اخبار کنکور کاردانی به کارشناسیکاردانی به کارشناسیکنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با توجه به اینکه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 در خرداد ماه برگزار می گردد تمامی داوطلبین که قصد دارند در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 شرکت کنند می بایست در زمان ثبت نام با فراهم آوردن مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام به تکمیل ثبت نام خود در این آزمون نمایند.

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 – 98

2) هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 – 98

3) زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 – 98

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 از روز یکشنبه 23 اردیبهشت آغاز و تا روز دوشنبه 29 اردیبهشت ادامه خواهد داشت و به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش برگزار خواهد شد و تمامی داوطلبین با فراهم کردن مدرک ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی خود و پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 ، ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

ثبت نام برای شرکت در این آزمون از روز یکشنبه 23 اردیبهشت  آغاز و تا روز دوشنبه 29 اردیبهشت 97 ادامه خواهد

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 – 98

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 – 98 ، به شرح ذیل می باشد . باز هم می گوئیم توجه داشته باشید که مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی خود را پیش از اینکه اقدام به ثبت نام کنید آماده داشته باشید تا در صورتیکه به مشکل برخوردید بتوانید در اسرع وقت آنها را بر طرف نمایید. در صورتیکه با مشکلی در زمینه ثبت نام خود داشتید و نتوانستید مدارک لازم برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی خود را آپلود کنید با مشاوران صدای مشاور با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران ما در تماس باشید و مشکل خود را برطرف سازید.

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 – 98

با توجه به اینکه ثبت نام کنکور کاردانی به ارشناسی 97 و ارائه مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت اینترنتی بوده و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود، پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 از طریق خرید کارت اعتباری ثبت نام ، از طریق سایت سازمان سنجش انجام می پذیرد. با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت اینترنتی می باشد بنابراین داوطلب می بایست یک کارت عضو شتاب که دارای رمز دوم باشد را آماده نماید و از طریق درگاه خرید کارت اعتباری ، مبلغ مشخص شده را پرداخت کند که این مبلغ در سال 96، 250000ریال بوده است. با توجه به اینکه هنوز اطلاعات ثبت نامی کنکور کاردانی به کارشناسی 97 اعلام نشده است نمیتوان هزنه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی را پیش بینی کرد اما در نظر داشته باشید در صورتی که اطلاعات توسط سازمان سنجش اطلاع رسانی شد ما با به روز رسانی این متن تمامی اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید در صورتیکه داوطلب بخواهد کد رشته های مبوط به دانشگاه های غیر انتفاعی را انتخاب کند می تواند مبلغی مشخص علاوه بر مبلغ ثبت نام که در سال 96 ، 51000ریال بوده است را پرداخت نماید. علاوه بر این نیز اگر داوطلب بخواهد از خدمات پیام کوتاه در زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 خود برخوردار شود می تواند با پرداخت مبلغ مشخص که در سال 96 ، مبلغ 5000ریال دیگر نیز پرداخت نماید.

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 – 98

همانطور که اطلاع دارید ارائه مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 و ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97-98 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجس برگزار خواهد شد. تمامی رشته هایی که توسط کنکور یا به صورت بدون کنکور پذیرش در آنها امکان پذیر است، تتها از طریق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 انجام خواهد پذیرفت، بنابراین تمامی داوطلبینی که می خواهند در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل نمایند می بایست در این ثبت نام شرکت نمایند.با توجه به اینکه به طور دقیق زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 اعلام نشده است، اما بر اساس سال های پیشین می توان گفت که احتمالا در اوایل سال 97 و در خرداد ماه این ثبت نام برگزار خواهد شد که برای اطلاع از زمان دقیق آن ما با به روز رسانی این مطلب زمان دقیق کنکور کاردانی به کارشناسی را به شما اعلام خواهیم کرد.در ضمن تمامی متقاضیان شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 قادر خواهند بود با عضویت در کانال تلگرام صدای مشاور، از زمان دقیق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 اطلاع یابید

 

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 14 =

بستن