اخبار نظام وظیفهنظام وظیفه

مدت زمان خدمت سربازی

جهت مشاوره در زمینه مدت زمان خدمت سربازی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

یکی از مهمترین سوالاتی که هر فرد ذکور ایرانی در ذهن خود دارد این است که زمانی که به سن مشمولیت رسیده است مدت خدمت سربازی چند ماه است.

پیش از اینکه در مورد مدت خدمت سربازی توضیحاتی را ارائه دهیم بهتر از این توضیح را بدهیم که کلاً هر فرد ذکور ایرانی در چه سنی به سن مشمولیت می رسد. در همین راستا سازمان نظام وظیفه فرمولی را در اختیار قرار داده است که هر فرد می‌تواند بر اساس آن نمایش خود را حساب کنند. براساس این فرمول فرد ذکور ایرانی از اول ماهی که طی آن ماه به سن ۱۸ سال تمام می رسد تا پایان سن ۵۰ سالگی مشمول مقررات خدمت وظیفه عمومی باشد.

مدت خدمت سربازی ۹۷

بر اساس آخرین مصوبات مطابق با مقررات مدت خدمت سربازی ۹۷ در مناطقی که عادی باشد و در نیروهای مسلح و یگان‌های حفاظت سازمان های غیر نظامی خدمت نمایند، مدت خدمت آنها ۲۱ ماه می باشد و در صورتی که مدت خدمت سربازی خود را به صورت غیر بومی در مناطق عملیاتی امنیتی غیر درگیر محروم و بد آب و هوا باشد، مدت خدمت آنها ۱۹ ماه و در صورتی که مدت خدمت سربازی ۹۷ خود را مناطق جنگی و امنیتی درگیر باشند، ۱۸ ماه می باشد و در صورتی که مدت خدمت سربازی ۹۷ خود را به صورت امریه خدمت کنند، ۲۴ ماه می باشد.

کسری خدمت سربازی ۹۷

تمامی مشمولین در طول مدت خدمت وظیفه عمومی خود همیشه به دنبال راه حلی برای کم کردن مدت خدمت سربازی خود میباشند. بهترین راه برای این افراد آگاهی از کسری خدمت سربازی ۹۷ در نظر گرفته شده برای تمامی مشمولین می باشد. کسری خدمت سربازی ۹۷ شامل کسر خدمت ایثارگران ، کسر خدمت مناطق امنیتی درگیر برای درگیر و مناطق محروم و بد آب و هوا ، کسری خدمت فرزند ، کسری خدمت نخبگان ، کسری خدمت جبهه پدر و… می باشد.
به شما پیشنهاد میکنیم برای آگاهی دقیق از میزان کسری خدمت سربازی ۹۷ حتما مقاله را مطالعه نمایید.
برای آگاهی از اخبار کسری خدمت سربازی و معافیت های سربازی و خرید خدمت سربازی و… میتوانید در کانال تلگرام صدای مشاوره عضو شده و آخرین اخبار در این زمینه را دریافت نمایید.

نحوه خرید خدمت سربازی ۹۷

به طور کلی تمامی مشمولانی که ۸ سال غیبت داشته‌اند قادر خواهند بود اقدام به خرید خدمت سربازی نمایند. خوشبختانه در لایحه بودجه ۹۷ به دولت پیشنهاد شده که می تواند در صورت دریافت وجه به صورت نقد و اقساط ،مشمولینی که هشت سال غیبت دارند را معاف نماید. قیمت خرید خدمت سربازی ۹۷ برای افرادی که مدرک تحصیلی آنها زیر دیپلم می باشد ۱۰۰ میلیون ریال، دیپلم ۱۵۰ میلیون ریال، فوق دیپلم ۲۰۰ میلیون ریال، لیسانس ۲۵۰ میلیون ریال، فوق لیسانس ۳۰۰ میلیون ریال، دکتری عمومی علوم پزشکی ۳۵۰ میلیون ریال، دکتری تخصصی علوم و غیرپزشکی ۴۰۰ میلیون ریال، دکتری تخصصی رشته های علوم پزشکی و بالاتر از ۵۰۰ میلیون ریال می باشد.
با توجه به اینکه برای مشمولین نیز بسته به شرایطی که اعلام شده است در سایت های تخفیفی در نظر گرفته شده است به شما پیشنهاد می کنیم حتما متن مقاله خرید خدمت سربازی را مطالعه فرمایید.

صحبت های نهایی در رابطه با مدت خدمت سربازی

از آنجایی که همیشه خدمت سربازی برای تمامی پسران یکی از دغدغه‌های مهم زندگی آنها میباشد بنابراین شما پیشنهاد میکنیم حتما قبل از اینکه کارهای اعزام خود را انجام دهید حتماً دفترچه نظام وظیفه ۹۷ مطالعه فرمایید و تمامی سوالات و ابهامات خود را با مشاوران ما در میان بگذارید تا بتوانید از آخرین اخبار و به روز ترین اخبار باخبر شوید سپس تصمیم به رفتن به خدمت سربازی نمایید.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه مدت زمان خدمت سربازی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 5 =

بستن