بدون کنکور دانشگاه آزادبدون کنکور دکتریبدون کنکور کاردانیبدون کنکور کاردانی به کارشناسیبدون کنکور کارشناسی ارشدپذیرش بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه آزاد پس از دانشگاه های دولتی یکی از پرطرفدارترین دانشگاه های مقصد برای داوطلبین می باشد و همانطور که آمار ها نشان می دهد از نظر تعداد دانشجو در رتبه سوم جهان در میان تمام دانشگاه ها قرار گرفته است و اکثر داوطلبین در صورت قبول نشدن در رشته مورد نظر خود در کنکور سراسری ، بدون کنکور آزاد را به عنوان بهترین مقصد برای ادامه تحصیل خود می دانند . بنابراین دانشجویانی که در دانشگاه آزاد ثبت نام می نمایند اصولا از نظر علمی از دانشجویان دیگر دانشگاه های آزاد و پیام نور و غیر انتفاعی بالاتر هستند

آنچه در این متن خواهید خواند :
1) ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97
2) ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97
3) ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 97
4) ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97
5) ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
6) ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 97
7) سؤالات متداول در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97
8) صحبت های آخر در رابطه با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

دانشگاه آزاد همچنین در این چند سال اخیر روندی را در پیش گرفته است که فارغ التحصیلان در این دانشگاه علاوه بر دانش تئوری ، دانش تجربی عملی رشته مورد تحصیل خود را نیز فرا بگیرند تا آمادگی ورود به بازار کسب و کار را داشته باشند به عنوان مثال دانشگاه آزاد برای دانشجویان خود در زمینه کسب و کار های استارتاپ ( کسب و کارهای دانش بنیان ) امتیازات ویژه ای را در نظر گرفته است تا دانشجویان تشویق بشوند دانش های تئوری خود را به گونه ای به کار گیرند تا علاوه بر نو آوری ، بتوانند دانش خود را در صنعت و بازار کار به کار بگیرند .
از آنجایی که دانشگاه آزاد همیشه در زمینه بستر سازی تحصیلی جوانان و تسهیل در این روند ، یکی از پیشروان در این زمینه می باشد ، در این چند سال اخیر اقدام به ثبت نام بدون کنکور آزاد نموده است تا تمامی داوطلبان بتوانند به راحتی و بدون هیچگونه دغدغه ای وارد دانشگاه شوند و تحصیلات خود را ادامه دهند .

1) ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

دانشگاه آزاد اسلامی برای کسانی که قصد دارند بلافاصله پس از دریافت دیپلم خود وارد دانشگاه شوند ، این امکان را فراهم نموده تا بتوانند بدون هیچ دغدغه ای وارد دانشگاه شوند و اقدام به ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 نمایند .
خوششبختانه دانشگاه آزاد برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97  تمامی داوطلبینی که در رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش تحصیل نموده اند و دیپلم خود را دریافت نموده اند و نمیخواهند در مقطع پیش دانشگاهی تحصیل نمایند ، در این ثبت نام شرکت نمایند و با دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97  و انتخاب رشته مورد علاقه خود از میان لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 اقدام به ادامه تحصیل خود نمایند .
البته باید این نکته را هم اذعان نماییم که اکثر کسانی که در ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد شرکت می نماید بیشتر داوطلبینی هستند که در رشته ای فنی حرفه ای و کاردانش تحصیل نموده اند .

2) ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97


دانشگاه آزاد شرطی که برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی نا پیوسته برای تمامی داوطلبینی که در رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی گذاشته این می باشد که این داوطلبین می بایست مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را در زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ارائه نمایند . تمامی داوطلبین با هر معدلی قادر خواهند بود با دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 -98 و انتخاب رشته مورد علاقه خود از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 در اینت ثبت نانم شرکت نماید و در این مقطع در دانشگاه آزاد تحصیل نماید .

3) ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 97

یکی از بزرگ ترین موانع در مقابل تمام کسانی که در مقطع کاردانی تحصیل نموده اند این می باشد که برای ادامه تحصیل خود در مقطع کارشناسی باید در کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی شرکت نمایند . در همین راستا دانشگاه آزاد به منظور آسان سازی روند تحصیل دانشجویان و داوطلبین اقدام به ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 97 -98 می نماید .
در این مقطع تمامی داوطلبینی که در مقطع کاردانی تحصیل نموده اند و مدرک کاردانی دریافت نموده اند قادر خواهند بود در زمینه رشته تحصیلی خود اقدام به ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد 97  نمایند . در این راستا داوطلب قادر خواهد بود با دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 97 -98 و با انتخاب یکی از رشته ها از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 97 در این ثبت نام شرکت و در دانشگاه آزاد ادامه تحصیل نماید .

4) ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97

به طور کلی می توان گفت که دانشگاه آزاد در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 97 سنگ تمام گذاشته و شرایط را به گونه ای تسهیل نموده که تمامی داوطلبینی که در هر یک از رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی تحصیل نموده اند و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را دریافت نموده اند می توانند در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97 شرکت نمایند . نکته قابل توجه در این ثبت نام این می باشد که تمامی داوطلبین حتی میتوانند در رشته های زیر گروه ، دیگر گروه های آزمایشی نیز ثبت نام نماید به عنوان مثال کسانی که مدرک خود را در رشته ریاضی کسب نموده اند می توانند در رشته های وکالت شرکت نمایند .
بنابراین تمامی داوطلبین در این مقطع قادر خواهند بود با دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97 و با انتخاب رشته مورد علاقه خود از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97 در ثبت نام شرکت نماید و در دانشگاه شرکت نماید .

5) ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

به طور کلی دانشگاه آزاد برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرایط سختی در نظر گرفته است تا تنها افرادی که استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز می باشند بتوانند در این ثبت نام شرکت نمایند .
توجه داشته باشید که تمامی کسانی که قصد شرکت در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را دارند باید دارای شرایط درخواست کننده دوره کارشناسی ارشد شامل استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براساس حداقل معدل ۱۶ برای رشته های غیر علوم انسانی و ۱۷ برای رشته های علوم انسانی و سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس امتیازات حاصل از معدل و سایر شاخص های مرتبط ارزیابی باشند و سپس براساس ظرفیت ۱۰ درصدی برای هر یک از رشته محل های انتخابی ، گزینش علمی خواهند شد .
توجه داشته باشید که امتیاز ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تنها مختص دانشجویانی می باشد که جزء فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه آزاد اسلامی باشند لذا سایر افراد از ثبت نام و ارسال هرگونه تقاضا در این زمینه خودداری نمایند .

6) ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 97

به طور کلی دانشگاه آزاد همانند ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد ، برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دکتری دانشگاه آزاد شرایط به نسبه سختتری در نظر گرفته است تا تنها افرادی که استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز می باشند بتوانند در این ثبت نام شرکت نمایند .
بنا بر اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، تمامی کسانی که قصد شرکت در ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 97 را دارند باید دارای شرایط درخواست کننده دوره دکتری تخصصی شامل استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براساس حداقل معدل ۱۷ برای رشته های پزشکی و دامپزشکی، 18/5 برای رشته های علوم انسانی و 17/5 برای سایر رشته‌ها با رعایت سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس معدل و رتبه بندی و متناسب با ظرفیت برای هر یک از رشته محل های انتخابی گزینش باشند . توجه داشته باشید داوطلبین در صورت داشتن شرایط معدل گفته شده ، برای مصاحبه علمی به گروه های تخصصی مربوطه معرفی خواهند شد . امتیاز نهایی هر داوطلب براساس شاخص های پژوهشی – آموزشی و مصاحبه منطبق بر شیوه نامه اجرایی محاسبه و به عنوان شاخص برای گزینش نهایی داوطلبان ملاک عمل قرار می گیرد.
نکته دیگری که می بایست به آن اشاره کنیم این می باشد که داشتن حداقل نمره پایان نامه 18/5 برای کلیه رشته ها ضروری می باشد و متجانس و همنام بودن رشته فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد با رشته انتخابی در مقطع دکتری تخصصی نیز باید با یکدیگر هم جنس و هم نام باشد .
تمامی داوطلبینی که شرایط گفته شده را داشته باشند قادر خواهند بود با شرکت در ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد 97 شرکت نمایند البته به شما پیشنهاد میکنیم از آنجایی که دارا بودن تمامی شرایط گفته شده ضمانتی بر ثبت نام شما نمی باشد و ثبت نام داوطلبین بر اساس ظرفیت موجود و اولویت افراد انجام می پذیرد از ثبت نام در کنکور دکتری تخصصی غافل نشوند .

7) سؤالات متداول در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

یکی از مشکلاتی که همه متقاضیان با آن دست و پنجه نرم می کنند این است که تمامی مراحل ثبت نام در دانشگاه آزاد بسیار مبهم می باشد و حتی با خواندن دفترچه هم نمی توانند ابهامات خود را از بین ببرند .
در این راستا گوشه ای از این سوالات و ابهامات را که داوطلبین از ما پرسیده اند را با شما در میان می گذاریم چرا که شاید در میان همین ابهامات ، سوالات و ابهامات شما هم باشد :

شرایط ثبت نام بدون کنکور آزاد چیست ؟

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ارائه شده چیست ؟

رتبه بندی علمی دانشگاه های آزاد در کل ایران به چه صورت می باشد؟

ارزش مدرک بدون کنکور آزاد به حدی هست که ارزش وقت و پول خرج کردن داشته باشد؟

تفاوت و مزایای بدون کنکور آزاد با دیگر دانشگاه های بدون کنکور در چه چیزی می باشد؟

شرایط پذیرش دانشجو دیپلم نظام قدیم ، نظام جدید و فنی حرفه ای و …. در ثبت نام بدون کنکور کاردانی آزاد به چه صورت می باشد؟

حداقل معدل دیپلم و معدل مدرک کاردانی مورد نیاز برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور آزاد به چه میزان می باشد؟

نزدیک ترین دانشگاه آزاد به منزل ما کجاست؟

مدارک مورد نیاز برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور آزاد چیست؟

ایا دانشگاه آزاد برای دانشجویان بدون کنکور آزاد خود موارد رفاهی از قبیل سرویس و یا خوابگاه در نظر می گیرد؟

شرایط تغییر رشته در کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه صورت می باشد؟

میزان وام پرداختی به دانشجویان بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه میزان می باشد؟

میزان شهریه در هر کد رشته محل در دانشگاه آزاد چقدر می باشد؟

آیا می توان با مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد در ادارات و مؤسسات دولتی استخدام شد؟

ارزش مدرک بدون کنکور آزاد برای ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به چه میزان می باشد؟

میزان وام پرداختی به دانشجویان کاردانی و کارشناسی بدون کنکور آزاد به چه میزان می باشد؟

روند تحصیلی و تقویم آموزشی کلیه رشته های بدون کنکور آزاد به چه صورت است؟

آیا در صورت اشتغال داشتن می توان در بدون کنکور آزاد درس خواند؟

آیا اساتید دانشگاه آزاد نسبت به غیبت دانشجویان به چه میزان حساسیت نشان می دهند ؟

این تنها گوشه ای از سؤالاتی است که در ذهن تمامی متقاضیان ثبت نام بدون کنکور آزاد ایجاد می شود که هر متقاضی برای یافتن جواب سؤالات خود راه حلی را انتخاب می کند . در این راستا می توان گفت که اکثر متقاضیان با جست و جو در سایت های گوناگون در پی یافتن جواب سؤالات خود می باشند که البته مشکل این روش این می باشد که علاوه بر زمان بر بودن ، از آن جایی که اطلاعات ثبت نامی و قوانین مربوط به آن هرساله در حال تغییر می باشد ، ممکن است اطلاعاتی که سایت ها در اختیارتان قرار می دهند اطلاعاتی نادرست و به روز نباشد . عده ای دیگر با مراجعه حضوری نزد مشاوران و یا پرس و جو کردن از افراد آگاه در این زمینه ، جواب سؤالات خود را پیدا می کنند که متآسفانه علاوه بر اینکه تمامی این روش ها بسیار زمان بر و خسته کننده هستند ، باید هزینه گزافی را صرف برطرف کردن نیاز خود نمایند .
صدای مشاور این امکان را برای شما ایجاد نموده است که شما بتوانید با یک تماس از طریق تلفن ثابت و تماس با شماره صدای مشاور بدون هیچ دردسری و با کمترین هزینه ممکن ، از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور بهره ببرید و جواب سؤالات خود را پیدا کنید و اطلاعات به روز را در مورد مسئله خود دریافت نمایید .
از دیگر مزیت هایی که صدای مشاور با دیگر مؤسسات مشابه دارد ، می توان به این موضوع اشاره نمود که اولاً مؤسسه صدای مشاور برای هر بخشی ، مشاوران مخصوص به خود را دارد مثلا اگر شما در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سؤال داشته باشید شما به مشاوران مخصوص به مباحث دانشگاه علمی کاربردی وصل خواهید شد و یا اگر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا نظام وظیفه سؤالی داشته باشید شما به مشاوران مخصوص این مباحث وصل خواهید شد . ثانیاً شما می توانید هزینه خود را مدیریت کنید و به هر اندازه که می خواهید هزینه کنید و نیازی نیست نقدا این هزینه را پرداخت کنید چرا که تمامی هزینه بر روی قبض تلفن شما خواهد آمد .

8) صحبت های آخر در رابطه با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

تمامی متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97  می بایست این موضوع را در نظر داشته باشند ، که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد این موضوع که برای ثبت نام شرط معدل وجود ندارد و شما با هر معدلی قادر خواهید بود در این ثبت نام شرکت نمایید دلیل بر این نمی باشد که معدل دیپلم و پیش دانشگاهی شما ارزش نخواهد داشت لذا این موضوع زمانی ارزش پیدا می کند و شما تأثیر مستقیم معدل خود را درک خواهید کرد که رشته های پرطرفدار را انتخاب می کنید چرا که در این رشته ها با توجه به پرمتقاضی بودن این رشته ها همیشه تعداد بالاتری از میزان ظرفیت ، ثبت نام می نمایند و براساس معدل ، اولویت بندی خواهد شد .
اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که با توجه به شهریه بالا دانشگاه آزاد از ثبت نام در این دانشگاه صرف نظر می کنند و این احتمال وجود دارد که دانشگاه آزاد کسانی که در اولویت های پایین تری قرار می گیرند را در ترم بهمن ماه ثبت نام نماید ، لذا می توان گفت تا حدودی این قضیه منتفی می باشد ولی از آنجایی که هر ساله قوانین دانشگاه ها در حال تغییر می باشد به شما پیشنهاد میکنیم حتما رشته انتخابی خود را عاقلانه تر و حساب شده تر نسبت به معدل خود انتخاب نمایید ، به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم حتما با مشاوران صدای مشاور پیش از هر اقدامی مشورت نمایید و یا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خود را به آنان بسپارید .
در پایان ، به این نکته نیز اشاره نماییم که کسانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کرده اند شامل قوانین انتقالی و یا مهمانی نمی باشند .

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 6 =

بستن