امریهنظام وظیفه

شرایط لازم جهت گرفتن امریه سربازی

جهت مشاوره در زمینه شرایط لازم جهت گرفتن امریه سربازی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آنچه در این متن خواهید خواند :
شرایط لازم جهت امریه گرفتن سربازی 97 – 98
مراحل گرفتن امریه سربازی 97 – 98
مدارک تحصیلی مورد نیاز جهت امریه سربازی
صحبت های نهایی در رابطه با گرفتن امریه سربازی

خدمت سربازی برای همه پسرانی که مشمولان نظام وظیفه شده‌اند یک امر بسیار سخت و دل‌هره آور را بر می باشد چرا که از محیط نظامی و دوری از خانواده خوششان نمی آید و بعد از این افراد می‌گویند که این دو سال خدمت سربازی چیزی جز و تلف کردن نیست و بعضی از آنها به رفتن به سربازی را میزنند و به سربازی نمی روند.
تمام این افراد بهترین راه برای سربازیشان امریه سربازی می باشد چرا که کسانی که بتوانند امریه سربازی کسب کنند میتوانند بدون این که موهای خود را کوتاه کنند، با لباس شخصی در یک محیط اداری مدت خدمت سربازی خود رو سپری کنندو به اتمام برساند.
توجه داشته باشید که شرکت‌های دولتی اصولا از طریق آگهی در روزنامه های پر تیتراژ به صورت رسمی اقدام به گرفتن امریه می کنند. اما به طور غیررسمی نیز اقدام گرفتن امریه می کنند که ما به شما پیشنهاد میکنیم در انتظار اعلام رسمی ادارات دولتی نباشید و به صورت حضوری پیگیری کنید و مراحل امریه خود را انجام دهید. از ارگان‌ها و شرکت‌های که امریه می‌گیرند می‌توان به امریه سربازی شرکت نفت، امریه سربازی انرژی اتمی، امریه سربازی آموزش و پرورش، امریه سربازی مخابرات، امریه سربازی خاتم الانبیا و امریه سربازی شهرداری و …نام برد

شرایط لازم جهت امریه گرفتن سربازی ۹۷ _ ۹۸

شاید لازم جهت امریه رفتن به سربازی97_98 برای تمامی شرکت ها و ارگان ها به شرح زیر می باشد:
۱)تمامی کسانی که برای امریه اقدام میکنند می بایست متاهل باشند
۲)تمامی کسانی که برای امریه خدمت سربازی اقدام می کنند باید معاف از رزم باشند
۳) فردی که برای امریه اقدامی کند باید از بستگان درجه یک خانواده ایثارگران، شهدا، جانبازان و آزادگان باشد
۴) فردی که برای امریه اقدام کنند باید تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی باشد

با توجه به موارد بالا درمیابیم شرایط امریه سربازی ۹۷ بسیار سخت می باشد و نیاز به پیگیری و بسیار خواهد بود

مراحل گرفتن امریه سربازی ۹۷ _ ۹۸

پس از اینکه مراحل تسویه حساب دانشگاه خود را انجام می‌دهید یک نامه از دانشگاه برای نظام وظیفه به شما داده خواهد شد پس از آن شما به ارگان یا شرکتی که می خواهید در آن به عنوان امری خدمت نماید مراجعه می کنید و در بخش گزینش با آنان صحبت می کنید توجه داشته باشید که هر ارگان و یا شرکت تنها رشته های مربوط به زمینه کاری خود را امریه می کنند.
با توجه به اینکه هر مشمول تنها ۶ ماه از تاریخ فارغ التحصیلی خود زمان دارد که مدارک خود را به سازمان نظام وظیفه تحویل دهد
و تقریبا به طور متوسط برگ سبز شما پس از یک ماه پس از تحویل مدارک خود به سازمان وظیفه عمومی به دست شما میرسد، شما حداقل سه ماه زودتر از تاریخی که آنان گام به شما گفته است که برگه سبز خود را به من تحویل دهید می بایست مدارک خود را به سازمان وظیفه ارسال کنید تا بتوانید در مورد مقرر مدارک خود را تحویل دهید.

مدارک تحصیلی مورد نیاز جهت گرفتن امریه سربازی

مدرک تحصیلی مورد نیاز جهت گرفتن امریه سربازی برای تمامی ارگانها و شرکتها که اقدام به گرفتن امریه سربازی می نمایند بستگی به رشته های مورد نیاز و نیروهای کار مربوط به آن هم دارد بعضی از این ارگانها و شرکتها ممکن است از مدرک دیپلم تا مدرک دکترا پذیرش نمایند. توجه داشته باشید که رشته های نظیر کامپیوتر و حسابداری در هر مقطع و در ارگانی با توجه به اینکه کاربرد دارد برای امریه خدمت سربازی گرفته خواهند شد

صحبتهای نهایی در رابطه با گرفتن امریه سربازی

تمامی کسانی که می خواهند برای امریه خدمت سربازی اقدام نمایند می بایست در نظر داشته باشند که، نباید به هیچ عنوان غیبت داشته باشند.
مهمترین نکته ای که می بایست به آن اشاره کنیم این می باشد که با توجه به اینکه تمامی مراحل گفته شده انجام شود باز هم شما برای امریه شدن می بایست در گزینش و مصاحبه های که با شما می شود پذیرفته شوید. توجه داشته باشید که منطقه که شما متعلق کدام دانشگاه است اصلاً حائز اهمیت نخواهد بود.
زمانی که امریه پذیرفته شما باید با لباس رسمی در ساعت کاری آن سازمان مشابه تمامی کارمندان در آن شرکت حضور داشته باشید.حقوقی که به شما داده می شود تفاوتی با دیگر مشمولین سربازان ندارد و حضور شما در این ارگان به منزله استخدام در آینده برای شما نمی باشد اما می‌توان مسیر شما برای استخدام را آسان نماید. خوشبختانه مدت امریه جزو سوابق استخدامی محسوب خواهد شد

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه شرایط لازم جهت گرفتن امریه سربازی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

بستن