اخبار کنکور کاردانی به کارشناسیکاردانی به کارشناسیکنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزادکنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزادکنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسریکنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری

سهمیه های کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه سهمیه های کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سازمان سنجش برای تمامی کسانی که قصد شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98 را دارند سهمیه هایی در نظر گرفته است که می توانند با استفاده از آن نتیجه کنکور خود را افزایش دهند . سهمیه کنکور کاردانی به کارشناسی که توسط سازمان سنجش در ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 در نظر گرفته شده سهمیه ایثارگران و رزمندگان می باشد .

ثبت نام برای شرکت در این آزمون از روز یکشنبه 23 اردیبهشت  آغاز و تا روز دوشنبه 29 اردیبهشت 97 ادامه خواهد

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) سهمیه ایثارگران در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

2) سهمیه رزمندگان در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

3) نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه و ارتش 

سهمیه کنکور کاردانی به کارشناسی که در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97 شامل سهمیه ایثارگران برای افرادی که میزان جانبازی آنها بالای 25 درصد و زیر 25 درصد  و رزمندگانی که در سپاه و ارتش و نیروی انتظامی خدمت کرده اند می باشد .

سهمیه ایثارگران در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

سهمیه کنکور کاردانی به کارشناسی که تحت عنوان سهمیه ایثارگران در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98 شناخته می شود شامل جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسران و فرزندان آنها ، جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان آنها ، آزادگان و همسران و فرزندان آنها ،همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل مدت 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسران و فرزندان شهدا و مفقودالاثر قادر خواهند بود از این سهمیه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 استفاده نمایند . توجه داشته باشید که 25 درصد از ظرفیت پذیرش کنکور کاردانی به کارشناسی به سهمیه ایثارگران کنکور کاردانی به کارشناسی تعلق خواهد گرفت که به جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسران و فرزندان آنها ، همسران و فرزندان شهدا و مفقودالاثر و آزادگان و همسران و فرزندان آنها تعلق خواهد گرفت و 5 در صد از ظرفیت پذیرش کنکور کاردانی به کارشناسی به جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان آنها و همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل مدت 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه تعلق خواهد گرفت .

نکته ای که باید به آن توجه کنید ⇓

سهمیه 25 درصدی ایثارگران

سهمیه رزمندگان در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

سهمیه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 که تحت عنوان سهمیه رزمندگان در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98 شناخته می شود شامل تمام پرسنل کادر ثابت ، پیمانی و وظیفه های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که در ارتش یا سپاه یا نیروی انتظامی یا سازمان بسیج مستضعفین و یا وزارت جهاد کشاورزی علاوه بر میزان موظفی خود به مدت 6 ماه به صورت داوطلبانه در خطوط مقدم شرکت داشته باشند می توانند از این سهمیه کنکور کاردانی به کارشناسی که به میزان 5 درصد از کل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97 به آنها تعلق گرفته است را استفاده نمایند .

⇓⇓⇓⇓⇓⇓ نکته بسیار مهم ⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓

سهمیه 30 درصدی ایثارگران و رزمندگان
سهمیه 30 درصدی ایثارگران و رزمندگان

نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه و ارتش

توجه داشته باشید که سهمیه کاردانی به کارشناسی که تحت عنوان سهمیه ایثارگران و رزمندگان شناخته می شود ، تمامی داوطلبینی که میخواهند از این سهمیه  استفاده نمایند می بایست در فرم اینترنتی در نظر گرفته شده برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی باید کد 12 رقمی پیگیری سهمیه ایثارگران و رزمندگان خود را وارد نمایند . توجه داشته باشید که این کد 12 رقمی هر ساله برای هر ثبت نام متفاوت از سال گذشته می باشد .
در زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در ذهن تمامی متقاضیان دریافت کد ایثارگری ارتش و دریافت کد ایثارگری سپاه سوالات و ابهامات زیادی ایجاد می شود که هر متقاضی برای یافتن جواب سؤالات خود راه حلی را انتخاب می کند . در این راستا می توان گفت که اکثر متقاضیان با جست و جو در سایت های گوناگون در پی یافتن جواب سؤالات خود می باشند که البته مشکل این روش این می باشد که علاوه بر زمان بر بودن ، از آن جایی که اطلاعات ثبت نامی و قوانین مربوط به آن هرساله در حال تغییر می باشد ، ممکن است اطلاعاتی که سایت ها در اختیارتان قرار می دهند اطلاعاتی نادرست و به روز نباشد . عده ای دیگر با مراجعه حضوری نزد مشاوران و یا پرس و جو کردن از افراد آگاه در این زمینه ، جواب سؤالات خود را پیدا می کنند که متأسفانه علاوه بر اینکه تمامی این روش ها بسیار زمان بر و خسته کننده هستند ، باید هزینه گزافی را صرف برطرف کردن نیاز خود نمایند .
صدای مشاور این امکان را برای شما ایجاد نموده است که شما بتوانید با یک تماس از طریق تلفن ثابت و تماس با شماره صدای بدون هیچ دردسری و با کمترین هزینه ممکن ، از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور بهره ببرید و جواب سؤالات خود را پیدا کنید و اطلاعات به روز را در مورد مسئله خود دریافت نمایید .

برای دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه خود اینجا کلیک نمایید .

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه سهمیه های کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 9 =

بستن