مدارسنمونه دولتی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اصولا تمامی کسانی که در ثبت نام ثبت نام نمونه دولتی نهم شرکت می کنند به دنبال راه جایگزین پس از ثبت نام تیزهوشان می باشند تا در صورت عدم قبولی در تیزهوشان بتوانند در مدارس ثبت نام نمونه دولتی نهم تحصیل نمایند چراکه مدارس ثبت نام نمونه دولتی نهم پس از مدارس تیزهوشان از امکانات آموزشی بالاتری نسبت به دیگر مدارس در کشور می باشد .

آنچه دراین متن خواهید خواند:

1) ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم 97-98

2) شرایط ثبت نام آزمون مدارس ثبت نام نمونه دولتی نهم 97 -98

3) زمان ثبت نام آزمون مدرسه ثبت نام نمونه دولتی نهم 97-98

همانطور که شنیده می‌شود شایعاتی هست که بسیاری از دانش آموزانی که در مدارس تیزهوشان و ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم قبول شدند پس از مدتی که از زمان ثبت نام آنها می‌گذرد و در این مدارس تحصیل می‌کنند دچار افت تحصیلی می‌شوند و این مربوط به کیفیت پایین این مدارس می‌باشد و تمام خانواده‌ها این موضوع را فراموش می‌کنند که زمانی که فرزندانش وارد این مدارس می‌شوند از یک محیط و محیطی وارد می‌شود که فضای رقابتی و ارائه شده در این مدارس بسیار بالاتر می باشد و این خود دانش آموزان می باشند که باید تلاش و پشتکار خود را در این مدارس به کار گیرند تا بتوانند روند رو به رشد بگیرند یا روند تحصیلی خود را در همان میزان حفظ کنند و اگر در این مسئله کوتاهی کنند متاسفانه دچار افت تحصیلی شدیدی خواهند شد.

به همین علت تمام کسانی که در ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم شرکت می کنند حتما این موضوع را در نظر داشته باشند که دچار افت تحصیلی شدید نشوند.

ثبت نام نمونه دولتی نهم 97-98

یکی از بزرگترین تفاوت های ثبت نام آزمون مدارس ثبت نام نمونه دولتی نهم با ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان این است که در مدارس ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم ظرفیت مدارس در صورتی که تکمیل نشده باشد آزمون میان پایه مدارس ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم برگزار می گردد. توجه داشته باشید که ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم 97 به صورت اینترنتی و استانی برگزار خواهد شد بنابراین سایت ثبت نام هر استان برای  ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم97 و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 97 متفاوت می باشد.

بارها این اتفاق افتاده که داوطلبین به صورت اشتباهی وارد سایت ثبت نام ثبت نام نمونه دولتی نهم استان های دیگر شده اند و اطلاعات خود را وارد کرده اند و متاسفانه محل آزمون آنها در کارت ورود به جلسه آنها درج شده که متاسفانه این مشکل باعث شده که از ورود به جلسه آنها جلوگیری شود به همین دلیل به شما پیشنهاد میکنیم که ثبت نام ثبت نام نمونه دولتی نهم خود را به مشاوران صدای مشاور بسپارید. در همین راستا شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور با تماس با شماره های صدای مشاور تماس حاصل فرمایید و با مشاوران ما در زمینه ثبت نام نمونه دولتی نهم در تماس باشید .

شرایط ثبت نام آزمون مدارس ثبت نام نمونه دولتی نهم 97 -98

 

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم 97-98 بدین گونه می باشد که در هنگام ثبت نام یک‌سری شروط دارد و در زمان برگزاری آزمون نیز کسانی مجاز به شرکت می باشند حتماً شروط در نظر گرفته را شامل شوند.

شرایط ثبت نام آزمون ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم نهم به دهم 97-98 به صورت می باشد که می بایست معدل نیمسال اول نهم راهنمایی دانش آموز بالای ۱۷ باشد. توجه داشته باشید تنها کسانی می توانند در آزمون ثبت نام نمونه دولتی نهم نهم به دهم شرکت نمایند که معدل نیمسال دوم نهم راهنمایی دانش آموز بالای ۱۷ باشد.

زمان ثبت نام آزمون مدرسه ثبت نام نمونه دولتی نهم 97-98

جهت دریافت دفترچه راهنمای ثبت‎نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی دوره دوم متوسطه در سال تحصیلی 98-1397، از ساعت ۲۲:۰۰روز سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ به این سامانه مراجعه کنید. دفترچه ثبت نام  در همین مقاله قرار میگیرد.

توصیه می‎شود پیش از ورود به سامانه جهت تکمیل تقاضانامه ثبت‎نام، متن دفترچه را با دقت کامل مطالعه نمایید (ورود به سامانه از ساعت 00: 22 روز سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ ممکن خواهد بود).

لازم به ذکر است نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی دوره دوم متوسطه در سال تحصیلی 98-1397 در نیمۀ دوم تیر ماه ۱۳۹۷ اعلام خواهد شد.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

بستن