اخبار کنکور سراسریثبت نام کنکور سراسریکنکور سراسری

شرایط ورود به دانشگاه امام صادق 97

جهت مشاوره در زمینه شرایط ورود به دانشگاه امام صادق 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه امام صادق را می توان پس از انقلابی اسلامی ایران به اولین دانشگاه اسلامی که در ایران تاسیس شده است یاد کرد که هدف از تاسیس آن در راستای پرورش و آموزش نیروهای متخصص برای پست های مدیریتی کلان کشور می باشد . ثبت نام دانشگاه امام صادق 97 از طریق ثبت نام کنکور سراسری 97 انجام خواهد پذیرفت که داوطلبین باید علاوه بر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری 97 باید دارای شرایط ثبت نام دانشگاه امامن صادق 97 را نیز شامل شده باشند .

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) نحوه ثبت نام دانشگاه امام صادق 97

2) شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 97

3) لیست رشته های دانشگاه امام صادق 97

4) لیست رشته های پردیس برادران دانشگاه امام صادق 97

5) لیست رشته های پردیس خواهران دانشگاه امام صادق 97

6) صحبت نهایی در رابطه با ثبت نام دانشگاه امام صادق 97

توجه داشته باشید که دانشگاه امام صادق در ثبت نام مقطع کارشناسی خود از میان برادران و خواهران داوطلب در کنکور سراسری به صورت نیمه متمرکز اقدام به پذیرش دانشگاه امام صادق 97 می نماید بدین صورت که داوطلبین پس از اینکه توانستند در کنکور سراسری 97 رتبه قبولی لازم برای قبولی در دانشگاه امام صادق 97  را کسب کردند باید در مصاحبه دانشگاه امام صادق 97 قبول شوند .

نحوه ثبت نام دانشگاه امام صادق 97

ثبت نام دانشگاه امام صادق همانگونه که گفتیم بدین صورت است که شما می بایست در ثبت نام دانشگاه امام صادق 97 حتما در زمان ثبت نام کنکور 97 علاقه مندی خود به ثبت نام دانشگاه امام صادق را اعلام دارد و سپس اطلاعات لازم درخواست شده را در سایت اینترنتی ثبت نام دانشگاه امام صداق 97 ثبت نمایند . توجه داشته باشید که نحوه ثبت نام دانشگاه امام صادق 97 بدین صورت می باشد که داوطلب می بایست علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی ثبت نام کنکور سراسری 97 ، شرایط ذیل را نیز دارا باشد :

1) تدین به دین اسلام و داشتن مذهب شیعه 12 امامی

2) التزام به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه

3) دارا بودن مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی

4) داشتن سلامت جسمی و توانایی های جسمی و روانی لازم

5) داوطلب باید متولد سال 1374 و بعد از آن باشد

6) داوطلب حتما باید در یکی از گروه های آزمایشی تجربی ، ریاضی و انسانی در کنکور سراسری شرکت کرده باشد

شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 97

همانگونه که در قسمت قبل نحوه و شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 97 را به شما توضیح داده شد و گفته شد که ثبت نام دانشگاه امام صادق به صورت نیمه متمرکز می باشد باید این نکته را توضیح دهیم که شرایط مصاحبه در دانشگاه امام صادق به چه صورت می باشد . معیار گزینش دانشگاه امام صادق دارای چندین مرحله می باشد که میتوان ترتیب آن رابدین صورت گفت که ابتدا شما باید پس از کسب معیار علمی مناسب باید در مصاحبه حضوری و در تحقیقات محلی نیز نمره لازم را کسب نمایید .

معیار علمی قبولی در دانشگاه امام صادق 97 این می باشد که یا داوطلب باید معدل کتبی او بالای 18 باشد و یا اینکه در کنکور سراسری رتبه قابل قبول کسب کرده باشد تا  بتئانددر مرحله مصاحبه حضوری در دانشگاه امام صادق حضور یابد .

معیار مصاحبه حضوری داوطلب در دانشگاه امام صادق بدین صورت می باشد که داوطلب پس از کسب نمره علمی لازمن باید در مصاحبه حضوری دانشگاه امام صادق 97 شرکت نماید و در زمینه توان علمی خود در دروس عمومی و زبان عربی و زبان انگلیسی و اطلاعات دینی و سیاسی به سوالات پرسیده شده از او پاسخ دهد و نمره قبولی را کسب کند .

پرونده داوطلب پس از کسب نمره لازم در مصاحبه خصوصی وارد تحقیقات محلی می شود که پس از بررسی های لازم نمره ای که به داوطلب تعلق می گیرد بر اساس همین نمره های کسب کرده در زمینه علمی ، مصاحبه و تحقیقات محلی می باشد ، که این نمره ملاک نهایی پذیرش داوطلب می باشد.

لیست رشته های دانشگاه امام صادق 97

همانگونه که گفته شد در ثبت نام دانشگاه امام صادق 97 هم خواهران و هم برادران پذیرش می شوند اما توجه داشته باشید که تحصیل دانشجویان دختر و پسر جداگانه می باشد بنابراین میتوان گفت دانشگاه امام صادق 97 واحد پردیس برادران لیست رشته های پردیس برادران دانشگاه امام صادق 97 و واحد پردیس خواهران لیست رشته های پردیس خواهران دانشگاه امام صادق 97 را ارائه می نمایند .

لیست رشته های پردیس برادران دانشگاه امام صادق 97

در ثبت نام دانشگاه امام صادق 97 ، دانشکده ها و لیست رشته های پردیس برادران دانشگاه مام صادق 97 به شرح ذیل می باشد :

دانشکده معارف اسلامی و مدیریت

دانشکده معارف اسلامی و علوم سیاسی

دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد

دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات

دانشکده الهیات، معارف اسلامی و ارشاد

دانشکده معارف اسلامی و حقوق

بخش زبان های خارجی

لیست رشته های پردیس خواهران دانشگاه امام صادق 97

در ثبت نام دانشگاه امام صادق 97 ، دانشکده ها و لیست رشته های پردیس خواهران دانشگاه مام صادق 97 به شرح ذیل می باشد :

دانشکده معارف اسلامی و حقوق
 دانشکده معارف اسلامی وفقه وحقوق
دانشکده معارف اسلامی وفلسفه و کلام اسلامی

دانشکده معارف اسلامی وعلوم تربیتی

صحبت نهایی در رابطه با ثبت نام دانشگاه امام صادق 97

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که ممکن است داوطلب از بین رشته قبولی خود در کنکور سراسری و دانشگاه امام صادق می بایست یکی را انتخاب نماید که در صورتیکه شما در دانشگاه امام صادق قبول شده باشید و قصد  ثبت نام در این دانشگاه را نداشته باشید و قصد دارید در رشته قبولی در کنکور سراسری خود ثبت نام کنید می توانید طبق مراحلی ، ثبت نام دانشگاه امام صادق خود را لغو و در رشته مورد قبولی خود در کنکور سراسری ثبت نام کنید اما از آنجایی که این کار به نسبت شرایط هر داوطلب ممکن است متفاوت باشد به شما پیشنهاد میکنیم حتما با مشاوران صدای مشاور در این رابطه و آگاهی از سوالات مصاحبه دانشگاه امام صادق ، رتبه قبولی در دانشگاه امام صادق ، شهریه دانشگاه امام صادق و … مشورت نمایید در همین راستا می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور از طریق تماس از تلفن ثابت با شماره 9099071611 و از طریق موبایل همراه اول با تماس با شماره 99225595 با مشاوران ما در تماس باشید .

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه شرایط ورود به دانشگاه امام صادق 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

بستن