بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردیبدون کنکور کاردانیبدون کنکور کاردانی به کارشناسیپذیرش بدون کنکور

راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97

جهت مشاوره در زمینه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همانگونه که می دانید ثبت نام علمی کاربردی به صورت ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور می باشد . دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام خود را برای متقاضیان به گونه ای ساده نموده که هر فردی که دیپلم خود را در هر یک از رشته های ریاضی ،تجربی ، انسانی و هنرستان های فنی و حرفه  و کار دانش با هر معدلی کسب کرده است می تواند در این ثبت نام شرکت کند . جالب تر آنکه باید بدانید انتخاب رشته در ثبت نام علمی کاربردی بدون محدودیت می باشد بدین صورت که هر داوطلب با هر رشته ای می تواند کد رشته های گروه های آموزشی دیگر را انتخاب نماید مثلا اگر شما دیپلم انسانی داشته باشید می توانید کد رشته های رشته ریاضی را انتخاب نمایید.

اما توجه داشته باشید در ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شما تنها قادر خواهید بود رشته هایی که با عنوان کاردانی شما هماهنگ است را انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید که زمان ثبت نام علمی کاربردی  96 – 97 از 28 بهمن 96 آغاز میشود. به طور کلی می توان شرایط ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی  96 را فقط در داشتن مدرک دیپلم و مشکل نداشتن در زمینه نظام وظیفه می باشد و شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  96 – 97 را نیز فقط در داشتن مدرک کاردانی معتبر که مورد تأیید وزارت علوم باشد و مشکل نداشتن در زمینه نظام وظیفه خلاصه دانست .

راهنمای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی  96 – 97

در فرم ثبت نام علمی کاربردی مهم ترین نکاتی که می توان به آنها اشاره نمود را به شما توضیح خواهیم داد :

راهنمای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی  96 - 97

همانگونه که در عکس فوق مشاهده می کنید کسانی که قصد استفاده از سهمیه را در پذیرش خود دارند می بایست حتما در فرم ثبت نام خود نوع سهمیه خود را اعلام کنند و کسانی که میخواهند از سهمیه رزمنده داوطلب بسیجی و رزمنده وزارت جهاد کشاورزی و رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح استفاده کنند می بایست مدت حضور داوطلبانه خود در جبهه را بر اساس ماه در این فرم ثبت کنند و کسانی که از سهمیه های رزمنده داوطلب بسیجی و رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح می بایست کد پیگیری 12 رقمی خود را اعلام کنند .
توجه داشته باشید که در صورتی که اطلاعاتی که در فرم ثبت نام ثبت می نمایید در زمان قبولی و انجام مراحل ثبت نام در دانشگاهی که قبول شده اید باید مدارک آنرا ارائه نمایید و در صورتی که نتوانید مدارک لازم را ارائه نمایید ثبت نام علمی کاربرد شما به طور کلی کان لم یکن تلقی خواهد شد .

راهنمای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی  96 - 97در این قسمت از فرم شما باید مشخص کنید که در کدام رشته تحصیل نموده اید و دیپلم خود را اخذ نموده اید و در چه سالی دیپلم خود را اخذ نموده اید همانطور که در مطلب ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی توضیح دادیم شما با هر رشته ای که تحصیل نموده اید می توانید رشته هایی از دیگر گروه های آموزشی را انتخاب نمایید .
این قسمت برای کسانی که می خواهند از سهمیه شاغل استفاده نمایند مهم ترین قسمت در فرم ثبت نام می باشد که می بایست به آن توجه ویژه ای داشته باشند . در این قسمت باید کد اشتغال ، معدل دیپلم و کد دیپلم یا همان کد سوابق تحصیلی خود را در فرم ثبت نام وارد کنند گروه آموزشی و کد زیر گروه آموزشی خود را نیز باید وارد کنند .

راهنمای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی  96 - 97

در این قسمت تمامی کد رشته محل های انتخابی خود را باید بر اساس اولویت علاقه خود انتخاب می نمایند البته نکته ای که داوطلبان باید در این قسمت در نظر داشته باشند که انتخاب این رشته ها علاوه بر اینکه باید بر اساس علاقه خود انتخاب نمایند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که در انتخاب رشته شما رشته قبولی بر اساس اولویت و معدل دیپلم شما می باشد به شما می گوییم .
بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم حتما در زمان انتخاب رشته دقت لازم را در نظر داشته باشید که اولویت های خود را بادقت انتخاب نمایید .

راهنمای ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  96 – 97

در فرم ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مهم ترین نکاتی که می توان به آنها اشاره نمود را به شما توضیح خواهیم داد

راهنمای ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  96 - 97

همانگونه که در عکس فوق مشاهده می کنید کسانی که قصد استفاده از سهمیه را در پذیرش خود دارند می بایست حتما در فرم ثبت نام خود نوع سهمیه خود را اعلام کنند و کسانی که می خواهند از سهمیه رزمنده داوطلب بسیجی و رزمنده وزارت جهاد کشاورزی و رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح استفاده کنند می بایست مدت حضور داوطلبانه خود در جبهه را بر اساس ماه در این فرم ثبت کنند و کسانی که از سهمیه های رزمنده داوطلب بسیجی و رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح می بایست کد پیگیری 12 رقمی خود را اعلام کنند .
راهنمای ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  96 - 97

در این قسمت از فرم شما باید مشخص کنید که در کدام رشته تحصیل نموده اید و در چه سالی کاردانی خود را اخذ نموده اید همانطور که در مطلب ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی توضیح دادیم شما با هر رشته ای که تحصیل نموده اید می توانید رشته هایی از دیگر گروه های آموزشی را انتخاب نمایید .

این قسمت برای کسانی که می خواهند از سهمیه شاغل استفاده نمایند مهم ترین قسمت در فرم ثبت نام می باشد که می بایست به آن توجه ویژه ای داشته باشند .

راهنمای ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  96 - 97

در این قسمت تمامی کد رشته محل های انتخابی خود را باید بر اساس اولویت علاقه خود انتخاب می نمایند

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =

بستن