اخبار کنکور دکتری

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری 96 – 97

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سوالی که هم اکنون ذهن داوطلبان آزمون دکتری را به خود مشغول کرده، نتایج تکمیل ظرفیت دکتری است. تکمیل ظرفیت دکتری برای داوطلبانی است که نتایج انتخاب رشته دکتری خود را دریافت کرده اند و در رشته ای پذیرفته نشده و یا انتخاب رشته انجام نداده اند . در این مقاله میخواهیم زمان و شرایط اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری 96 را بیان کنیم

دکتری تخصصی بالاترین مدرک آکادمیک و دانشگاهی در جهان است که معمولاً در رشته‌های زیرمجموعه “علوم پایه”، “کشاورزی و منابع طبیعی”، “فنی و مهندسی”، “علوم انسانی” و “هنر” و پس از گذراندن مدارج لیسانس و فوق لیسانس و ارائهٔ یک نوآوری در قالب پایان‌نامهٔ دورهٔ دکتری کسب می‌شود.
رشته‌های پزشکی و داروسازی و دامپزشکی و دندان‌پزشکی، که دارای دکتری حرفه‌ای‌اند، علاوه بر درجه PhD، دارای مرتبه‌های دیگری با عناوین “دورهٔ تخصصی” در پزشکی “MD”، داروسازی “Pharm.D” دامپزشکی “DVSc”، دندان‌پزشکی “DT”، می‌باشند.

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) تاریخ اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری 96 – 97

2) اعتراض به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

تاریخ اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری 96 – 97

 

نتایج نهایی انتخاب رشته‌ تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی سال ۹۶ سه شنبه 19 دی ماه اعلام می‌شود.

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری در روز سه‌شنبه 19 دی‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

اسامی آن دسته از داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه ‌متمرکز سال 96 در یک یا چند کد رشته‌ محل از اولویت‌ های انتخابی در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای مرحله مصاحبه قرار گرفته و در مصاحبه نیز شرکت نموده‌اند، روز سه‌شنبه 19 دی ماه از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان سنجش اعلام می شود.

داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار می‌گیرند، می‌توانند با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ ای که به همراه اعلام نتیجه منتشر خواهد شد، ضمن مراجعه به وب سایت اطلاع‌ رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط و کسب اطلاع از برنامه زمانی ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مربوط به هر کدرشته محل، در زمان مقرر برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به نشانی مشخص شده درسایت موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند.

اعتراض به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

داوطلبان میتوانند به نتایج اعتراض داشته باشند. این اعتراض یه نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 ممکن است به دلیل عدم در نظر گرفتن سهمیه داوطلبان و یا هر اعتراض منطقی دیگر باشد که سیستم پاسخ گویی سازمان سنجش به آن اهمیت دهد. برای ثبت اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 مراحل زیر را طی کنید.

الف) برای این کار ابتدا باید عضو شوید. ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شده  و در منو سمت چپ وترد سیستم پاسخگویی شوید (مانند تصویر)

ب) برای ثبت اعتراض خود باید در این سامانه عضو شوید. برای عضویت بر روی گزینه عضویت در سایت کلیک نمایید و اطلاعات فردی خود را در آن جا ثبت نمایید.

ج) پس از عضویت در سایت برای انجام اعتراض خود به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 بر روی گزینه درخواست جدید کلیک کرده و نوع اعتراض را دکتری و سال مورد نظر خود را 96 انتخاب کنید.

د) با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره پرونده اطلاعات شما ثبت می شود و اعتراض شما به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 ثبت خواهد شد.

داوطلبانی که درباره مصاحبه آزمون دکتری نگرانند میتوانند با مشاورین مرکز صدای مشاور تماس گرفته و تمامی سوالات خود را در زمینه مصاحبه دکتری بپرسند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یازده =

بستن