اخبار کنکور سراسریثبت نام کنکور سراسریکنکور سراسری

شرایط سنی تربیت معلم سال 97 – فرهنگیان

جهت مشاوره در زمینه شرایط سنی تربیت معلم سال 97 – فرهنگیان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همانگونه که می دانید کسانی که علاقه به شغل معلمی دارند و دارای شرایط سنی تربیت معلم سال 97 – فرهنگیان می باشند می بایست در ثبت نام کنکور سراسری 97 خود اقدام به انتخاب دانشگاه فرهنگیان نمایند و در فرم ثبت نام خود تیک مربوط به این دانشگاه را بزنند . توجه داشته باشید که پذیرش و ثبت نام دانشگاه فرهنگیان به صورت نیمه متمرکز خواهد بود . بنابراین تمامی داوطلبین علاوه بر داشتن شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان باید در کنکور سراسری در این دانشگاه قبول شوند و علاوه بر داشتن شرایط سنی رشته دبیری باید بتوانند در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان قبول شوند . جهت مشاهده لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان 97 کلیک کنید.

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) شرایط سنی تربیت معلم سال 97 – فرهنگیان

2) شرایط پذیرش داوطلبان آزاد در دانشگاه فرهنگیان

3) مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97

4) چه افرادی در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته میشوند

تمامی داوطلبینی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان یا تربیت معلم هستند باید توجه داشته باشند که مهم ترین و ابتدایی ترین شرطی که باید داشته باشند شرایط سنی رشته دبیری می باشند و اگر در همین ابتدایی ترین شرط از شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان را دارند در زمان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97 و داشتن شرایط تربیت معلم 97 به فکر مدارک لازم برای پذیرش دانشگاه فرهنگیان باشند  و ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور 97 را در نظر بگیرند.

شرایط سنی تربیت معلم سال 97 – فرهنگیان

در زمان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان داوطلبانی با مدرک های دیپلم ، لیسانس و کارشناسی ارشد پذیرش می شوند . شرایط سنی تربیت معلم سال 97 – فرهنگیان بدین صورت می باشد که داوطلب با توجه به شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان باید در بدو ورود به دانشگاه فرهنگیان ، شرایط سنی رشته دبیری که حداکثر 22سال تمام ( 1376/7/1 به بعد ) را داشته باشد . توجه داشته باشید که حداکثر سن ورود دانشگاه فرهنگیان تحت هیچ شرایطی تغییر نخواهد کرد . لازم به ذکر است که بدانید داشتن حداکثر سن 28 سال در بدو استخدام قطعی پس ا فارغ التحصیلی را تمامی داوطلبین داشته باشند .

در صورتیکه هر گونه سوال در رابطه با شرایط سنی تربیت معلم و شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان 97 داشته باشید می توانید با مشاوران صدای مشاور در میان بگذارید در همین راستا قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور با تماس با شماره های صدای مشاور از این خدمات بهره ببرید .

شرایط پذیرش داوطلبان آزاد در دانشگاه فرهنگیان

پذیرش در دانشگاه فرهنگیان برای هر فرد شرایط خاص خود را دارد.در قسمت زیر شرایط پذیرش (داوطلبان آزاد) در دانشگاه فرهنگیان را شرح داده ایم.

1) بومی بودن داوطلب

2) شرایط سنی تربیت معلم بدین صورت است که داشتن حداکثر سن 22 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه (1/7/1376 به بعد). توجه داشته باشید حداکثر سن ورود به دانشگاه و حداقل معدل کل، تحت هیچ شرایطی تغییر نخواهند داشت.

3) شرایط سنی تربیت معلم داشتن حداکثر 28 سال سن در بدو استخدام قطعی پس از فارغ التحصیل شدن.

4) کسب نمره علمی کل 6500 و بالاتر در زیرگروه مربوط

5) ارائه تعهد خدمت (داوطلبان باید 2 برابر مدت تحصیل‌شان حداقل 8 سال در خدمت آموزش و پرورش باشند).

6) داشتن مدرک پیش دانشگاهی و کسب معدل کل 15 در دوره متوسطه ی دوم (پایه های اول، دوم و سوم).

7) کسب موفقیت در مصاحبه اختصاصی (جهت ارزیابی توانمندی ها و جنبه‌های جسمی، روانی و شخصیتی داوطلبان).

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان را در زمان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97 به شرح زیر می باشد :

1) اصل کارت ملی و تصویر از روی و پشت آن.

2) اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن.

3) شش قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده (عکسی که در سال جاری گرفته شده باشد).

4) اصل گواهی معافیت و یا اصل کارت پایان خدمت برای پذیرفته شدگان ذکور (برای مشمولین نظام وظیفه)

5) اصل کارنامه دوره سه ساله متوسطه نظام جدید که نمرات کتبی و معدل کل در آن درج شده و به مهر و امضاء مدیر دبیرستان و آموزش و پرورش منطقه مربوط، ممهور شده باشد.

6) اصل مدرک دیپلم (گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه) و تصویر آن.

7) اصل گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی و یا گواهی و تصویر آن.

8) اصل مدرک کاردانی پیوسته برای فارغ التحصیلان فنی و حرفه ای و کاردانش (به جای مدرک پیش دانشگاهی قابل قبول است)

چه افرادی در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته میشوند

1) دانشجویان کارشناسی ناپیوسته (معلم‌ دانشجو):

دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته ضمن دارا بودن مدرک کاردانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته ادامه تحصیل می دهند.برنامه کلاسی این دانشجویان غالبا روز های پنجشنبه و جمعه می باشد .توجه داشته باشید که داوطلبین در این مقطع حتما شرایط سنی تربیت معلم را در نظر داشته باشند

2) دانشجویان کارشناسی ارشد :

پذیرش دانشجویان از میان معلمان، که در حال حاضر به شکل محدود است و در آینده تعداد بیشتری دانشجو را در رشته ‌های متعدد و مورد نیاز آموزش و پرورش خواهد پذیرفت. توجه داشته باشید که داوطلبین در این مقطع حتما شرایط سنی تربیت معلم را در نظر داشته باشند

3) دانشجویان کارشناسی پیوسته (دانشجو معلم):

در خصوص پذیرش دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته باید بگوییم که این دانشجویان از طریق آزمون سراسری و پس از انجام مصاحبه و گزینش پذیرش می شوند.آموزش این افراد به صورت تمام وقت و برنامه کلاسی آنها روزهای شنبه تا چهارشنبه می باشد.دانشجویان کارشناسی پیوسته پس از پایان دوره تحصیلیشان به عنوانن معلم در مدارس به فعالیت می پردازند و از ابتدای تحصیل نیز در آموزش و پرورش استخدام می شوند و تعهد خدمت می دهند. توجه داشته باشید که داوطلبین در این مقطع حتما شرایط سنی تربیت معلم را در نظر داشته باشند

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه شرایط سنی تربیت معلم سال 97 – فرهنگیان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

8 thoughts on “شرایط سنی تربیت معلم سال 97 – فرهنگیان”

 1. سلام .شما را به خدا شرایط سنی را به 22سال بیشتر افزایش دهید تا اون های که علاقه دارند بتوانند موفق بشوند.بچه هایی که نتونسته اند در اولین ازمون قبول بشوند نشسته اندبرای سال بعد به خاطر همین سنشان بالا رفته .

 2. توروخداااااا عوض کنید شرااااایطوووو بکنیدش ۲۲ اخه ما چه گناهی کردیم ای خداااااااااااا

 3. سلام من متولد 8شهریور75هستم ایا برا کنکور97نمیتونم دانشگاه فرهنگیان برم؟؟

 4. سلام ببخشید .سن داوطلبان دانشگله فرهنگیان که در دفتر چه 22سال اعلام شده است یعنی هیچ راهی نداره که افزایشش بدن تو را به خدا جواب بدید.

 5. باعرض سلام شرط رتبه 6500 در تمام رشته ها ثابت هست یا در تجربی وریاضی فرق میکنه چون مثلا بنده در رشته تجربی 6500 بیارم هیچ وقت تو این رشته نمیام چون گزینه های خیلی بهتری از این هس از قبیل رشته های پیرا پزشکی

  یا علی
  منتظر جواب دوستتان هستم

  1. سلام این تراز 6500 حداقل میزان تراز لازم برای انتخاب رشته های دانشگاه فرهنگیان می باشد و این را هم در نظر داشته باشید که ممکن است بعضی از رشته های پر طرفدار این دانشگاه ترازی به مراتب بالاتر برای قبولی نیاز داشته باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 2 =

بستن