تیزهوشانمدارس

رتبه و تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه رتبه و تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

یکی از بزرگ ترین خواسته های والدین که در زمینه قبولی آزمون مدارس تیزهوشان وجود دارد بررسی شانس و رتبه قبولی تیزهوشان است. اکثر خانواده ها هیچ تخمینی از درصد مورد نیاز و رتبه قبولی در آزمون تیزهوشان ندارند. اینکه باید در هر درس چه درصدی را داشت یا اینکه تراز و درصد قبولی مورد نیاز برای موفقیت در آزمون تیزهوشان چقدر است همواره یکی از سوالات بزرگ خانواده ها و مشاورین بوده است .

محاسبه تراز و درصد احتمال قبولی در مدارس تیزهوشان 97

سامانه صدای مشاور نرم افزار تخمین رتبه قبولی تیزهوشان این امکان را به والدین و دانش آموزان می دهد که با وارد کردن تعداد سوالات صحیح ، نزده و غلط خود در هر درس ، شانس خود را برای قبولی در آزمون تیزهوشان بسنجند.

مشاوران مجرب تیزهوشان صدای مشاور بعد از تخمین تراز هر دانش آموز و مقایسه تراز بدست آمده با آخرین تراز قبولی هر مدرسه و هر شهر، شانس قبولی 99 درصدی شما را با توجه به تراز و شهر شما اعلام میکنن. برای آگاهی از تراز و درصد قبولی مدارس تیزهوشان 97-98 با مشاوران صدای مشاور تماس حاصل نمایید

بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان

داشتن منابع مناسب مطالعاتی برای رتبه قبولی تیزهوشان از اهمیت زیادی برخوردار است، بنابراین دانش آموزان برای قبولی آزمون تیزهوشان باید از بهترین کتابهای درسی و منابع آزمون تیزهوشان و به نمونه سوالات سال قبل دسترسی داشته باشند. بسیاری از والدین تمایل دارند فرزندانشان در مدارس عالی ادامه تحصیل دهند تا بتوانند در آینده از نظر اجتماعی موقعیت عالی داشته باشند، اما نمی دانند از کجا باید شروع کنند چه کتاب های را مطالعه کنند چگونه برای آزمون تیزهوشان برنامه ریزی کنند ویا چه مدارسی از بهترین مدارس از نظر تحصیل می باشد.

بعضی اوقات پیش می آید که دانش آموز استعداد لازم برای قبولی آزمون تیزهوشان و حتی تیزهوشان را دارد. اما عدم دسترسی به مشاور ویا عدم مطالعه صحیح و یا عدم دسترسی به کتاب های خوب باعث میشود از این فرصت برای قبولی در بهترین مدارس عقب بماند، پس والدین گرامی برای اینکه آینده درخشانی را برای فرزندان خود رقم بزنید می توانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

اعتراض به آزمون تیزهوشان 97

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ، بسیاری از دانش آموزان یا والدین آنها نسبت به نتیجه آزمون معترض هستند. این دسته از داوطلبین باید در زمانی که اعلام میشود به سایت مراجعه کنند و اعتراض خود را ثبت نمایند. عزیزانی که به هر دلیلی نمیتوانند نتایج آزمون تیزهوشان خود را ببینند و یا اعتراض خود را در سیستم ثبت کنند ، میتوانند با استفاده از خدمات تحصیلی تلفنی صدای مشاور تماس بگیرند.

سخنی با والدین داوطلبان آزمون تیزهوشان 97

همه فرزندان برای والدین خود عزیز هستند و این موضوع غیر قابل انکار است. از دیدگاه خانواده ها فرزندانشان باهوش ترین و با استعداد ترین موجود روی زمین است و لایق بهترین آموزش و بهترین مدرسه است. این خواسته خانواده ها بسیار منطقی است اما نباید این نکته را فراموش کنند که هر شخصی طاقت و کشش روحی و ذهنی خاص خود را دارد و خانواده ها نباید روی مسائل فشار روحی زیادی به فرزندان خود وارد کنند.رقابت در آزمون تیزهوشان بسیار بالاست و سطح هوشی و استعدادی داوطلبین متفاوت است. ما به همه والدین که دوست دارند فرزندشان رتبه قبولی تیزهوشان را کسب کند توصیه میکنیم که آنها را در این آزمون ثبت نام کنند اما اصرار فراوانی بر قبولی آنها نداشته باشند. زیرا این موضوع باعث ایجاد استرس و اضطراب بالایی میشود.برای اینکه بتوانید راحت تر سالی که فرزندتان آزمون تیزهوشان را در پیش دارد مدیریت کنید می توانید از تجارب گروه مشاوره صدای مشاور در این زمینه استفاده کنید. همچنین جهت دریافت اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان 97 – 98 و آگاهی از رتبه و تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان میتوانید با صدای مشاور تماس بگیرید.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه رتبه و تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

2 thoughts on “رتبه و تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان”

  1. سلام اگه ریاضی رو چند درصد بزنیم بقیه چیزهارو حتی اگه بد بدیم از تیزهوشان 1یا4 درمیایم یا برعکس لطفا زود بگید

    1. سلام برای قبولی در تیزهوشان نمی توان درسی را با درس دیگر جبران نمود و به طور کلی باید تمام دروس را حدود 80 درصد زده باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =

بستن