اخبار کنکور سراسریثبت نام کنکور سراسری

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

جهت مشاوره در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 97 و یا ثبت نام مجدد در کنکور سراسری 97 برای آن دسته از داوطلبان است که به هر دلیلی نتوانستند اقدام به ثبت نام کنند و یا اطلاعات ثبت نامی خود را به اشتباه وارد کرده اند.مواردی که داوطلبان ممکن است در هنگام وارد نمودن اطلاعات خود دچار اشتباه شوند به شرح زیر میباشد داوطلبان بلافاصله بعد از دیدن این اشتباهات باید نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 97 خود اقدام نمایند.

مهلت مجددی برای ثبت‌نام‌ در کنکور سراسری 97 ، از روز یکشنبه مورخ 96/12/13 تا روز چهارشنبه 96/12/16 در نظر گرفته شده است که داوطلبان می‌توانند منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان در این خصوص اقدام نمایند.

1- اشتباه وارد کردن معدل

داوطلبان توجه داشته باشند هرگون مغایرتی در اطلاعات ثبت نامی ، برای داوطلبان دردسر ساز خواهد شد.داوطلبان دقت داشته باشند معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون، براساس ثبت‌نام اینترنتی که توسط داوطلب انجام شده، انتشار می یابد، بنابراین داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات وارد شده، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور خود اقدام نمایند.

2-  اشتباه در اطلاعات تحصیلی ثبت نام کنکور سراسری 97

در صورتی که‌ در رابطه‌ با سایر مندرجات‌ کارت شرکت در آزمون از جمله نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی و با توجه‌ به‌ ثبت‌نام اینترنتی انجام شده، اشکالی‌ وجود دارد، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا (تاریخ اعلام شده از سوی سازمان) جهت ویرایش اطلاعات کارت اقدام شود.
داوطلبان شرکت‌کننده چنانچه متقاضی اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌های دانشگاه پیام‌نور و موسسات غیرانتفاعی هستند لازم است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام فرمایند.

3 – نحوه وارد نمودن سهمیه رزمندگان و ایثارگران در ثبت نام کنکور سراسری 97

داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های ایثارگان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سهمیه رزمندگان واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح جهت اعلام مغایرت لازم است حداکثر تا (تاریخ اعلام شده از سوی سازمان) منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح و ویرایش سهمیه خود اقدام نمایند. تا در صورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه برای آنان اعمال گردد. در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ‌گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.

بر اساس اطلاعیه در خصوص اعلام زمان مجدد برای ثبت نام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون می باشد که کلیه داوطلبان برای پذیرش در تمامی دوره های روزانه ، شبانه، نیمه حضوری ،مجازی ، پردیس خود گردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزس عالی ، دانشگاه پیام نور،غیر انتفاعی و غیر دولتی و همچنین متقاضیان تحصیل دردانشگاه آزاد باید در زمان مقرر به سایت سنجش مراجعه کرده وثبت نام خود را انجام دهند.زمان ثبت نام متعاقباً از طریق همین سایت ویا کانال تلگرام کنکور سراسری و انتخاب رشته اعلام می شود.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 97

قبل از هر چیزی بهتر است کمی در رابطه با نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی توضیح دهیم بسیاری از داوطلبان عزیز نمی دانند کد سوابق تحصیلی خود را چگونه دریافت کنند،جهت دریافت کد سوابق تحصیلی خود به سایت سنجش مراجعه کرده و یکی از موارد زیر را دریافت کنید. کد سوابق تحصیلی برای دیپلمه ها سال 1384 تا سال 1395 تمامی رشته ها. کدسوابق تحصیلی برای داوطلبان دارای مدرک پیش دانشگاهی همه رشته ها که مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال 1391 تا 1395 اخذ نموده اند.پس از دریافت کد سوابق تحصیلی مجدداَ به سایت سنجش مراجعه کرده و به قسمت اعلامویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون سراسری 97 کلیک کنید.در ابتدا باید اطلاعات فردی و شناسنامه ای و سپس اطلاعات تحصیلی خود را تکمیل کنید. اگر به هر دلیلی قادر به ثبت نام نیستید با شماره مشاور تحصیلی تلفنی تماس گرفته و ثبت نام خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارید.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 97

بنا به اطلاعیه سازمان سنجش،امکان ویرایش اطلاعات همزمان با شروع ثبت نام کنکور سراسری از اول بهمن 96 لغایت 8 بهمن ماه از طریق سایت سنجش وجود خواهد داشت. یعنی در صورت وجود مغایرت اطلاعات وارد شده میتوان مجدد به سایت مراجعه کرد و ویرایش اطلاعات کنکور 97 انجام داد.سازمان سنجش در سال های اخیر برای داوطلبان جامانده از ثبت نام کنکور سراسری ، مهلت مجدد ثبت نام قرار می دهد که برای ثبت نام کنکور سراسری 97 نیز چنین فرصتی در اختیار متقاضیان قرار داد. مهلت مجددی برای ثبت‌نام‌ در کنکور سراسری 97 ، از روز یکشنبه مورخ 96/12/13 تا روز چهارشنبه 96/12/16 در نظر گرفته شده است که داوطلبان می‌توانند منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان در این خصوص اقدام نمایند.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =

بستن