کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسریکنکور کاردانی دانشگاه سراسری

ثبت نام کنکور سراسری کاردانی فنی و حرفه ای

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور سراسری کاردانی فنی و حرفه ای

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

امسال ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای توسط سازمان سنجش برگزار می گردد. کسانی که فارغ التحصیل از دبیرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش هستند قادر خواهند بود در ثبت نام کنکور سراسری کاردانی فنی و حرفه‌ای شرکت نمایند.

کسانی که در این آزمون شرکت می کنند قادر خواهند بود در دانشگاه های دولتی ثبت نام نمایند. زنی که کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای شرکت می‌نمایند کسانی هستند که میخواهند در دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه تحصیل نمایند چرا که دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی و دیگر دانشگاه ها از طریق ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی و … اقدام به پذیرش دانشجو می‌نمایند.

زمان ثبت نام کنکور سراسری کاردانی فنی و حرفه ای ۹۷-۹۸

تمامی داوطلبین که قصد شرکت در ثبت نام کنکور سراسری کاردانی فنی و حرفه ای ۹۷-۹۸ را دارند ،قادر خواهند بود با مراجعه به سایت سازمان سنجش به صورت اینترنتی مراحل ثبت نام خود را انجام دهند. توجه داشته باشید تمامی افرادی که میخواهند در کنکور کاردانی فنی حرفه‌ای شرکت کنند، باید مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه‌ای ۹۷-۹۸ و تهیه نمایید و از طریق سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۹۷-۹۸ به احتمال فراوان همانند سال‌های پیش در اوایل سال ۹۷ و به احتمال فراوان در اوایل اردیبهشت ماه انجام خواهد پذیرفت. تمامی متقاضیان ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای ۹۷ قادر خواهند بود با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری کاردانی فنی و حرفه‌ای ۹۷-۹۸ و اطلاع از شرایط ثبت نام کاردانی فنی ۹۷ اقدام به ثبت نام نمایند.

توجه داشته باشید کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای همانند کنکور سراسری که برای تمامی رشته های فنی و تجربی و انسانی برگزار میگردد نیز سهمیه های در نظر گرفته است که برای اطلاع از این سهمیه‌ها قادر خواهید بود مقاله سهمیه های تاثیرگذار در کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای ۹۷-۹۸ مطالعه فرمایید.

شرایط ثبت نام کنکور سراسری فنی و حرفه ای ۹۷-۹۸

شرایط ثبت نام کنکور سراسری کاردانی فنی حرفه‌ای ۹۷-۹۸ شامل دو شرایط عمومی و شرایط اختصاصی باشد. شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۹۷-۹۸ بدینگونه میباشد که متقاضی برای شرکت در آزمون کاردانی فنی حرفه‌ای ۹۷-۹۸ می بایست دارای مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید در یکی از شاخه های رشته های فنی حرفه ای و کار و دانش باشد و دارای دیپلم چهار ساله نظام قدیم را باشد.

توجه داشته باشید داوطلبین که در رشته های ریاضی، تجربی و انسانی تحصیل کرده‌اند و مدرک بالاتر از مدرک کاردانی دارند قادر نخواهند بود در ثبت نام کنکور کاردانی فنی ۹۷ شرکت نمایند.

یکی از مهمترین نکاتی که تمامی داوطلبی می بایست آن توجه کنند این است که داوطلبین می توانند در هر رشته شرکت نمایند یعنی که داوطلب تنها در رشته‌های مشابه با دیپلم فنی حرفه ای و کار و دانش خود می باشد و تا حدودی به آن مرتبط می باشد می تواند شرکت نماید.

توجه داشته باشید که در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری فنی و حرفه‌ای ۹۷-۹۸ تمامی رشته‌های که هر فرد می‌تواند متناسب با نوع دیپلم خود انتخاب نمایید مشخص شده است.

انتخاب رشته کنکور سراسری کاردانی فنی و حرفه‌ای ۹۷-۹۸

بزرگترین تفاوتی که کنکور کاردانی فنی حرفه‌ای با دیگر کنکورهای سراسری دارد در این می باشد که انتخاب رشته کنکور سراسری کاردانی فنی حرفه‌ای ۹۷-۹۸ در زمان ثبت نام کنکور سراسری کاردانی فنی و حرفه ای ۹۷-۹۸ انجام خواهد پذیرفت و در آن تمامی داوطلبین می بایست ۵۰ رشته مرتبط با دیپلم خود را انتخاب کنند

البته باید اذعان نماییم که در انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۹۷-۹۸ رشته هایی نیز وجود دارند که بر اساس سوابق تحصیلی( معدل دیپلم ) می توانند انتخاب کنند که این رشته ها را می بایست در این ۵۰ تا انتخاب کنند. با توجه به حساسیت های موجود در انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای ۹۷ به شما پیشنهاد می کنیم حتماً مراحل ثبت نام خود را به مشاوران متخصص صدای مشاور بسپارید.

صحبت های نهایی در رابطه با ثبت نام کنکور سراسری کاردانی فنی و حرفه‌ای ۹۷-۹۸

تمامی کسانی که در ثبت نام کاردانی فنی حرفه‌ای ۹۷-۹۸ شرکت می نمایند می بایست نظر داشته باشند که سهمیه های کاردانی فنی و حرفه ای ۹۷ در این ثبت نام تاثیرگذار می‌باشد که این سهمیه ها شامل رزمندگان ،ایثارگران و خانواده شهدا می‌باشد. همانطور که گفته شد اکثر کسانی که در آزمون کاردانی فنی حرفه‌ای شرکت می کنند به دنبال قبولی در دانشگاه های دولتی و تحصیل رایگان می باشند و در صورت قبول نشدن در این آزمون می‌توانند بر روی ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته آزاد دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی شرکت نمایند چرا که در این ثبت نام سخت‌گیری‌های که ثبت نام کنکور سراسری کاردانی فنی و حرفه ای ۹۷-۹۸ در نظر گرفته را نداشته و به راحتی می‌توانند با انتخاب آنها اقدام به ادامه تحصیل در مقطع کاردانی نمایند.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور سراسری کاردانی فنی و حرفه ای

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

بستن