بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه آزاد اسلامی 4 سال متوالی است در مقاطع کاردانی،کاردانی به کارشناسی،کارشناسی بدون کنکور دانشجو میپذیرد.به همین علت دانشگاه آزاد به یکی از دانشگاه هایی تبدیل شده که داوطلبان زیادی دارد و تنها مشکلی که دانشجویان دارند در بدون کنکور آزاد دارند شهریه این دانشگاه است.اما برای  کسانی که قصد ادامه تحصیل دارند و یا افرادی که پس از چندین سال تصمیم به ادامه تحصیل دارند شرایط را بسیار ساده کرده است. در این مقاله تصمیم داریم در مورد شرایط ، نحوه و زمان ثبت نام بدون کنکور آزاد توضیحاتی را ارائه دهیم.

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) نحوه ثبت نام بدون کنکور آزاد 96 – 97

2) شرایط ثبت نام بدون کنکور آزاد 96 – 97

3) ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 به چه صورت است؟

4)زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 – 97

ابتدا باید بگوییم بدون کنکور یعنی برای پذیرش هیچ آزمونی برگزار نمیشود. اما سیاستی که دانشگاه آزاد در راستای ساده سازی شرایط تحصیل داوطلبین انجام داده، این است که حتی شرط معدل را نیز از شروط ثبت نامی خود حذف نموده است.

تنها شرط لازم جهت پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد سوابق تحصیلی دانشجو می باشد

ثبت نام بدون کنکور آزاد و تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در 27 دی ماه آغاز خواهد شد. هنوز تاریخ دقیقی جهت ثبت نام مشخص نشده است. به محض انتشار زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور آزاد از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 به صورت کاملا اینترنتی انجام خواهد پذیرفت. داوطلبین قادر خواهند بود پس از مشاهده لیست رشته های بدون کنکور آزاد 96  اقدام به ثبت نام نمایند. در این راستا داوطلبین میبایست یک کارت اعتباری از سایت خریداری نمایند و با استفاده از شناسه و رمز ثبت نام خود و پس از انتخاب رشته و دانشگاه مورد علاقه خود ، اطلاعات را تایید و رسید ثبت نام دریافت نمایند.به شما پیشنهاد میکنیم به دلیل آنکه ممکن است سوالات و ابهامات زیادی در هر یک از مراحل ثبت نام بدون کنکور آزاد 96 برایتان ایجاد شود که میتوانید با مشاوران مرکز مشاور تحصیلی صدای مشاور مشورت نمایید و حتی ثبت نام بدون کنکور آزاد 96 خود یا فرزندتان را به مشاوران ما بسپارید . در راستای تحقق این امر شما قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با گرفتن شماره تلفن صدای مشاور بهره ببرید

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96- 97

 برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته مدرک دیپلم و برای ثبت نام کاردانی ناپیوسته و برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و برای ثبت نام کارشناسی ناپیوسته مدرک کاردانی مورد نیاز می باشد. توجه داشته باشید که برای ثبت نام بدون کنکور آزاد 96 در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیازی نیست که مدرک کاردانی شما حتما از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کرده باشید بلکه میتوان از تمامی دانشگاه های دولتی از قبیل علمی کاربردی و غیرانتفاعی و … میباشد.

 ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 به چه صورت است؟

هر داوطلب فقط حق دارد 20 رشته از لیست رشته های ارائه شد انتخاب کند. و فقط میتوانند از گروه آموزشی خود انتخاب رشته نمایند. عزیزانی که در قبولی شهریور در دانشگاه آزاد و غیر آزاد پذیرفته شده اند نیز میتوانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند اما نکته ای که اهمیت دارد این است که شما عزیزان اگر در تکمیل ظرفیت پذیرفته شوید دیگر رشته قبولی در شهریور ماه را از دست خواهیدداد. ترتیب رشته ها در انتخاب اهمیتی ندارد پس بر اساس علایق خود رشته ها را انتخاب و مرتب کنید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96

همانطور که گفته بودیم تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد (تمام مقاطع) دو نوبت مهر و بهمن انجام میشود.زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر ماه در اواخر مهر و بهمن ماه دراواخر دی انجام میشود.داوطلبان عزیزی که در تمامی این مراحل دچار استرس میشوند یا اطلاعات کافی در زمینه تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ ارشد آزاد 96 ندارند با مشاوران سامانه صدای مشاور همراه باشند.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هشت =

بستن