اخبار نظام وظیفهنظام وظیفه

خرید خدمت سربازی 97

جهت مشاوره در زمینه خرید خدمت سربازی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

خرید خدمت سربازی 97، در چند سال اخیر سازمان نظام وظیفه عمومی شرایطی را برای مشمولینی که 8 سال غیبت در زمان خدمت سربازی خود دارند قادر خواهند بود طبق شرایطی خاص اقدام به خرید غیبت طبق شرایط خاص اقدام به خرید غیبت سربازی خود نمایند فقط توجه داشته باشید که فقط مشمولی میتوانند برای خرید خدمت سربازی اقدام نمایند که حتماً هشت سال غیبت داشته باشد خوشبختانه این کار باعث شد تمامی مشمولین غایب و فراری از خدمت به تواند به سادگی و در ازای پرداخت جریمه غیبت خود ، کارت پایان خدمت خود را دریافت نمایند

خرید خدمت سربازی 97

با توجه به شایعاتی که در سال ۹۶ به وجود آمده بود که سال ۹۶ آخرین سال برای خرید خدمت سربازی می باشد اما در برنامه بودجه سال ۹۷ بار دیگر به دولت این اجازه داده شد که در صورت دریافت جریمه به صورت نقد و اقساط مشمولانی که ۸ سال غیبت دارند را نمایند .

در تبصره ۱۱ لایحه بودجه سال ۹۷ این اجازه به دولت داده شده است مشمولان غایب را با دریافت جریمه معافیت سربازی نماید

قیمت خرید خدمت سربازی ۹۷

مدرک تحصیلیپایه ریالی جریمه مشمولان غایبمدرک تحصیلیپایه ریالی جریمه مشمولان غایب
زیردیپلم100000000ریالفوق لیسانس300000000ریال
دیپلم150000000ریالدکتری عمومی علوم پزشکی350000000ریال
فوق دیپلم200000000ریالدکتری تخصصی غیرعلوم پزشکی400000000ریال
لیسانس250000000ریالدکتری تخصصی رشته های علوم پزشکی و بالاتر500000000ریال

جریمه و تخفیفات خرید خدمت سربازی ۹۷

میزان جریمه در نظر گرفته برای صدور کارت معافیت سربازی ۹۷ به ازای هر سال غیبت بیشتر از ۸ سال ۱۰ درصد از کل مبلغ پایه ریالی جریمه می باشد که به مبلغ قیمت خرید سربازی ۹۷ آنها اضافه می گردد به این نکته مهم توجه داشته باشید که غیبت بیش از شش ماه یک سال محسوب خواهد شد

میزان قیمت خرید سربازی ۹۷ برای مشمولینی که متاهل باشند ۵ درصد از کل قیمت خرید سربازی ۹۷ میباشد. در صورتی که مشمول دارای فرزند نیز باشد به ازای هر فرزند ۵ درصد از مجموعه قیمت خرید سربازی ۹۷ کسر خواهد گردید فرزندان ایثارگران مشمول ماده ۴۵ قانون خدمت وظیفه عمومی علاوه بر امتیاز مذکور در این ماده مشروط به عدم غیبت آنها و نیز انجام خدمت وظیفه عمومی بر آنان با هر مقطع تحصیلی مشمول ردیف اول جدول با اعمال ۵۰ درصد تخفیف میشوند . در ضمن مشمولانی که که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی هستند از ۵۰ درصد تخفیف بهره مند می شوند.

سوالات متداول در میان متقاضیان خرید خدمت سربازی

یکی از مشکلاتی که همه متقاضیان با آن دست و پنجه نرم می کنند این است که تمامی مراحل خرید خدمت سربازی بسیار مبهم می باشد و حتی با خواندن دفترچه هم نمی توانند ابهامات خود را از بین ببرند .
در این راستا گوشه ای از این سوالات و ابهامات را که از ما پرسیده اند را با شما در میان می گذاریم چرا که شاید در میان همین ابهامات ، سوالات و ابهامات شما هم باشد :

1) شرایط خرید خدمت سربازی به چه صورت می باشد؟

2) مبلغ تمام شده خرید سربازی چقدر می باشد؟

3) میزان پیش پرداخت برای خرید سربازی چقدر است؟

4) نحوه قسط بندی خرید خدمت سربازی به چه صورت است؟

5) مدت اقساط خرید سربازی به چه صورت است؟

6) در صورت پرداخت پیش پرداخت می توان برای دریافت گواهینامه اقدام نمود؟

7) در صورت پرداخت پیش پرداخت میتوان برای دریافت گذرنامه اقدام نمود؟

8) آیا در صورت خرید خدمت سربازی باز هم باد دوره آموزشی خدمت سربازی را گذراند؟

9) قانون خرید خدمت سربازی تا چه سالی ادامه خواهد داشت؟؟؟

 

این تنها گوشه ای از سؤالاتی است که در ذهن تمامی کسانی که قصد خرید خدمت سربازی 97 خود را دارند ایجاد می شود که هر متقاضی برای یافتن جواب سؤالات خود راه حلی را انتخاب می کند . در این راستا می توان گفت که اکثر متقاضیان با جست و جو در سایت های گوناگون در پی یافتن جواب سؤالات خود می باشند که البته مشکل این روش این می باشد که علاوه بر زمان بر بودن ، از آن جایی که اطلاعات ثبت نامی و قوانین مربوط به آن هرساله در حال تغییر می باشد ، ممکن است اطلاعاتی که سایت ها در اختیارتان قرار می دهند اطلاعاتی نادرست و به روز نباشد . عده ای دیگر با مراجعه حضوری نزد مشاوران و یا پرس و جو کردن از افراد آگاه در این زمینه ، جواب سؤالات خود را پیدا می کنند که متآسفانه علاوه بر اینکه تمامی این روش ها بسیار زمان بر و خسته کننده هستند ، باید هزینه گزافی را صرف برطرف کردن نیاز خود نمایند .
صدای مشاور این امکان را برای شما ایجاد نموده است که شما بتوانید با یک تماس از طریق تلفن ثابت و تماس با شماره صدای مشاور بدون هیچ دردسری و با کمترین هزینه ممکن ، از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور بهره ببرید و جواب سؤالات خود را پیدا کنید و اطلاعات به روز را در مورد مسئله خود دریافت نمایید .
از دیگر مزیت هایی که صدای مشاور با دیگر مؤسسات مشابه دارد ، می توان به این موضوع اشاره نمود که اولاً مؤسسه صدای مشاور برای هر بخشی ، مشاوران مخصوص به خود را دارد مثلا اگر شما در مورد تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور سؤال داشته باشید شما به مشاوران مخصوص به مباحث اعزام دانشجو وصل خواهید شد و یا اگر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا نظام وظیفه سؤالی داشته باشید شما به مشاوران مخصوص این مباحث وصل خواهید شد . ثانیاً شما می توانید هزینه خود را مدیریت کنید و به هر اندازه که می خواهید هزینه کنید و نیازی نیست نقدا این هزینه را پرداخت کنید چرا که تمامی هزینه بر روی قبض تلفن شما خواهد آمد .

صحبت های نهایی در رابطه با خرید خدمت سربازی

به تمامی مشمولانی که قصد خرید خدمت سربازی خود را دارند پیشنهاد می کنیم که حتماً اقدامات خود را در اسرع وقت انجام دهند چون احتمال اینکه خرید خدمت سربازی تا پایان سال ۹۷ باشد بسیار بالا می باشد توجه داشته باشید که هر مشمولی که قصد دارد برای خرید خدمت سربازی ۹۷ خود اقدام نمایند قادر خواهد بود درصدی از مبلغ جریمه غیبت ۹۷ خود را به صورت نقد پرداخت نمایند و مابقی آن را به صورت اقساط تا پایان سال ۹۷ پرداخت نماید توجه به داشته باشید که در زمان خرید خدمت سربازی اقساط آن تا پایان یک سال میبایست تسویه شود . باید این نوید را به تمامی مشمولینی غایبی که به صورت اقساطی و یا نقدی برای صدور کارت پایان خدمت خود اقدام کردند قادر خواهند بود گواهینامه رانندگی خود را اخذ نمایند. توجه داشته باشید که شما با دانلود دفترچه نظام وظیفه ۹۷ هم نمی توانید تمامی قوانین گفته شده است چرا که آخرین دفترچه که در دسترس عموم قرار گرفته در سال ۱۳۹۲ ویرایش و به روز شده است بنابراین حتما به شما پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از آخرین اخبار خرید خدمت سربازی 97 با مشاوران صدای مشاور در تماس باشید

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه خرید خدمت سربازی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 8 =

بستن