بدون کنکور دانشگاه آزادبدون کنکور کاردانیپذیرش بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه آزاد پس از دانشگاه های دولتی یکی از پرطرفدارترین دانشگاه های ایران می باشد و همانطور که آمار ها نشان میدهد از نظر تعداد دانشجو در رتبه سوم جهان قرار گرفته است و اکثر داوطلبین در صورت قبول نشدن در رشته مورد نظر خود در کنکور سراسری ، دانشگاه آزاد را به عنوان بهترین مقصد برای ادامه تحصیل خود می دانند . بنابراین دانشجویانی که در کاردانی دانشگاه آزاد ثبت نام می نمایند اصولا از نظر علمی از دانشجویان دیگر دانشگاه ها بالاتر هستند و همچنین در این چند سال اخیر روندی را در پیش گرفته است که فارغ التحصیلان در این دانشگاه علاوه بر دانش تئوری ، دانش تجربی و آمادگی ورود به بازار کسب و کار را داشته باشند به عنوان مثال دانشگاه آزاد برای دانشجویان خود در زمینه کسب و کار های استارتاپ ( کسب و کارهای دانش بنیان ) امتیازات ویژه ای را در نظر گرفته است .

آنچه در این متن خواهید خواند :
1) زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98
2) شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98
3) زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98
4) شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98
5) سؤالات متداول در میان ممتقاضیان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد
6) صحبت نهایی در رابطه با ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد پس از دانشگاه های دولتی یکی از پرطرفدارترین دانشگاه های ایران می باشد و همانطور که آمار ها نشان میدهد از نظر تعداد دانشجو در رتبه سوم جهان قرار گرفته است و اکثر داوطلبین در صورت قبول نشدن در رشته مورد نظر خود در کنکور سراسری ، دانشگاه آزاد را به عنوان بهترین مقصد برای ادامه تحصیل خود می دانند . بنابراین دانشجویانی که در دانشگاه آزاد ثبت نام می نمایند اصولا از نظر علمی از دانشجویان دیگر دانشگاه ها بالاتر هستند و همچنین در این چند سال اخیر روندی را در پیش گرفته است که فارغ التحصیلان در این دانشگاه علاوه بر دانش تئوری ، دانش تجربی و آمادگی ورود به بازار کسب و کار را داشته باشند به عنوان مثال دانشگاه آزاد برای دانشجویان خود در زمینه کسب و کار های استارتاپ ( کسب و کارهای دانش بنیان ) امتیازات ویژه ای را در نظر گرفته است .
از آنجایی که دانشگاه آزاد همیشه در زمینه بستر سازی تحصیلی جوانان و تسهیل در این روند یکی از پیشروان در این زمینه می باشد ، در این چند سال اخیر اقدام به ثبت نام بدون کنکور نموده است تا تمامی داوطلبان بتوانند به راحتی وارد دانشگاه شوند و تحصیل نمایند .
در همین راستا دانشگاه آزاد هر ساله در هر سال تحصیلی دو بار برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه اقدام به ثبت نام بدون کنکور کاردانی به صورت پیوسته و ناپیوسته می نماید .

1) زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98

دانشگاه آزاد هر ساله ، در هر سال تحصیلی برای ورودی های مهر ماه و بهمن ماه اقدام به ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته می نماید که زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 طبق سال های گذشته برای ورودی های مهر ماه ، به احتمال فراوان در مرداد ماه و برای ورودی های بهمن ماه ، 27 دی ماه می باشد . مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 حدود یک ماه می باشد .

2) شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98

در ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 تنها کسانی قادر خواهند بود شرکت نمایند که می خواهند پس از کسب دیپلم خود می خواهند بلافاصله وارد دانشگاه شوند . توجه داشته باشید تمامی داوطلبینی که در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی و هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش میتوانند در ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 شرکت نمایند . البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که اکثر افرادی که در کاردانی پیوسته شرکت می نمایند افرادی هستند که در هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش تحصیل نموده اند .
توجه داشته باشید در شرط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد داشتن مدرک دیپلم می باشد .پس از ثبت نام از میان لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 رشته مورد علاقه خود را انتخاب نماید .

3) زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98

دانشگاه آزاد هر ساله ، در هر سال تحصیلی برای ورودی های مهر ماه و بهمن ماه اقدام به ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته می نماید که زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 طبق سال های گذشته برای ورودی های مهر ماه ، به احتمال فراوان در مرداد ماه و برای ورودی های بهمن ماه ، به احتمال فراوان در آذر ماه می باشد . مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 حدود یک ماه می باشد .

4) شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98

در ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 تنها کسانی قادر خواهند بود شرکت نمایند که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشند بنابراین تمامی داوطلبینی که در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی تحصیل کرده اند می توانند در این ثبت نام شرکت نمایند .
توجه داشته باشید  شرط شرکت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ، داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشد اما معدل دیپلم و پیش دانشگاهی ملاک نخواهد بود و هر داوطلب با هر معدلی قادر خواهد بود در مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت نماید و از میان لیست رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 رشته مورد علاقه خود را انتخاب نماید .

5) سؤالات متداول در میان متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

یکی از مشکلاتی که همه متقاضیان با آن رو به رو هستند این است که تمامی مراحل ثبت نام در دانشگاه آزاد بسیار مبهم می باشد و حتی با خواندن دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد هم نمی توانند ابهامات خود را از بین ببرند .
در این راستا گوشه ای از این سوالات و ابهامات را که داوطلبین از ما پرسیده اند را با شما در میان می گذاریم چرا که شاید در میان همین ابهامات ، سوالات و ابهامات شما نیز باشد :

1) زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد در رشته های مختلف

2) شرایط پذیرش دانشجو دیپلم نظام قدیم ، نظام جدید و فنی حرفه ای و … در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

3) لیست رشته های ارائه شده و دانشگاه های ارائه دهنده در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

4) آدرس مراکز و دانشگاه های آزاد هر شهر

5) رتبه بندی علمی دانشگاه های آزاد در کل ایران

6) تفاوت و مزایای دانشگاه آزاد با دیگر دانشگاه ها و ارزش و اعتبار مدرک آن

7)معدل دیپلم و پیش دانشگاهی مورد نیاز برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

8) مدارک مورد نیاز برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

9) انواع و میزان وام های پرداختی به دانشجویان بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

10) شرایط تعلق گرفتن خوابگاه به دانشجویان بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

11) شرایط تغییر رشته در دانشگاه آزاد

12) ارزش مدرک کاردانی دانشگاه آزاد برای ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور

13) شرایط استخدام شدن در ادارات دولتی و خصوصی با مدرک کاردانی دانشگاه آزاد

14) زمان و شرایط انتقالی گرفتن مهمان در بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

15) روند تحصیلی و تقویم آموزشی کلیه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

16) تفاوت رشته های ارائه داده شده در بدون کنکور کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد

این تنها گوشه ای از سؤالاتی است که در ذهن تمامی متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد ایجاد می شود که هر متقاضی برای یافتن جواب سؤالات خود راه حلی را انتخاب می کند . در این راستا می توان گفت که اکثر متقاضیان با جست و جو در سایت های گوناگون در پی یافتن جواب سؤالات خود می باشند که البته مشکل این روش این می باشد که علاوه بر زمان بر بودن ، از آن جایی که اطلاعات ثبت نامی و قوانین مربوط به آن هرساله در حال تغییر می باشد ، ممکن است اطلاعاتی که سایت ها در اختیارتان قرار می دهند اطلاعاتی نادرست و به روز نباشد . عده ای دیگر با مراجعه حضوری نزد مشاوران و یا پرس و جو کردن از افراد آگاه در این زمینه ، جواب سؤالات خود را پیدا می کنند که متآسفانه علاوه بر اینکه تمامی این روش ها بسیار زمان بر و خسته کننده هستند ، باید هزینه گزافی را صرف برطرف کردن نیاز خود نمایند .
صدای مشاور این امکان را برای شما ایجاد نموده است که شما بتوانید با یک تماس از طریق تلفن ثابت و تماس با شماره صدای مشاور بدون هیچ دردسری و با کمترین هزینه ممکن ، از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور بهره ببرید و جواب سؤالات خود را پیدا کنید و اطلاعات به روز را در مورد مسئله خود دریافت نمایید .
از دیگر مزیت هایی که صدای مشاور با دیگر مؤسسات مشابه دارد ، می توان به این موضوع اشاره نمود که اولاً مؤسسه صدای مشاور برای هر بخشی ، مشاوران مخصوص به خود را دارد مثلا اگر شما در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سؤال داشته باشید شما به مشاوران مخصوص به مباحث دانشگاه علمی کاربردی وصل خواهید شد و یا اگر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا نظام وظیفه سؤالی داشته باشید شما به مشاوران مخصوص این مباحث وصل خواهید شد . ثانیاً شما می توانید هزینه خود را مدیریت کنید و به هر اندازه که می خواهید هزینه کنید و نیازی نیست نقدا این هزینه را پرداخت کنید چرا که تمامی هزینه بر روی قبض تلفن شما خواهد آمد .

6) صحبت نهایی در رابطه با ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

تمامی متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 97 می بایست این موضوع را در نظر داشته باشند ، که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، این موضوع که برای ثبت نام شرط معدل وجود ندارد و شما با هر معدلی قادر خواهید بود در این ثبت نام شرکت نمایید دلیل بر این نمی باشد که معدل دیپلم و پیش دانشگاهی شما ارزش نخواهد داشت لذا این موضوع زمانی ارزش پیدا می کند و شما تأثیر مستقیم معدل خود را درک خواهید کرد که رشته های پرطرفدار را انتخاب می کنید چرا که در این رشته ها با توجه به پرمتقاضی بودن این رشته ها همیشه تعداد بالاتری از میزان ظرفیت ، ثبت نام می نمایند و براساس معدل ، اولویت بندی خواهد شد .
شاید این سؤال برای شما هم تا به الان پیش آمده باشد که کسانی که مدرک پیش دانشگاهی دارند و. قصد دارند در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد شرکت کنند چه فرقی با کسانی دارند که می توانند با مدرک دیپلم خود وارد دانشگاه آزاد شوند چرا دیگر از مدرک پیش دانشگاهی خود استفاده نمایند؟
در جواب این پرسش باید بگوئیم که لیست رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بسیار متنوع تر از لیست ریشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد می باشد و داوطلبین گزینه های بیشتری برای انتخاب در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد خواهند داشت .

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دوازده =

بستن