بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردیبدون کنکور کاردانیبدون کنکور کاردانی به کارشناسیپذیرش بدون کنکور

دانلود دفترچه علمی کاربردی 96-97

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه علمی کاربردی 96-97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دفترچه علمی کاربردی 96 نیز همانند دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی سال های پیش حاوی اطلاعات لازم برای ثبت نام متقاضیان می باشد و داوطلبین می بایست برای دانلود دفترچه علمی کاربردی 96 به سایت دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند .

دانشگاه علمی کاربردی به طور کلی در دفترچه ثبت نام علمی کاربردی 96 اطلاعات و مدارک لازم برای ثبت نام را توضیح داده است . اطلاعاتی که در دفترچه علمی کاربردی ارائه شده است می توان به تعاریف اصطلاحاتی از قبیل داوطب آزاد ، داوطلب شاغل ، داوطب بومی و … ، شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 ، مقررات وظیفه عمومی ، نحوه ثبت نام ، چگونگی و انجام مراحل ثبت نام ، تاریخ ثبت نام ، مدارک مورد نیاز برای مراجعه به مرکز آموزشی برای تکمیل روند ثبت نام ، راهنمای انتخاب رشته تحصیل برای گروه های آزمایشی چهارگانه ، میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی ، کد رشته ها و ظرفیت پذیرش برای هر گروه آزمایشی و … می باشد .

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی بهمن 96

طبق روال هر سال ، دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی چند هفته قبل از شروع ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی در دسترس همگان قرار داده خواهد شد . از آنجایی که احتمالا ثبت نام در دی ماه برگزار خواهد شد دفترچه ثبت نام در در اوایل دی ماه در دسترس همگان قرار خواهد گرفت . توجه داشته باشید زمانیکه دفترچه علمی کاربردی بهمن 96 توسط دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد ، این مقاله به روز رسانی خواهد شد و شما قادر خواهید بود از طریق همین مقاله برای دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 اقدام نمایید.

برای دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 اینجا کلیک کنید.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بهمن 96

طبق روال هر سال ، دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی چند هفته قبل از شروع ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در دسترس همگان قرار داده خواهد شد . از آنجایی که احتمالا ثبت نام در دی ماه برگزار خواهد شد دفترچه ثبت نام در اوایل دی ماه در دسترس همگان قرار خواهد گرفت . توجه داشته باشید زمانیکه دفترچه علمی کاربردی بهمن 96 توسط دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد ، این مقاله به روز رسانی خواهد شد و شما قادر خواهید بود از طریق همین مقاله برای دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 اقدام نمایید.

برای دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 اینجا کلیک کنید.

اطلاعات مهمی که در دفترچه علمی کاربردی باید به آن توجه کنیم

 

آنچه که تمامی داوطلبین باید به ان توجه ویژه ای داشته باشند را میتوان به چند دسته تقسیم کرد که :

1) با توجه به اینکه دانشگاه علمی کاربردی شرط معدل برای ثبت نام خود در نظر نگرفته است چرا پس در فرم ثبت نام در انتهای دفترچه شما باید معدل خود را در آن وارد کنید؟

در جواب این پرسش باید بگوییم که شرط معدل برای ورود به ثبت نام وجود ندارد ولی زمانی که شما اتخاب رشته می نمایید انتخاب های شما در درجه اول بر اساس اولویت بندی و سپس بر اساس معدل شما انتخاب خواهد شد بنابراین معدل دیپلم شما بدون تأثیر نخواهد بود

2) سهمیه شاغل برای هر کد رشته تعریف مشخصی دارد و داوطلبینی که میخواهند ازین سهمیه استفاده کنند می بایست حتما به تعریف هر کد رشته توجه ویژه ای داشته باشند چرا که زمانی که شما مدارک خود را برای ثبت نام به مراکز آموزشی ارائه می نمایید در صورتی که ب تعاریف متضاد باشد ثبت نام شما ملغی و کان لم یکن شناخته خواهد شد .

3) در زمان انتخاب رشته توجه داشته باشید که هر کد رشته ظرفیت پذیرش بر اساس شاغل و آزاد و زن و مرد دارد که حتما به آن دقت کنید

4) در انتخاب رشته حتما توجه داشته باشید که نیمسال هر پذیرش برا ی چه ورودی می باشد چرا که ممکن است بعضی از رشته ها برای نیمسال بعدی ثبت نام نمایند

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه علمی کاربردی 96-97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 7 =

بستن