کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری

ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

به طور کلی تمامی متقاضیانی که در ثبت نام کاردانی به کارشناسی شرکت می کنند، کسانی هستند که قصد دارند در مقطع کارشناسی در دانشگاه های دولتی تحصیل نمایند.

دغدغه های تمام متقاضیانی که در ثبت نام شرکت می کنند همواره این می باشد که آیا شرایط ثبت نام را شامل می شوند یا خیر و یا از لحاظ نظام وظیفه مشمول خدمت سربازی می شوند یا مشمول معافیت تحصیلی می شوند

که در این مقاله می خواهیم توضیحاتی را در این زمینه به شما بدهیم و در صورتیکه هنوز با ابهاماتی در این زمینه مواجه هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما با مشاوران صدای مشاور در میان بگذارید تا مشاوران متخصص ما شما را راهنمایی کنند.

خوشبختانه دانشگاه های دولتی در بسیاری از رشته های خود اقدام به ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه های سراسری (بر اساس سوابق تحصلی یا همان معدل دیپلم) می نماید که این خود خبر بسیار مسرت بخشی برای متقاضیان می باشد.

همانطور که اطلاع دارید دانشگاه آزاد در این چند سال اخیر برای رشته های غیر پزشکی خود اقدام به ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد می نماید اما برای رشته های پزشکی و رشته های غیر پزشکی پرطرفدار در دانشگاه های مطرح خود از طریق آزمون ورودی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید

بنابراین تمامی متقاضیانی که خواستار ثبت نام در این رشته ها در دانشگاه آزاد می باشند می بایست در این ثبت نام شرکت نمایند و پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی، اقدام به انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد نمایند.

ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97
ثبت نام کاردانی به کارشناسی

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی97

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۷ توسط سازمان سنجش و به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجس برگزار خواهد شد.

تمامی رشته هایی که توسط کنکور یا به صورت بدون کنکور پذیرش در آنها امکان پذیر است، تنها از طریق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 انجام خواهد پذیرفت، داوطلبانی که منابع کنکور کاردانی به کارشناسی 97 میخواهند کلیک کنند.

 

ثبت نام برای شرکت در این آزمون از روز یکشنبه 23 اردیبهشت  آغاز و تا روز دوشنبه 29 اردیبهشت 97 ادامه خواهد

در ضمن تمامی متقاضیان شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 قادر خواهند بود با عضویت در کانال تلگرام صدای مشاور، از زمان دقیق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 اطلاع یابند.

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته  97

 

تمامی متقاضیان علاوه بر داشتن شرایط عمومی می بایست شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷ را دارا باشند.

شرایط ثبت نام  کاردانی به کارشناسی 97 که در دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97-98 اعلام شده است به شرح ذیل می باشد:

۱)داشتن مدرک کاردانی از هر دانشگاهی که مدرک آن مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشد.

۲)تمامی کسانی که در رشته های پزشکی قبول میشوند برابر با طول مدت تحصیل خود متعهد به خدمت به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هستند و تنها تحت شرایطی می‌توانند این تعهد خدمت را از خود برطرف کنند.

۳)داوطلبینی که معدل آنها کمتر از ۱۴ باشد در صورت قبولی در مقطع کارشناسی در صورتی که در رشته مرتبط با کاردانی خود قبول شوند نیازی به گذراندن دروس جبرانی ندارند و در صورت قبولی در رشته های غیر مرتبط با کاردانی ملزم به گذراندن ۲۴ واحد درسی جبرانی باشند.

۴) پذیرفته شدگان دانشگاه های روزانه در کنکور کارشناسی ناپیوسته ۹۶ در صورتی می‌توانند در ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته ۹۷ شرکت نمایند که رشته های غیر روزانه را انتخاب کنند.

( مجاز به انتخاب رشته های دانشگاه های شبانه ،دانشگاه آزاد ،نیمه حضوری ،غیرانتفاعی ،پردیس خودگردان و مجازی می باشند)

۵) داوطلبینی که دارای مدرکی بالاتر از کارشناسی هستند قادر نخواهند بود در رشته های پزشکی و غیرپزشکی در این کنکور ثبت نام نمایند.

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۷ – ۹۸

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۷ به گونه متفاوت از انتخاب رشته های دیگر آزمون های سازمان سنجش انجام می پذیرد.

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷ در زمان ثبت نام  انجام می‌شود، بدین صورت که در ثبت نام آزمون هر متقاضی می‌بایست ۵۰ عدد کد رشته را انتخاب نماید.

البته توجه نمایید همانطور که گفته شد پذیرش برخی از کد رشته ها برای اساس سوابق تحصیلی( معدل دیپلم ) می باشد که متقاضیان می‌بایست این کد رشته ها را با رشته های که بر اساس نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷ خود می باشد انتخاب نمایند.

توجه داشته باشید که قبول نشدن در این کنکور آخر راه شما نمی باشد و شما می توانید روی ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی حساب ویژه باز کنید

اما این موضوع را نیز فراموش نکنید که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد تنها برای رشته های غیر پزشکی باشد و  رشته های پزشکی و پرطرفدار غیر پزشکی را تنها در صورت انتخاب رشته می توانند انتخاب نمود.

نکته مهم دیگر که باید به آن اشاره کنیم سهمیه های تاثیر گذار در کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷ می باشد که در انتهای همین متن با آنها اشاره می کنیم.

توجه داشته باشید که سهمیه های کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷ شامل سهمیه رزمندگان و ایثارگران جانبازان و خانواده شهدا می‌باشد.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 4 =

بستن