بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردیبدون کنکور کاردانیبدون کنکور کاردانی به کارشناسیپذیرش بدون کنکور

میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97

جهت مشاوره در زمینه میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه علمی کاربردی از همان ابتدای تأسیس خود ، همواره سعی کرده آموزش های خود را بگونه ای سیاست گذاری کند که زمانیکه داوطلبین تحصیل می نمایند بتوانند بدون هیچ دغدغه ذهنی به تحصیل خود بپردازند در همین راستا دانشگاه علمی کاربردی تدابیری از قبیل پایین آوردن میزان شهریه علمی کاربردی می باشد . در کنار این موارد قرار دادن شعبه های دانشگاهی در نقاطی که دسترسی به آنها آسان باشد و همچنین پذیرش داوطلبین بومی نیز باعث شده که هزینه رفت و آمد دانشجو کاهش یابد در نتیجه باعث شده تا هزینه تمام شده تحصیل دانشجو کاهش قابل توجهی داشته باشد .

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) شهریه علمی کاربردی در مقطع کاردانی 96

2) شهریه علمی کاربردی در مقطع کاردانی به کارشناسی 96

3) وام دانشگاه علمی کاربردی برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته 96

4) صحبت های نهایی در رابطه با میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی 96

میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی همانند دیگر دانشگاه ها از دو قسمت شهریه ثابت و شهریه متغیر می باشد . توجه داشته باشید شهریه ثابت برای هر ورودی تا پایان تحصیل یکسان و ثابت خواهد ماند اما شهریه متغیر برای تمامی داوطلبین ، ورودی هر سالی که باشد در هر سال تحصیلی متغیر می باشد و هر ساله با افزایشی 10 تا 15 درصدی خواهد داشت . توجه داشته باشید که شهریه ثابت و متغیر در هر گروه آموزشی صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنرمتفاوت می باشد .

شهریه علمی کاربردی در مقطع کاردانی 96

شهریه علمی کاربردی در مقطع کاردانی 96 برای یک ترم تحصیلی حداقل در حدود 600/000 تومان می باشد که در مقایسه با شهریه کاردانی دانشگاه آزاد و شهریه کاردانی غیر انتفاعی ، هم از نظر شهریه ثابت و هم شهریه متغیری که هر داوطلب می بایست پرداخت نماید کمتر می باشد .

برای اطلاع دقیق از شهریه دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی 96 اینجا کلیک نمایید .

شهریه علمی کاربردی در مقطع کاردانی به کارشناسی 96

شهریه علمی کاربردی در مقطع کاردانی به کارشناسی 96 برای یک ترم تحصیلی حداقل در حدود 700/000 تومان می باشد که در مقایسه با دیگر شهریه دانشگاه کاردانی به کارشناسی آزاد و شهریه کاردانی به کارشناسی غیر انتفاعی  ، هم از نظر شهریه ثابت و هم شهریه متغیری که هر داوطلب می بایست پرداخت نماید کمتر می باشد .

برای اطلاع دقیق از شهریه دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی به کارشناسی 96 اینجا کلیک نمایید .

وام دانشگاه علمی کاربردی برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته 96

دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبین خود برای هر سال تحصیلی برای رفاه حال دانشجویان خود و تسهیل در روند پرداخت شهریه دانشجویان در مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی مبالغی را در نظر گرفته است که تحت عنوان وام شهریه تحصیلی به دانشجویان پرداخت می نماید. میزان وام تحصیلی پرداختی به دانشجویان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته حداکثر 12/000/000 ریال می باشد و هر نوبت حداکثر مبلغ 3/000/000 ریال می باشد

صحبت های نهایی در رابطه با میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی 96

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که افرادی که در مناطق آزاد زندگی میکنند و  قصد تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی در مناطق آزاد را دارند میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97 آنها 1/5 برابر بیشتر از کسانی خواهد بود که در مناطق عادی تحصیل می نمایند.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

بستن