرح ذیل می باشد :

1) داشتن تابعیت ایرانی

2) ارائه اصل فیش واریزی به شماره حسابی که آموزش پرورش استان محل ثبت نام اعلام می دارد

3) ارائه اصل و کپی صفحه اول شناسنامه داوطلب

4) ارائه نمودن برگه تقاضانامه ثبت نام در آزمون نمونه دولتی که یک قطعه عکس به آن الصاق شده باشد.

5) دو قطعه عکس 4*3 که توسط داوطلب پشت نویسی شده باشد

نکته بسیار مهم دیگری که باید به آن اشاره نماییم این است که برای ثبت سهمیه هایی که در این آزمون تاثیر گذار هستند و داوطلب قصد استفاده از این سهمیه ها می باشد و در سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 97 می بایست اطلاعات آن را وارد کند باید گفت که در زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نیازی به ارائه این مدارک در بین مدارک لازم جهت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم نمی باشد چرا که وظیفه بررسی این مدارک بر عهده مدرسه ای است که فرد پس از قبولی قطعی قصد ثبت نام در این مدرسه را داشته باشد . از سهمیه های تاثیر گذار در آزمون نمونه دولتی می توان به سهمیه شاهد ، سهمیه روستایی ، سهمیه جانبازان و … می باشد که به شما پیشنهاد می کنیم حتما سهمیه های آزمون نمونه دولتی را مطالعه فرمایید .

تمامی متقاضیان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم  در مدارک لازم جهت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم همواره با سوالات و ابهامات فراوانی  رو به رو می شوند که هر متقاضی برای یافتن جواب سؤالات خود راه حلی را انتخاب می کند . در این راستا می توان گفت که اکثر متقاضیان با جست و جو در سایت های گوناگون در پی یافتن جواب سؤالات خود می باشند که البته مشکل این روش این می باشد که علاوه بر زمان بر بودن ، از آن جایی که اطلاعات ثبت نامی و قوانین مربوط به آن هرساله در حال تغییر می باشد ، ممکن است اطلاعاتی که سایت ها در اختیارتان قرار می دهند اطلاعاتی نادرست و به روز نباشد . عده ای دیگر با مراجعه حضوری نزد مشاوران و یا پرس و جو کردن از افراد آگاه در این زمینه ، جواب سؤالات خود را پیدا می کنند که متاسفانه علاوه بر اینکه تمامی این روش ها بسیار زمان بر و خسته کننده هستند ، باید هزینه گزافی را صرف برطرف کردن نیاز خود نمایند .

صدای مشاور این امکان را برای شما ایجاد نموده است که شما بتوانید با یک تماس از طریق تلفن ثابت و تماس با شماره صدای مشاور بدون هیچ دردسری و با کمترین هزینه ممکن ، از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور بهره ببرید و جواب سؤالات خود را پیدا کنید و اطلاعات به روز را در مورد مسئله خود دریافت نمایید .

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 4 =

بستن