بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردیبدون کنکور کاردانیبدون کنکور کاردانی به کارشناسیپذیرش بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در هر سال تحصیلی ، دو مرتبه اقدام به ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی می نماید . از عواملی که دانشگاه علمی کاربردی را به یکی از پرطرفدارترین دانشگاه ها برای ادامه تحصیل تبدیل کرده است می توان به تعداد زیاد این شعبات دانشگاه و پراکندگی در تمام نقاط شهر ها و دسترسی آسان به این دانشگاه می باشد در کنار تمامی این موارد شهریه پایین و هزینه تمام شده پایین تحصیل در این دانشگاه و تنوع بالای رشته های ارائه شده در این دانشگاه اشاره نمود .

یکی از مهمترین دلایل تأسیس دانشگاه علمی کاربردی این بوده که دانشجویانی را تربیت کند که به محض فارغ التحصیل شدن ، بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند و از نظر تجربه کاری مشکلی نداشته باشند .
توجه داشته باشید که تمامی داوطلبینی که در رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی و فنی حرفه ای و کاردانش تحصیل کرده اند قادر خواهند بود در تمامی رشته هایی که می خواهند ، بدون محدودیت ، مشغول به تحصیل شوند مثلا اگر شما رشته تجربی تحصیل کرده اید می توانید در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، کد رشته های زیر گروه ریاضی را انتخاب کنید و در آن تحصیل نمایید .

 

 در دانشگاه علمی کاربردی ، با هزینه پایین به راحتی می توانید تحصیل کنید و با تجربه عملی بیشتری نسبت به فارغ التحصیلان دانشگاه های دیگر به بازار کار وارد شوید

 

1) زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر ماه در تاریخ 2 مرداد تا 9 مرداد می باشد و برای ورودی های بهمن ماه احتمالا اوایل دی ماه می باشد که به محض اطلاع رسانی ، با به روز رسانی این متن زمان دقیق را به شما اعلام خواهیم کرد .
در زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97 دفترچه ای با عنوان دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی توسط این دانشگاه منتشر می شود که شما می توانید با دانلود دفترچه تمامی مراحل ثبت نام خود آشنا شوید البته هیچگاه از پیچیدگی های این ثبت نام ها غافل نشوید!!!! .
البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که شما قادر خواهید بود با عضویت در کانال تلگرام صدای مشاور از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با خبر شوید .

2) زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی داشنگاه علمی کاربردی 96 – 97

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97 برای ورودی مهر ماه در تاریخ 2 مرداد تا 9 مرداد می باشد و برای ورودی های بهمن ماه ، زمان ثبت نام بدون کنکور همانند سالهای پیش احتمالا اوایل دی ماه می باشد که به محض اطلاع رسانی ، با به روز رسانی این متن ، زمان دقیق را به شما اعلام خواهیم کرد .

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به طور همزمان ، دو بار در سال انجام می شود

 

3) سؤالات متداول در میان مبهینه‌سازی محتوا تقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

یکی از مشکلاتی که همه متقاضیان با آن دست و پنجه نرم می کنند این است که تمامی مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بسیار مبهم می باشد و حتی با خواندن دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هم نمی توانند ابهامات خود را از بین ببرند .
در این راستا گوشه ای از این سوالات و ابهامات را که داوطلبین از ما پرسیده اند را با شما در میان می گذاریم چرا که شاید در میان همین ابهامات ، سوالات و ابهامات شما هم باشد :

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی چیست ؟

لیست رشته های ارائه شده و دانشگاه های ارائه دهنده در چهار زیر گروه صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر چیست؟؟؟

رتبه بندی علمی دانشگاه های علمی کاربردی در کل ایران به چه صورت می باشد؟

ارزش مدرک دانشگاه علمی کاربردی به حدی هست که ارزش وقت و پول خرج کردن داشته باشد؟

تفاوت و مزایای بدون کنکور علمی کاربردی با دیگر دانشگاه های بدون کنکور در چه چیزی می باشد؟

شرایط پذیرش دانشجو دیپلم نظام قدیم ، نظام جدید و فنی حرفه ای و …. در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی به چه صورت می باشد؟

حداقل معدل دیپلم و معدل مدرک کاردانی مورد نیاز برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به چه میزان می باشد؟

نزدیک ترین دانشگاه علمی کاربردی به منزل ما کجاست؟

مدارک مورد نیاز برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

ایا دانشگاه علی کاربردی برای دانشجویان خود موارد رفاهی از قبیل سرویس و یا خوابگاه در نظر می گیرد؟

شرایط تغییر رشته در کاردانی و کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی به چه صورت می باشد؟

میزان وام پرداختی به دانشجویان بدون کنکور علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی به چه میزان می باشد؟

میزان شهریه در هر کد رشته محل در دانشگاه علمی کاربردی چقدر می باشد؟

آیا می توان با مدرک فارغ التحصیلی علمی کاربردی در ادارات و مؤسسات دولتی استخدام شد؟

ارزش مدرک دانشگاه علمی کاربردی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به چه میزان می باشد؟

میزان وام پرداختی به دانشجویان کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی به چه میزان می باشد؟

روند تحصیلی و تقویم آموزشی کلیه رشته های دانشگاه علمی کاربردی به چه صورت است؟

آیا در صورت اشتغال داشتن می توان در دانشگاه علمی کاربردی درس خواند؟

اساتید دانشگاه علمی کاربردی نسبت به غیبت دانشجویان به چه میزان حساسیت نشان می دهند ؟

این تنها گوشه ای از سؤالاتی است که در ذهن تمامی متقاضیان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ایجاد می شود که هر متقاضی برای یافتن جواب سؤالات خود راه حلی را انتخاب می کند . در این راستا می توان گفت که اکثر متقاضیان با جست و جو در سایت های گوناگون در پی یافتن جواب سؤالات خود می باشند که البته مشکل این روش این می باشد که علاوه بر زمان بر بودن ، از آن جایی که اطلاعات ثبت نامی و قوانین مربوط به آن هرساله در حال تغییر می باشد ، ممکن است اطلاعاتی که سایت ها در اختیارتان قرار می دهند اطلاعاتی نادرست و به روز نباشد . عده ای دیگر با مراجعه حضوری نزد مشاوران و یا پرس و جو کردن از افراد آگاه در این زمینه ، جواب سؤالات خود را پیدا می کنند که متآسفانه علاوه بر اینکه تمامی این روش ها بسیار زمان بر و خسته کننده هستند ، باید هزینه گزافی را صرف برطرف کردن نیاز خود نمایند .
صدای مشاور این امکان را برای شما ایجاد نموده است که شما بتوانید با یک تماس از طریق تلفن ثابت و تماس با شماره صدای مشاور بدون هیچ دردسری و با کمترین هزینه ممکن ، از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور بهره ببرید و جواب سؤالات خود را پیدا کنید و اطلاعات به روز را در مورد مسئله خود دریافت نمایید .
از دیگر مزیت هایی که صدای مشاور با دیگر مؤسسات مشابه دارد ، می توان به این موضوع اشاره نمود که اولاً مؤسسه صدای مشاور برای هر بخشی ، مشاوران مخصوص به خود را دارد مثلا اگر شما در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سؤال داشته باشید شما به مشاوران مخصوص به مباحث دانشگاه علمی کاربردی وصل خواهید شد و یا اگر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور سؤالی داشته باشید شما به مشاوران مخصوص این مباحث وصل خواهید شد . ثانیاً شما می توانید هزینه خود را مدیریت کنید و به هر اندازه که می خواهید هزینه کنید و نیازی نیست نقدا این هزینه را پرداخت کنید چرا که تمامی هزینه بر روی قبض تلفن شما خواهد آمد .

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

بستن