اخبار ثبت نام بدون کنکوربدون کنکور دانشگاه آزادپذیرش بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 96 و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 بیش از 90 درصد از رشته های کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور می باشد. پیش از اینکه بخواهیم توضیحاتی در مورد لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته آزاد اسلامی به شما مخاطب عزیز ارائه دهیم، می بایست به این نکته اشاره کنیم که تمامی رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد به دو دسته رشته های علوم پزشکی و رشته های غیر پزشکی تقسیم می شود. توجه داشته باشید که تمامی رشته های غیر پزشکی به صورت بدون کنکور ارائه خواهند شد. بنابراین تمامی داوطلبان برای تحصیل بدون کنکور کارشناسی پیوسته آزاد قادر خواهند بود که در کلیه رشته های مهندسی، رشته های علوم انسانی، رشته های هنر، رشته های زبان های خارجه و رشته های علوم تجربی شرکت نمایند. فقط این موضوع را فراموش نکنید که برای تحصیل در تعداد کمی از رشته های پرطرفدار و پر متقاضی در دانشگاه های معروف دانشگاه آزاد، می بایست از طریق کنکور سراسری قبولی در آن ها را کسب نمایید.

 

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن

2) صحبت های آخر در رابطه با ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 96

 

دانشگاه آزاد دوبار در سال تحصیلی برای ورودی مهر و بهمن ماه اقدام به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته آزاد و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می نماید از همین سو تعداد داوطلبینی که خواستار شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هستند ، روز به روز رو به افزایش می باشد چرا که دانشگاه آزاد شرایط ثبت نامی خود را بر خلاف ثبت نام بدون کنکور سراسری به گونه ای ساده نموده که تمامی متقاضیانی که در هر یک از رشته های ریاضی – تجربی – انسانی –هنر ، قادر خواهند بود در کد رشته های زیر گروه هریک از رشته های دیگر شرکت و تحصیل نمایند.باید این نکته را نیز متذکر شویم که دانشگاه آزاد هیچ تفاوتی میان کسانیکه از طریق شرکت در آزمون سراسری و افرادی که به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شده اند ، قائل نخواهد شد و حتی در مدرک فارغ التحصیلی و کارت دانشجویی آنان نیز عبارت بدون کنکور را درج نخواهد نمود و تنها مزیتی که برای افرادی که از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه آزاد شده اند ، این میباشد که افرادی که به صورت بدون کنکور ثبت نام نموده اند ، حق انتقالی یا مهمان به دانشگاه های دیگر را نخواهند داشت .

قبولی در دانشگاه آزاد همیشه به عنوان راه دوم برای تمامی داوطلبینی که در کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت مینمایند میباشد. چراکه پس ازاینکه در اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری نتوانسته باشند در دانشگاه و رشته های مورد علاقه خود ثبت نام نمایند به سراغ دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد رفته و اقدام به انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد براساس لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه در مقطع کارشناسی می نمایند تا بتوانند در رشته مورد علاقه خود مشغول به تحصیل شوند. خوشبختانه دانشگاه آزاد از حدود 4 سال پیش اقدام به ثبت نام بدون کنکور آزاد نمود .

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن

همانگونه که در مطلب بالا اشاره کردیم ، تمامی متقاضیانی که خواهان شرکت در پذیرش بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97- 96 می باشند حتما می بایست مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی داشته باشند و با مراجعه به دفترچه بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97 -96 ، رشته مورد علاقه خود را از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97 – 96 انتخاب نمایند و برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی آزاد اقدام نمایند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته آزاد 96 نیمسال دوم پس از انتشار در اختیار شما داوطلبان در همین مطلب قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور کارشناسی پیوسته پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال اول 96 کلیک کنید

جهت دانلود لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور کارشناسی پیوسته پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال دوم 96 کلیک کنید

همواره ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته آزاد برای بسیاری از داوطلبین بسیار ابهام آمیز بوده است و در ذهن تمامی متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته آزاد ایجاد می شود که هر متقاضی برای یافتن جواب سؤالات خود راه حلی را انتخاب می کند . در این راستا می توان گفت که اکثر متقاضیان با جست و جو در سایت های گوناگون در پی یافتن جواب سؤالات خود می باشند که البته مشکل این روش این می باشد که علاوه بر زمان بر بودن ، از آن جایی که اطلاعات ثبت نامی و قوانین مربوط به آن هرساله در حال تغییر می باشد ، ممکن است اطلاعاتی که سایت ها در اختیارتان قرار می دهند اطلاعاتی نادرست و به روز نباشد . عده ای دیگر با مراجعه حضوری نزد مشاوران و یا پرس و جو کردن از افراد آگاه در این زمینه ، جواب سؤالات خود را پیدا می کنند که متآسفانه علاوه بر اینکه تمامی این روش ها بسیار زمان بر و خسته کننده هستند ، باید هزینه گزافی را صرف برطرف کردن نیاز خود نمایند .
صدای مشاور این امکان را برای شما ایجاد نموده است که شما بتوانید با یک تماس از طریق تلفن ثابت و تماس با شماره صدای مشاور بدون هیچ دردسری و با کمترین هزینه ممکن ، از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور بهره ببرید و جواب سؤالات خود را پیدا کنید و اطلاعات به روز را در مورد مسئله خود دریافت نمایید .
از دیگر مزیت هایی که صدای مشاور با دیگر مؤسسات مشابه دارد ، می توان به این موضوع اشاره نمود که اولاً مؤسسه صدای مشاور برای هر بخشی ، مشاوران مخصوص به خود را دارد مثلا اگر شما در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه کارشناسی پیوسته آزاد سؤال داشته باشید شما به مشاوران مخصوص به مباحث دانشگاه آزاد وصل خواهید شد و یا اگر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و یا نظام وظیفه سؤالی داشته باشید شما به مشاوران مخصوص این مباحث وصل خواهید شد . ثانیاً شما می توانید هزینه خود را مدیریت کنید و به هر اندازه که می خواهید هزینه کنید و نیازی نیست نقدا این هزینه را پرداخت کنید چرا که تمامی هزینه بر روی قبض تلفن شما خواهد آمد .

صحبت های آخر در رابطه با ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 96

تمامی متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته آزاد 97  می بایست این موضوع را در نظر داشته باشند ، که در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته آزاد این موضوع که برای ثبت نام شرط معدل وجود ندارد و شما با هر معدلی قادر خواهید بود در این ثبت نام شرکت نمایید دلیل بر این نمی باشد که معدل دیپلم و پیش دانشگاهی شما ارزش نخواهد داشت لذا این موضوع زمانی ارزش پیدا می کند و شما تأثیر مستقیم معدل خود را درک خواهید کرد که رشته های پرطرفدار را انتخاب می کنید چرا که در این رشته ها با توجه به پرمتقاضی بودن این رشته ها همیشه تعداد بالاتری از میزان ظرفیت ، ثبت نام می نمایند و براساس معدل ، اولویت بندی خواهد شد .
اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که با توجه به شهریه بالا دانشگاه آزاد از ثبت نام در این دانشگاه صرف نظر می کنند و این احتمال وجود دارد که دانشگاه آزاد کسانی که در اولویت های پایین تری قرار می گیرند را در ترم بهمن ماه ثبت نام نماید ، لذا می توان گفت تا حدودی این قضیه منتفی می باشد ولی از آنجایی که هر ساله قوانین دانشگاه ها در حال تغییر می باشد به شما پیشنهاد میکنیم حتما رشته انتخابی خود را عاقلانه تر و حساب شده تر نسبت به معدل خود انتخاب نمایید ، به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم حتما با مشاوران صدای مشاور پیش از هر اقدامی مشورت نمایید و یا ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته آزاد خود را به آنان بسپارید .
در پایان ، به این نکته نیز اشاره نماییم که کسانی که در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته آزاد شرکت کرده اند شامل قوانین انتقالی و یا مهمانی نمی باشند .

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

بستن