نظام مهندسی

شرایط ثبت نام نظام مهندسی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام نظام مهندسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 در تمامی رشته های مهندسی عمران ، معماری ، شهرسازی ، تاسیسات برق ، تاسیسات مکانیک ، ترافیک و نقشه برداری در روز 30 بهمن ماه سال 1396 آغاز می شود و داوطلبین می توانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام نظام مهندسی قادر خواهند بود در آزمون نظام مهندسی 97 شرکت نمایند.

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) شرایط لازم برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97

2) شرایط ثبت نام نظام مهندسی 97

کسانی که شرایط ثبت نام نظام مهندسی 97 شامل آنها می شود قادر خواهند بود بنا بر اطلاع رسانی سازمان نظام مهندسی در زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی 97 در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت ماه سال 1397 در روزهای پنجشنبه و جمعه که به صورت سراسری برای تمامی رشته ها خواهد بود شرکت نمایند .

شرایط لازم برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97

شرایط ثبت نام نظام مهندسی برای داوطلبین به گونه ای می باشد که  شرایط لازم برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 برای تمامی داوطلبین با هر مدرک تحصیلی متفاوت می باشد . توجه داشته باشید که تمامی فارغ التحصیلان رشته های کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری قادر خواهند بود در این آزمون ثبت نام نمایند با این تفاوت که هر داوطلب با هر مدرکی شرایط ثبت نام نظام مهندسی متفاوتی برای شرکت در آزمون نظام مهندسی 97 دارد به طور مثال می توان گفت که فارغ التحصیلان کارشناسی میبایست حداقل 3 سال سابقه کاری مرتبط برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 داشته باشد که هر داوطلب پیش از ثبت نام در آزمون نظام مهندسی 97 باید سابقه کاری خود را به تایید نظام مهندسی استان بومی داوطلب برساند . شرایط ثبت نام نظام مهندسی اصلی دیگری که باید به آن اشاره کنیم شرط سنی می باشد که تنها برای معماران تجربی در نظر گرفته می شود .

شرایط ثبت نام نظام مهندسی 97

شرایط ثبت نام نظام مهندسی هر ساله توسط سازمان نظام مهندسی هر ساله همزمان با ثبت نام آزمون نظام مهندسی اعلام می شود . بر اساس اطلاع سانی سازمان نظام مهندسی ، ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 از 30 بهمن ماه لغایت 11 اسفند ماه سال 1396 آغاز می گردد و بر همین اساس شرایط ثبت نام نظام مهندسی 97 نیز اعلام گردید. سازمان نظام مهندسی هر ساله ثبت نام داوطلبین را مطابق با شرایط ثبت نام نظام مهندسی در آزمون نظام مهندسی را به صورت اینترنتی انجام می دهد بنابراین شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 توسط سایت دفتر مقررات ملی ساختمان و از طریق سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 اعلام می شود . توجه داشته باشید داوطلبانی که قصد شرکت در ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 را دارند کافی است با خرید کارت اعتباری ثبت نام ، ثبت نام خود را انجام دهند . نکته قابل توجهی که همه داوطلبین باید در نظر داشته باشند این است که عضویت در نظام مهندسی استان و داشتن کد نظام مهندسی برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی اسفند 97 اختیاری می باشد .

از آنجایی که همیشه شرایط ثبت نام  نظام مهندسی برا تمامی داوطلبین همراه با سوالات و ابهامات زیادی می باشد به شما پیشنهاد می کنیم در صورتیکه با اصول و شرایط ثبت نام نظام مهندسی 97 آشنایی ندارید و در رابطه با کارایی مدرک نظام مهندسی آشنا نیستید با مشاوران صدای مشاور حتما مشاوره نمایید چرا که با توجه به محدودیت سنی داوطلبین در این آزمون ممکن است شما را به دردسر بیندازد . در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از طریق استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور با تماس با شماره های صدای مشاور با مشاوران ما در ارتباط باشید .

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام نظام مهندسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =

بستن