تیزهوشانمدارس

چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم

جهت مشاوره در زمینه چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

قبولی در آزمون تیزهوشان یکی از دغدغه های والدین بخصوص در پایه نهم می باشد . همانطور که می دانید مدارس تیزهوشان جزء مدارس برتر کشورمان هستند و دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان پذیرفته شده و وارد مدارس تیزهوشان می شوند از امکانات آموزشی بالا با شهریه کم برخوردار می شوند و به نوعی قبولی خود در کنکور سراسری را تضمین میکنند و میتوانند در بهتین دانگاه های کشور تحصیل نمایند . اصولا تمام کسانی که در مدارس تیزهوشان درس میخوانند رؤیای ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند .

اما موضوعی که در این میان مهم است این است که چگونه ی توان در این آزمون قبول شد و از آنجایی که این آزمون در سطح بسیار بالایی برگزار می شود و تمام داوطلبین باید در سن پایین میزان استرس بالایی را در این آزمون تحمل کنند و به تمامی سؤالاتی که به دو دسته استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی مربوط می شوند پاسخ دهند .

چگونه در آزمون تیزهوشان 97 پذیرفته شویم

قبولی در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم

باید این نکته را یادآوری کنیم که دانش آموزانی که دوران متوسطه دوره اول خود را در مدرسه تیزهوشان باشند برای قبولی در آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم شانس بسیار بالاتری دارند زیرا شرایط تحصیلی در مدارس تیزهوشان نسبت به سایر مدارس کمی متفاوت است حال باید به این سؤال پاسخ دهیم که چگونه می توان در آزمون تیزهوشان پذیرفته شد؟

جواب این سؤال اگرچه سخت به نظر می رسد اما بسیار ساده است مهم ترین اصل برای قبولی در هر آزمونی درس خواندن است اما اینجا شرایط کمی متفاوت است زیرا هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان ، همانطور که از اسمش پیداست گزینش دانش آموزانی است که ضریب هوشی بالاتری نسبت به سایر دانش آموزان دارند . پس بهتر است اگر فرزندمان در این آزمون پذیرفته نشد ، سخت گیری نکرده و به دنبال مدارس بهتر جهت ثبت نام آنها باشیم .

اولین کاری که دانش آموزان جهت قبولی در مدارس تیزهوشان متوسطه دوره اول باید انجام دهند ، یک برنامه ریزی درست و اصولی می باشد . بهتر است برنامه ریزی درسی خود را از پایه چهارم ابتدایی آغاز کنید و با راهنمایی های یک مشاور مجرب یک برنامه ریزی دقیق انجام دهید

دومین اصل مهم در قبولی تیزهوشان انتخاب یک کتاب تست می باشد این را فراموش نکنید که هر چقدر هم کتاب درسی را خوب بخوانید اما اگر اصول تست زنی را یاد نگیرید نمی توانید در آزمون تیزهوشان موفق شوید

آخرین مسئله مهم در قبولی در آزمون تیزهوشان ثبت نام در یک آزمون می باشد داوطلبان عزیز می بایست در آزمون های آزمایشی ثبت نام کرده و روند پیشرفت خود را مورد بررسی قرار دهند و با توجه به کارنامه آزمون نقاط ضعف و قوت خود را بیابند

قبولی در آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم

مسئله مهم : برای دانش آموزانی که می خواهند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کنند نیز شرایط به همین صورت است فقط داوطلبان پایه نهم توجه داشته باشند که اولا ظرفیت پذیرش بسیار پایین است دوما حداقل معدل کل خود را باید بالا نگه دارید وگرنه نمیتوانید در ثبت نام آزمون تیزهوشان شرکت کنید همچنین تعداد سؤالات آزمون بالاست و باید مدیریت زمانی داشته باشید وگرنه نمی توانید به تمامی سؤالات پاسخ دهید .

هم اکنون که تمامی شرایط را توضیح دادیم ، به شما والدین و دانش آموزان پیشنهاد می کنیم با شماره صدای مشاور از طریق تلفن ثابت ماس گرفته و با مشاوره مورد نظر خود یک برنامه ریزی مناسب ویژه خود دریافت کنید . این برنامه می تواند هفتگی یا ماهانه باشد سپس لیست کتاب ها و آزمون های معتبر و مناسب را از مشاور خود دریافت کنید همواره به یاد داشته باشید همراه بودن با یک مشاور مجرب می نتواند شما را به نتیجه مطلوب برساند . جهت کسب اطلاعات به روز عضو کانال تلگرام صدای مشاور شوید .

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

بستن