بدون کنکور دانشگاه پیام نور

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مازندران

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مازندران

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام در دانشگاه آزاد همواره همواره یکی از پرمخاطب‌ ترین ثبت نام های بدون کنکور میباشد از همین رو در این مقاله قصد داریم شرایط تحصیل بدون کنکور در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد دکترای عمومی و دکتری تخصصی را توضیح دهیم. اگر قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مازندران دارید این مقاله را مطالعه کنید.

باید به طور کلی این مطلب را اشاره کنیم که ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد معمولا در دو ورودی مهر ماه و بهمن ماه صورت میگیرد اما این بدان معنی نیست که در تایم های مختلف ثبت نام صورت نمیگیرد.جهت اطلاع از زمان ثبت نام و شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد مازندران در تمامی مقاطع با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

خیلی از دوستان در مورد مدرک دانشگاه‌ های بدون کنکور از مشاوران صدای مشاور  سؤال می‌ پرسند که آیا مدرکشان با دانشگاه‌ هایی که از طریق کنکور واردشان می‌ شوند تفاوتی دارد یا خیر؟
باید بگوییم اعتبار مدرک بدون کنکور و با کنکور دانشگاه ها یکسان است.علوی فاضل رئیس معاونت سنجش و آموزش دانشگاه آزاد عنوان کرد اعتبار مدارک بدون آزمون و با آزمون از نظر دانشگاه آزاد مساوی است. پس از اعتبار مدرک خود هم مطمئن باشید.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد مازندران

داوطلبانی که می‌خواهند ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد را انجام دهند میبایست به این نکته توجه کنند که می‌خواهند در کاردانی پیوسته ثبت نام کنند یا کاردانی ناپیوسته. ثبت نام در این دو کاملاً متفاوت است. ثبت نام در دو مقاطع هم بدون کنکور وجود دارد اما شرایط ثبت نام متفاوت است.و مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مازندران در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته متفاوت است.همواره یکی از متعدد ترین سوالات داوطلبان میزان شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی میباشد.

جهت دریافت لیست رشته های کاردانی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مازندران

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی بدون کنکور آزاد مازندران که بیشتر به اسم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته میشناسیم، ثبت نام بدون کنکور در این مقطع نیز بسیار ساده است و فقط با داشتن مدرک فوق دیپلم و بدون شرکت در هیچ کنکوری وارد دانشگاه شوید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مازندران

ثبت نام در مقطع ارشد با کنکور همراه با ثبت نام سراسری صورت میگیرد. اما شرایط ثبت نام در مقطع ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد کمی متفاوت است. ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد مازندران به راحتی بدون کنکور مقاطع دیگری که تا الان گفتیم نیست. برخی دانشگاه ها در زمان های مشخص اقدام به ثبت نام بدون کنکور در مقطع ارشد میکنند.دانشگاه آزاد مازندران نیز در برخی زمان ها ثبت نام بدون کنکور ارشد دارد که در همین سایت اطلاع رسانی میشود.

جهت دریافت لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی کلیک کنید.

تفاوت شهریه با کنکور و بدون کنکور آزاد مازندران

 باید بگوییم ثبت نام بدون آمون دانشگاه آزاد مازندران و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مازندران از لحاظ شهریه هیچ تفاوتی ندارند.

تنها تفاوتی که الان متوجه شده ایم این است که دانشجویانی که بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد مازندران شده اند حق انتقالی یا میهمانی به دانشگاه های دیگر را ندارند مگر اینکه بعد از ثبت نام ازدواج کرده باشند. در اینصورت تازه می توانند میهمانی دانشگاه محل زندگی همسرشان را بگیرند و باز هم حق انتقالی ندارند.

پس اگر دانشگاهی که انتخاب کرده اید و بدون کنکور وارد آن شده اید نزدیک محل زندگی است و قصد انتقالی یا میهمانی را ندارید خیالتان بابت دیگر چیزها راحت باشد.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مازندران

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

بستن