اخبار نظام وظیفهنظام وظیفه

خدمت سربازی چند ماه است

جهت مشاوره در زمینه خدمت سربازی چند ماه است

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

یکی از مهمترین سوالاتی که هر فرد ذکور ایرانی در ذهن خود دارد این است که زمانی که به سن مشمولیت رسیده است مدت خدمت سربازی چند ماه است.

به طور کلی تمام کسانی که قصد اعزام به سربازی را دارند همیشه این سوال ها را در ذهن خود دارند که خدمت سربازی چند ماه است و کسری خدمت سربازی به چه میزان می باشد قبل از اینکه توضیحاتی در این مورد در اختیار شما قرار دهیم ابتدا باید بدانیم که به چه کسانی مشمول اطلاق می شود .مشمول به کسانی اطلاق می شود که در شمول قانون خدمت وظیفه عمومی قرار دارد و به طور کلی هر فرد ذکور ایرانی از اول ماهی که طی آن ماه به سن هجده سال تمام می رسد تا پایان سن پنجاه سالگی مشمول مقررات خدمت وظیفه عمومی است . بر طبق فرمول زیر قادر خواهید بود مشمولیت خود را محاسبه نمایید.

با توجه به طولانی بودن مدت زمان خدمت سربازی بسیاری از مشمولین خدمت سربازی در تلاش هستند که بتوانند مدت زمان خدمت سربازی خود را کاهش دهند اما متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در این خصوص موفق نمیشوند مدت زمان خدمت سربازی خود را کاهش دهند.یکی از راه های کاهش مدت زمان خدمت سربازی گرفتن کسری خدمت سربازی میباشد که مشمولین میباست اطلاعات کافی در خصوص نحوه گرفتن کسری خدمت و انواع کسری خدمت سربازی و .. را داشته باشند مرکز مشاوره نظام وظیفه (سامانه صدای مشاور) با مشاورین متخصص خود راهنمای مناسبی برای سوالات مشمولین خدمت سربازی میباشند.

خدمت سربازی چند ماه است؟؟

مدت خدمت کلیه مشمولانی که از ابتدای سال ۱۳۹۱ در نیروهای مسلح و یگان‌های حفاظتی، خدمت دوره ضرورت را انجام دهند ۲۱ ماه است.
مدت خدمت دوره ضرورت برای آن دسته از مشمولان که بعنوان امریه در ادارات و سازمان های دولتی مشغول به خدمت هستند ۲۴ماه و مدت خدمت سربازانی که در مناطق عملیاتی خدمت می کنند ۱۸ ماه است.
 مدت خدمت کارکنان وظیفه غیربومی مشغول به خدمت در مناطق امنیتی غیر درگیر، عملیاتی و بد آب و هوا نیز ۱۹ ماه است.
 مدت خدمت آن دسته از مشمولان که درسال ۹۰ و قبل آن به خدمت اعزام شده اند مطابق مقررات سابق یعنی مناطق عادی ۱۸ ماه، مناطق عملیاتی ۱۶ ماه و مناطق محروم و بد آب وهوا ۱۷ ماه است.
آن دسته از مشمولان که در سال ۹۰ و قبل آن مشغول خدمت بوده و به علت قبولی در دانشگاه از خدمت ترخیص شده‌اند، در صورت اعزام مجدد ۲۱ ماه خدمت خواهند کرد.

نحوه خرید خدمت سربازی ۹۷

به طور کلی تمامی مشمولانی که ۸ سال غیبت داشته‌اند قادر خواهند بود اقدام به خرید خدمت سربازی نمایند. خوشبختانه در لایحه بودجه ۹۷ به دولت پیشنهاد شده که می تواند در صورت دریافت وجه به صورت نقد و اقساط ،مشمولینی که هشت سال غیبت دارند را معاف نماید. قیمت خرید خدمت سربازی ۹۷ برای افرادی که مدرک تحصیلی آنها زیر دیپلم می باشد ۱۰۰ میلیون ریال، دیپلم ۱۵۰ میلیون ریال، فوق دیپلم ۲۰۰ میلیون ریال، لیسانس ۲۵۰ میلیون ریال، فوق لیسانس ۳۰۰ میلیون ریال، دکتری عمومی علوم پزشکی ۳۵۰ میلیون ریال، دکتری تخصصی علوم و غیرپزشکی ۴۰۰ میلیون ریال، دکتری تخصصی رشته های علوم پزشکی و بالاتر از ۵۰۰ میلیون ریال می باشد.
با توجه به اینکه برای مشمولین نیز بسته به شرایطی که اعلام شده است در سایت های تخفیفی در نظر گرفته شده است به شما پیشنهاد می کنیم حتما متن مقاله خرید خدمت سربازی را مطالعه فرمایید.

۴ راه برای کاهش خدمت مشمولان غیر غایب وجود دارد

 

کسر خدمت ایثارگران
کارکنان وظیفه غیربومی در مناطق امنیتی غیردرگیر، مناطق عملیاتی مناطق محروم و بد آب‌وهوا (کاهش زمان خدمت به ۱۹ ماه) و همچنین خدمت کارکنان وظیفه در مناطق جنگی و امنیتی درگیر (کاهش زمان خدمت به ۱۸ ماه)
کسر خدمت فرزند (سه ماه کسر خدمت به ازای هر فرزند)
کسر خدمت نخبگان؛ کسر به میزان ۲ماه تا کل مدت خدمت
برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه خدمت سربازی چند ماه است

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + شش =

بستن