اخبار ثبت نام بدون کنکوربدون کنکور دانشگاه آزادبدون کنکور دانشگاه پیام نوربدون کنکور دانشگاه سراسریبدون کنکور دانشگاه علمی کاربردیبدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعیبدون کنکور دانشگاه مجازیپذیرش بدون کنکوردسته‌بندی نشده

ثبت نام بدون کنکور رشته های پزشکی

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته های پزشکی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

یکی از پرطرفدارترین رشته هایی که در کنکور سراسری وجود دارد ، رشته های پزشکی و پزشکی بدون کنکور می باشد . با توجه به این موضوع بسیاری از دانشگاه هایی که ارائه دهنده رشته های پزشکی هستند ، اقدام به ثبت نام بدون کنکور پزشکی نموده اند . این دسته از دانشگاه ها از حدود سال 1382 اقدام به پذیرش دانشجو پولی تحت عنوان ثبت نام بدون کنکور رشته های پزشکی و یا خرید صندلی دانشگاه نموده اند .

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) ثبت نام بدون کنکور رشته های پزشکی 97

2) نحوه ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور 97

3) ثبت نام بدون کنکور پزشکی یا تحصیل پزشکی در دانشگاه های خارج از کشور؟

هر ساله به طور میانگین از حدود هر یک ملیون نفری که در کنکور سراسری شرکت می کنند حدود 150 نفر در رشته های بدون کنکور قبول می شوند که از این میزان تعداد افرادی که ثبت نام بدون کنکور پزشکی را انتخاب می کنند سهم بیشتری از این تعداد را به خود اختصاص داده اند .

ثبت نام بدون کنکور رشته های پزشکی 97

ثبت نام بدون کنکور پزشکی اصولا در دانشگاه ها ، تحت عنوان نوبت دوم و پردیس های خودگردان شناخته می شود که از پرطرفدارترین آنها می توان به رشته های پزشکی و رشته های پیراپزشکی از قبیل هوشبری ، اتاق عمل ، رادیولوژی ، پرستاری و مامایی اشاره نمود که هر ساله تعداد زیادی از داوطلبین علاقه مند به تحصیل در این رشته های دانشگاهی و ثبت نام بدون کنکور رشته های پزشکی 97 می نماید . البته باید ابن نکته را نیز اذعان داریم که رشته های مامایی ، اتاق عمل و هوشبری از جمله رشته های تحصیلی در مقطع کاردانی می باشد که دانشگاه های علوم پزشکی در ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور 97 ارائه می شود . متقاضیان شرکت در ثبت نام بدون کنکور پزشکی 97 این موضوع را باید در نظر داشته باشند که برای تحصیل و شرکت در ثبت نام بدون کنکور پزشکی 97 شهریه باید پرداخت نمایند ، که شهریه ثبت نام بدون کنکور پزشکی به مراتب از شهریه ثبت نام بدون کنکور در رشته های دیگر بیشتر است .

نحوه ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور 97

در ثبت نام بدون کنکور پزشکی با توجه به اینکه تمامی دانشگاه های ارائه دهنده پزشکی در زمانی مشخص اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند ، توجه داشته باشید در زمان ثبت نام بدون کنکور رشته پزشکی 97 پس از پرداخت شهریه مقرر در دانشگاه و شرکت در انتخاب رشته می توانند در رشته مورد نظر خود به تحصیل ادامه نماید . توجه داشته باشید که ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور 97 در در دانشگاه های ارائه دهنده رشته های پزشکی در ظرفیت های محدود ارائه می شود به همین علت رقابت بسیار بالایی در میان نتقاضیان شرکت در ثبت نام بدون کنکور پزشکی و  قبولی در این رشته ها وجود دارند به همین علت دانشگاه ها ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور 97 خود را به صورت خیلی شفافی اطلاع رسانی نمی کنند و در برهه زمانی کوتاهی اقدام به پذیرش دانشجویان و متقاضیان می نمایند . با توجه به توضیحات گفته شده به شما پیشنهاد میکنیم در رابطه با ثبت نام بدون کنکور پزشکی 97 خود ، با مشاوران صدای مشاور در ارتباط باشید تا بتوانید از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور پزشکی با خبر شوید و مشاوران صدای مشاور بتوانند شما را در ثبت نام بدون کنکور پزشکی راهنمایی نمایند .

ثبت نام بدون کنکور پزشکی یا تحصیل پزشکی در دانشگاه های خارج از کشور؟

ثبت نام بدون کنکور پزشکی در دانشگاه های داخل کشور همانطور که گفته شد از هزینه بالایی برخوردار است و شهریه تحصیل در این دانشگاه ها به مراتب بیشتر از تحصیل در رشته های دیگر است . ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور 97 بقدری هزینه بالایی دارد که بعضی از متقاضیان به این فکر می افتند که اگر قرار است هزینه هنگفتی پرداخت نمایند چرا در دانشگاه های خارجی تحصیل ننمایند . اما باید به این نکته توجه داشته باشند که اگرچه ثبت نام رشته پزشکی بدون کنکور 97  از هزینه بالایی برخوردار است اما باید این را نیز در نظر داشته باشند که تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور تنها شامل شهریه نمیشود و هزینه های روزمره زندگی نیز به این هزینه اضافی خواهد شد مثلا به این صورت فرض نمایید که مثلا شما در ثبت نام بدون کنکور پزشکی 97 در یکی از دانشگاه های تهران شرکت کرده اید و  هزینه ناهار شما در این شهر ، می توانید یک وعده غذای خوب را با مبلغی حدود 30هزار تومان داشته باشید اما اگر همین شخص در ثبت نام یکی از دانشگاه های شهر های خارجی نظیر شهر رم شرکت کرده باشد باید برای ناهار خود هزینه ای بین100 تا 130 هزار تومان هزینه کند . در ضمن همین شخصی که در ثبت نام بدون کنکور پزشکی دانشگاه تهران شرکت کرده است برای محل زندگی خود در این شهر باید هزینه ای حدود 1 تا 2 ملیون تومان هزینه کند که این مبلغ به هزینه ثبت نام بدون کنکور پزشکی این شخص اضافه می شود که این مبلغ در مقایسه با شخصی که باید در شهر رم با همین شرایط خانه ای اجاره کند تقریبا هزینه ای نصف می باشد .

جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور تمامی دانشگاه ها با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی  صدای مشاور تماس حاصل فرمایید

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته های پزشکی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + بیست =

بستن