اخبار کنکور سراسریکنکور سراسری

مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور97

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همانطور که میدانید زمان برگزاری کنکور سراسری چیزی باقی نمانده است داوطلبان در دوران جمع بندی و سر می‌برند اکنون که به این نقطه از کنکور سراسری رسیدیم یکی از مهمترین مسائل مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور97 باشد زیرا هیچ داوطلبی بدون در دست داشتن کارت آزمون نمی تواند وارد جلسه شود پس زمان دریافت کارت ورود به جلسه و جا نماندن از این زمان بسیار مهم است ادامه مقاله را مطالعه کرده از مسائلی که می بایست در این نقطه معطل باشید آگاه شوید.

مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

اکثریت داوطلبان فکر می کنند که برای دریافت کارت ورود به جلسه ی کنکور میبایست مدارکی را همراه داشته باشند، یعنی به دنبال مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور هستند اما باید بگویم برای دریافت کارت آزمون نیازی به مدارک خاص ندارید فقط کافیست به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده اند و با وارد کردن شماره پرونده کد رهگیری و شماره شناسنامه و یا روش دوم با وارد کردن شماره پرونده و کد ملی و سریال شناسنامه کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند پس باید بگوییم مدارک مورد نیاز برای دریافت کارت ورود به جلسه شناسنامه و پرینت ثبت نام و یا کد ملی و شناسنامه و پرینت ثبت نام میباشد

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97

داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. از همان طریق می‌توانند کارت ورود به جلسه کنکور دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد را دریافت کنند.
برای این کار ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش شادم بعد از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور یک نسخه چاپی از آن تهیه کنند.
همانطور که میدانید کنکور در ۷ و ۸ تیرماه برگزار می شود پس بنا به سالهای گذشته دو الی سه روز قبل از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷ را دریافت کنند.
به محض اطلاع از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه در همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد

مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور97

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

حال که درباره کارت ورود به جلسه کنکور سراسری صحبت می‌کنیم باید بگویم یکی از متداولترین مسائل در زمان دریافت کارت نقص کارت ورود به جلسه کنکور است.
زمانیکه داوطلبان کارت خود را دریافت می‌کنند ناگهان با وجود اشکالاتی برای کارت مواجه می می‌شوند سریع دچار استرس می‌شوند.
این مشکلات می‌تواند تفاوت تصویر داوطلب و درج به اشتباه گروه آزمایشی و شهر محل سکونت و یا حتی زبان آزمون باشد که هر کدام از اینها می تواند برای داوطلب مشکل ساز باشد.
داوطلبان در این لحظه باید به باجه های رفع نقص سازمان سنجش مراجعه کرده و اقدام به تصحیح اطلاعات کارت آزمون خود کنند. می توانید لیست باجه های رفع نقص سازمان سنجش را از مشاورین صدای مشاور دریافت کنید.

اگر زمان کافی برای انجام این کار را ندارید با شماره تلفن های صدای مشاور تماس بگیرید از مشاورین بخواهید تا مشکل کارت ورود به جلسه شما را رفع کند

زمان برگزاری کنکور سراسری 97

هرساله تاریخ برگزاری کنکور در دو روز و دو نوبت صبح و عصر انجام میگیرد. سال 96با توجه به تقارن ایام برگزاری کنکور با ماه مبارک رمضان، آزمون در نیمه تیرماه برگزار شد،اما از سال 97 کنکور به روال سابق باز می‌گردد و در همان اوایل تیرماه برگزار می‌شود.

نام آزمونسالتاریخ ثبت نامزمان برگزاری
سراسری13971396/11/1 الی 1396/11/8پنجشنبه 7 و جمعه 1397/04/8

زمان برگزاری کنکور تجربی -زمان برگزاری کنکور ریاضی – زمان برگزاری کنکور انسانی – زمان برگزاری کنکور هنر – زمان برگزاری کنکور زبان همه در دوروز مشخص شده میباشد

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 5 =

بستن