اخبار ثبت نام بدون کنکوربدون کنکور دانشگاه آزادبدون کنکور کاردانیپذیرش بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

قریب به چهار سال است که دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام بر مبنای بدون کنکور نموده است . دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی به دو صورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته و ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته براساس لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد انجام می نماید.
در مقطع کاردانی پیوسته آزاد بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش انجام می شود و دانشگاه آزاد شرط معدل را حذف کرده است. متقاضیان تنها در صورت داشتن مدرک دیپلم و قادر خواهند بود در ثبت نام بدون کنکور کاردانی ییوسته آزاد شرکت نمایند و اقدام به انتخاب رشته کاردانی پیوسته آزاد موردعلاقه خود نمایند.
تمامی افرادی که در رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر تحصیل نموده اند و دیپلم خود را کسب نموده اند ، بدون هیچ محدودیتی قادر خواهند بود در هریک از کد رشته محل های دیگر رشته ها شرکت نمایند و رشته مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن

2) تاریخ و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 96 و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 96 بیش از 90 درصد از رشته های کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور می باشد. پیش از اینکه بخواهیم توضیحاتی در مورد لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی به شما مخاطب عزیز ارائه دهیم، می بایست به این نکته اشاره کنیم که تمامی رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد به دو دسته رشته های علوم پزشکی و رشته های غیر پزشکی تقسیم می شود. توجه داشته باشید که تمامی رشته های غیر پزشکی به صورت بدون کنکور ارائه خواهند شد. بنابراین تمامی داوطلبان برای تحصیل بدون کنکور دانشگاه آزاد قادر خواهند بود که در کلیه رشته های مهندسی، رشته های علوم انسانی، رشته های هنر، رشته های زبان های خارجه و رشته های علوم تجربی شرکت نمایند. فقط این موضوع را فراموش نکنید که برای تحصیل در تعداد کمی از رشته های پرطرفدار و پر متقاضی در دانشگاه های معروف دانشگاه آزاد، می بایست از طریق کنکور سراسری قبولی در آن ها را کسب نمایید. در مقابل تمامی رشته های پزشکی در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی را نخواهید دید چرا که حتما می بایست برای شرکت در رشته های فوق در آزمون سراسری و انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت نمایید. به محض اعلام لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی، لینک دانلود را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن

همانگونه که در مطلب بالا اشاره کردیم ، تمامی متقاضیانی که خواهان شرکت در پذیرش بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97- 96 می باشند حتما می بایست مدرک دیپلم داشته باشند و با مراجعه به دفترچه بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 -96 ، رشته مورد علاقه خود را از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 – 96 انتخاب نمایند و برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نمایند. لیست رشته های بدون کنکور کاردانی آزاد پیوسته 96 نیمسال دوم پس از انتشار در اختیار شما داوطلبان در همین مطلب قرار خواهد گرفت.

جهت دانلود لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال اول 96 کلیک کنید

جهت دانلود لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال دوم 96 کلیک کنید

تاریخ و زمان ثبت نام بدون کنکور پیوسته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته آزاد هر ساله به صورت اینترنتی و برای هر دو ورودی مهر و بهمن ماه انجام خواهد پذیرفت .در سال 96 ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته آزاد ورودی بهمن ماه در نیمه دوم دی ماه آغاز خواهد شد. داوطلبین قادر خواهند بود پس از مشاهده لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته آزاد اقدام به ثبت نام نمایند . در راستای تحقق این امر داوطلبین می بایست یک کارت اعتباری از سایت خریداری نمایند و با استفاده از شناسه و رمز ثبت نام خود و پس از انتخاب رشته و دانشگاه مورد علاقه خود ، اطلاعات را تایید و رسید ثبت نام دریافت نمایند .

 در زمان ثبت نام کاردانی ناپیوسته آزاد به صورت بدون کنکور در ذهن تمامی متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته آزاد سوالات و ابهامات زیادی ایجاد می شود که هر متقاضی برای یافتن جواب سؤالات خود راه حلی را انتخاب می کند . در این راستا می توان گفت که اکثر متقاضیان با جست و جو در سایت های گوناگون در پی یافتن جواب سؤالات خود می باشند که البته مشکل این روش این می باشد که علاوه بر زمان بر بودن ، از آن جایی که اطلاعات ثبت نامی و قوانین مربوط به آن هرساله در حال تغییر می باشد ، ممکن است اطلاعاتی که سایت ها در اختیارتان قرار می دهند اطلاعاتی نادرست و به روز نباشد . عده ای دیگر با مراجعه حضوری نزد مشاوران و یا پرس و جو کردن از افراد آگاه در این زمینه ، جواب سؤالات خود را پیدا می کنند که متآسفانه علاوه بر اینکه تمامی این روش ها بسیار زمان بر و خسته کننده هستند ، باید هزینه گزافی را صرف برطرف کردن نیاز خود نمایند .
صدای مشاور این امکان را برای شما ایجاد نموده است که شما بتوانید با یک تماس از طریق تلفن ثابت و تماس با شماره صدای مشاور بدون هیچ دردسری و با کمترین هزینه ممکن ، از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور بهره ببرید و جواب سؤالات خود را پیدا کنید و اطلاعات به روز را در مورد مسئله خود دریافت نمایید .
از دیگر مزیت هایی که صدای مشاور با دیگر مؤسسات مشابه دارد ، می توان به این موضوع اشاره نمود که اولاً مؤسسه صدای مشاور برای هر بخشی ، مشاوران مخصوص به خود را دارد مثلا اگر شما در مورد ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته آزاد سؤال داشته باشید شما به مشاوران مخصوص به مباحث دانشگاه آزاد وصل خواهید شد و یا اگر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و یا نظام وظیفه سؤالی داشته باشید شما به مشاوران مخصوص این مباحث وصل خواهید شد . ثانیاً شما می توانید هزینه خود را مدیریت کنید و به هر اندازه که می خواهید هزینه کنید و نیازی نیست نقدا این هزینه را پرداخت کنید چرا که تمامی هزینه بر روی قبض تلفن شما خواهد آمد .

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =

بستن