اخبار کنکور کاردانی به کارشناسیکاردانی به کارشناسیکنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97، یکی از بزرگترین دغدغه های داوطلبین کنکور کاردانی به کارشناسی 97 می باشد چرا که در مدت زمان خیلی کوتاهی باید اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی خود نمایند. اما مشکلی که می تواند در این بین ایجاد شود این است که ممکن است اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی به اشتباه ثبت شده باشد.

ثبت نام برای شرکت در این آزمون از روز یکشنبه 23 اردیبهشت  آغاز و تا روز دوشنبه 29 اردیبهشت 97 ادامه خواهد

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

2) نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

3) رفع نواقص در کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

با توجه به اینکه در زمان کنکور کاردانی به کارشناسی 97 ، هر داوطلب می بایست برای وارد شدن در جلسه آزمون باید کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی خو را به همراه داشته باشند در غیر این صورت از حضور آنها در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 97 جلوگیری به عمل خواهد آمد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97 – 98

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97 به احتمال فراوان مطابق سال های پیش یک هفته پیش از برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 97 می باشد. از آنجایی که زمان کنکور کاردانی به کارشناسی 97 به احتمال فراوان در خرداد ماه خواهد بود به احتمال فراوان زمان دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97 اواخر اردیبهشت ماه یا اوایل خرداد ماه خواهد بود. از آنجایی که هنوز زمان دقیق انتشار کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی اعلام نشده است ، شما می توانید زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی را از طزیق زهمین متن پیگیری نمایید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97 – 98

کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی به صورت اینترنتی در دسترس داوطلبین خواهد بود بنابراین داوطلبین قادر خواهند بود با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97 نمایند.چندین روش وجود دارد که داوطلبین می توانند بر اساس آن دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی خود را انجام دهند، که در عکس زیر تمامی روش های دریافت نمودن کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97 مشخص می باشد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کادانی به کارشناسی 97
نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کادانی به کارشناسی 97

رفع نواقص در کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97 – 98

کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی ممکن است برای برخی از داوطلبین ثبت نام  کنکور کاردانی به کارشناسی 97 دردسر هایی را ایجاد کند که ممکن است عکس روی کارت آنها اشتباه ثبت شده باشد یا شهری که باید در آن آزمون شرکت کند و یا گروه آزمایشی آنها اشتباه ثبت شده است. این دست از داوطلبین باید در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97 با مراجعه به باجه های رفع نقص اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 97 خود را اصلاح نمایند. توجه داشته باشید تنها در صورتی می توانید برای اصلاح اطلاعات خود اقدام نمیاند که اطلاعات خود را در زمان ثبت در سامانه به صورت صحیح ثبت کرده باشند. در صورتیکه اطلاعات خود را به اشتباه در سامانه ثبت کرده اید خواهید توانست با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور با مشاوران صدای مشاور تماس حاصل فرمایید تا ایشان اقدامات لازم را برای شما انجام دهند.

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + سه =

بستن