تیزهوشانمدارس

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97

جهت مشاوره در زمینه دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سوالات تیزهوشان نهم به دهم از دو قسمت استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی تشکیل شده است و با توجه به اینکه در مقاله مشاوره تحصیلی تیزهوشان هم گفتیم بهترین راه برای قبولی در آزمون تیزهوشان نهم 97 این است که داوطلبین برای قبولی در آزمون تیزهوشان برنامه ریزی داشته باشند .

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) منابع سوالات تیزهوشان نهم 97

2) چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم

3) تعداد و ضرایب سوالات تیزهوشان نهم به دهم 97

برای دانش آموزانی که می خواهند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کنند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که اولا ظرفیت پذیرش بسیار پایین است دوما حداقل معدل کل خود را باید بالا نگه دارید وگرنه نمیتوانید در ثبت نام آزمون تیزهوشان شرکت کنید همچنین تعداد سؤالات آزمون بالاست و باید مدیریت زمانی داشته باشید وگرنه نمی توانید به تمامی سؤالات پاسخ دهید .

 

منابع سوالات تیزهوشان نهم 97

سوالات تیزهوشان نهم بر اساس کتاب های درسی همان سال به شرح ذیل می باشد :

قرآن و معارف اسلامی
زبان و ادبیات فارسی
مطالعات اجتماعی (تاریخ ،جغرافیا،مدنی)
علوم تجربی
ریاضی

 چگونه در آزمون تیزهوشان نهم قبول شویم

چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم ؟؟سوال بسیار رایج در بین داوطلبان آزمون تیزهوشان و والدینشان میباشد قبول شدن در یک آزمون جامعه کاری بسیار سخت می‌باشد و بدون برنامه ریزی قبلی امکان پذیر نمی باشد. برنامه ریزی درس خواندن به صورت هدفمند میباشد.
چگونه برنامه ریزی کنیم تا در آزمون تیزهوشان پذیرفته شویم؟ جواب سوال بسیار ساده است. اول اینکه باید منابع آزمون تیزهوشان ۹۷ پس از آن نقاط قوت و ضعف خود را در تمامی دروس و تمامی مباحث باید پیگیری کنید. اکنون که نقاط ضعف و قدرت و منابع آزمون را می‌دانید ، برنامه‌ریزی را آغاز کنید. نکته های مهمی که در برنامه ریزی آزمون تیزهوشان وجود دارد ساعت یادگیریی است . ساعت یادگیری برای دانش‌آموزان کاملا متفاوت است. اما از لحاظ روانشناسی صبح ها زمان بهتری برای یادگیری دروس اختصاصی و بعد از ظهر ها زمان بهتری برای یادگیری دروس عمومیی است. داوطلبان شرکت کننده های آزمون تیزهوشان دانش آموزان هستند به علت حضور در مدرسه صبحانه نمی توانم درس بخوانند. فقط روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل هستند می توانند برایی آزمون برنامه ریزی کنند. می‌توان گفت برنامه‌ریزی هیچ دانش آموزی نمی تواند شبیه دیگری باشد زیرا شرایط و دانش آموزان با یکدیگر متفاوت است. مشاورین سامانه صدای مشاور برای رفع اینن مشکل چاره ای اندیشیدند. برنامه ریزی با مشاوران سامانه صدای مشاور به گونه ای است که دانش آموزان عزیز پس از تماس ساعات خالی خود جهت مطالعه ساعت تفریح و ساعاتت استراحت دانش آموز و… را پرسیده، و برای هر دانش‌آموز به صورت مجزا و جداگانه برنامه‌ریزی می‌کنند. این برنامه‌ریزی می‌توانند به صورت هفتگی و ماهانه باشد. این برنامه به صورت هفتگی و ماهانه باشد برای دانش‌آموزان است اما توصیه ما به شما عزیزان استفاده از برنامه ریزی است هفتگی می باشد اگر در هفته اول موفق به اجرای برنامه نشدید به توانید مشکلات خود را با مشاور مطرح کردند تا در هفته بعدی مشکلات تکرار نشود. مسئله دیگری که در موفقیت برای آزمون سراسری اهمیت دارد انتخاب یک کتاب خوب برای هر یک از دروس میباشد.

بهترین کتاب کتابی است که از سال‌های نزدیک به سوالات تیزهوشان نهم داشته باشد و یا سوال های آزمون تیزهوشان سال های قبل در آن مطرح شده باشد.

موضوع مورد اهمیت بعدی شرکت در آزمون های آزمایشی می باشد. این آزمونهای دانش آموزان کمک می کنند تا در زمان آزمون مدیریت زمان تمرکز برای سوالات و نحوه نشستن در جلسه آزمون را یاد بگیرم در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان دچار استرس نشوند.
لیست کتابهای برتر تیزهوشان و آزمون های برتر بسیار گسترده است. بهتر از دانش آموزان برای انتخاب کتاب نیست مشاور برنامه ریزی خود صحبت کنند تا با توجه به وضعیت مالی خانواده و سطح هوشی دانش آموز بهترین کتاب معرفی کردند. شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور با مشاورین صدای مشاور در ارتباط باشید .

تعداد و ضرایب سوالات تیزهوشان نهم به دهم 97

در رابطه با سوالات تیزهوشان نهم ، بسیاری از دانش آموزان فکر می کنند آزمون از کتابهای سالهای آینده طرح می شود اما این مساله کاملا غلط است و منابع سوالات تیزهوشان نهم به دهم 97 کاملا مشخص می باشد. سوالات آزمون تیزهوشان کاملا از کتاب درسی و هر ساله منابع سوالات تیزهوشان نهم به دهم پیش از شروع ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 طرح شده است و فقط نیاز به تمرین و تکرار و هوش بالا دارد. . سوالات تیزهوشان نهم به صورت تستی بوده و به صورت چهار گزینه ای طرح می شود. هر جواب صحیح دارای 3 امتیاز مثبت و هر جواب اشتباه دارای 1 امتیاز منفی است. پس حتما از صحیح بودن پاسخ هایتان اطمینان حاصل کنید.

استعداد تحصیلی

نام درستعداد سؤالاتضریب درس
قرآن و معارف اسلامی-آموزش قرآن و پیام های آسمان82
فارسی و  زبان انگلیسی152
مطالعات اجتماعی151
علوم172
ریاضی203

توجه داشته باشید که زمان پاسخگویی به سؤالات استعداد تحلیلی 1 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

سوالات استعداد تحلیلی

نام درستعداد سؤالزمان پاسخگویی
استعداد تحلیلی1515 دقیقه

برای دانلود سوالات استعداد تحلیلی تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97 اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات استعداد تحصیلی تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97 اینجا کلیک کنید

برای دانلود پاسخنامه سوالات تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97 اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات استعداد تحلیلی تیزهوشان نهم به دهم 95 -96 اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات استعداد تحصیلی تیزهوشان نهم به دهم 95 – 96 اینجا کلیک کنید

برای دانلود پاسخنامه سوالات تیزهوشان نهم به دهم 95 – 96 اینجا کلیک کنید

 

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهار =

بستن