انتخاب رشته کنکور سراسریبرنامه ریزی کنکور سراسریکنکور سراسری

مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی

جهت مشاوره در زمینه مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همانطور که میدانید تقاضای تحصیل در رشته داروسازی بسیار بالاست از همین رو قبولی در رشته داروسازی را بسیار سخت می‌کند.
پس برای اینکه در انتخاب رشته خود رشته داروسازی را انتخاب کنید و در آن قبول شوید، نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دانشگاه ها و کسب رتبه بسیار خوب در کنکور سراسری می باشد و هر دوی اینها نیاز به یک مشاور با تجربه دارد که شما داوطلبان کنکور را راهنمایی کند.

داروسازی حرفه‌ای است که در زمینه دارو درمانی برای مداوای یک بیمار به عنوان متداول‌ترین شیوه در دنیا با بیماران و مردم مرتبط می‌گردد. داروساز در صورت ناموفق بودن رژیم دارو درمانی باید علل عدم موفقیت را بررسی کند. این رشته در ایران و بسیاری از کشورهای جهان در مقطع دکترای حرفه‌ای ارائه می‌شود.

داروسازی حرفه‌ای در زمینه سلامت است که علوم بهداشت را با علم شیمی پیوند میدهد . رشته داروسازی٬ رشته‌ای در ارتباط با علوم داروسازی است که در رابطه با تولید و ساخت دارو، بررسی وضعیت دارو در بدن انسان و موجودات زنده و میزان تأثیر دارو در سلامت جامعه و کم کردن بحران‌های بیماری‌زا نقش ایفا می‌کند. به عبارت دیگر رشته داروسازی به شناخت ماده مؤثر، فرموله کردن این ماده (تبدیل ماده مؤثر به فرمی که قابل مصرف برای بیمار باشد مثل قرص، کپسول، شربت یا استفاده از روش‌های تزریقی) و بررسی اثرات دارو بر بدن بیمار می‌پردازد.

مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی

اکثریت داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت می کنند، اهمیت حضور یک مشاور در طول دوره تحصیل خود را می دانند و متوجه هستند که بدون حضور یک مشاور نمی توانند به نتایج مطلوبی دست یابند زیرا تجربه کافی در این زمینه ندارند.
اگر داوطلبانی هستید که میخواهید در رشته داروسازی قبول شوید ابتدا باید این مسئله را در نظر داشته باشید که بدون کسب رتبه خوب و یا بهتر است بگوییم بدون کسب رتبه عالی نمی توانید در رشته داروسازی تحصیل کنید.
همچنین کسب یک رتبه خوب نیازمند یک برنامه ریزی دقیق است برنامه ریزی می تواند بلند مدت یا کوتاه و یا کوتاه مدت باشد.

بنابر تجربه می توان گفت برنامه های بلند مدت نتایج بهتری کسب کردند اما نمی توان گفت برنامه های کوتاه مدت هیچ نتیجه مطلوبی ندارد.

پس میتوان گفت هرشخص باید برنامه منحصر به فرد داشته باشد که متناسب شرایط زندگی ان باشد.

قبولی در رشته داروسازی

کاهش اعتماد به نفس و لزوم مشاوره

اعتماد به نفس بالای یک دانش آموز برای کسب رتبه های برتر در کنکور تجربی، رفته رفته و به مرور زمان کاهش می یابد. دلیل این امر این است که علاوه بر افزایش حجم مطالب مطالعه شده و فراموشی زود هنگام آنها، تست زنی های ضعیف نیز مزید بر علت می شود.

برای این که اعتماد به نفس داوطلب به مرور زمان افزایش یابد باید درصدگذاریهای منطقی برای داوطلب انجام شود و پس از انجام درصد گذاریها، راه رسیدن به این درصدها برای داوطلب هموار گردد. مشاوره کنکور تجربی نباید به نحوی باشد که لحظه به لحظه داوطلب بدون برنامه و هدف بگذرد.

تضمین قبولی در کنکور تجربی 97 زمانی می تواند واقعی شود که دانش آموز هر مرحله از پیشرفت خود را لمس کند. فرض کنید یک دانش آموز متوسط تصمیم داشته باشد با روزی 15 ساعت مطالعه با کسب یک رتبه عالی در رشته ای مانند داروسازی قبول شد. قبولی در رشته داروسازی تنها با 15 ساعت مطالعه به مدت یک سال اتفاق نمی افتد. شانس قبولی در رشته داروسازی، دندانداروسازی و داروسازی، زمانی افزایش می یابد که دانش آموز هر روز پیشرفت در روند مطالعه خود را ببیند تا اعتماد به نفس و انگیزه اش افزایش یابد. پس مشاور در ایجاد انگیزه در دانش آموز نقش بسیار موثری دارد.

قبولی در رشته داروسازی

مشاوره برای قبولی در رشته های داروسازی در زمان انتخاب رشته

 

آخرین و مهمترین مرحله ورود به دانشگاه انتخاب رشته میباشد. داوطلبانی که در کنکور تجربی 97 مجاز به انتخاب رشته شده اید می توانید در مرحله انتخاب رشته شرکت کرده و 150 رشته را در فرم انتخاب رشته تجربی خود بر اساس علاقه اولویت بندی نمایید. برای افزایش شانس قبولی در رشته تجربی بایستی به رشته های زیرگروهی که در آن نمره بیشتری کسب کرده اند توجه بیشتری نمایند. در انتخاب رشته کنکور تجربی 97 دقت در سهمیه های بومی و قطبی توصیه می شود و شما داوطلب انتخاب رشته تجربی ، بایستی رشته های سهمیه بومی را در لیست انتخاب های خود قرار داده تا میزان قبولی خود را در رشته مورد نظر افزایش دهید.

هیچوقت علاقه خود را فدای جو موجود نکنید. به عنوان مثال ممکن است داوطلب رتبه خوبی را در کنکور کسب کند و به رشته هوشبری علاقه وافر داشته باشد اما با توجه به رواج یافتن جنون داروسازی با اتکا به جو موجود وارد این رشته می شود گرچه در انتخاب رشته تجربی عوامل دیگری همچون بازار کار و نوع دانشگاه پذیرنده تاثیر مستقیم دارند.

برای اطلاع از تمامی این موارد و اطلاع از بازار کار و ظرفیت پذیرش رشته های مختلف با مشاوره صدای مشاور تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

تخمین رتبه با درصد ها

مشاوره انتخاب رشته کنکور 97

نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش

مشاوره تلفنی رایگان انتخاب رشته 97

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان به چه صورت است

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

بستن