اخبار کنکور دکتریدسته‌بندی نشدهدکتریکنکور دکتری دانشگاه سراسری

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری و آزاد 97

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری و آزاد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان آزمون دکتری می دانند که آزمون دکتری به زمان برگزاری خود نزدیک می شود از همین رو سوالاتی پیرامون کارت ورود به جلسه دکتری سراسری و کارت ورود به جلسه دکتری آزاد و کنکور دکتری 97 به وجود می آید . در این مقاله می خواهیم نحوه دریافت کارت ورود به جلسه دکتری و نحوه رفع نقص کارت و ویرایش اطلاعات ثبت نام توضیح دهیم .

دریافت کارت ورود به جلسه دکتری برای افرادی که می خواهند در آزمون دکتری شرکت کنند امری الزامی است زیرا بر روی کارت ورود به جلسه دکتری 97 اطلاعات شخصی و آزمونی ثبت شده است . این اطلاعات شامل :

نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه،شماره پرونده،شماره داوطلبی،سهمیه ثبت نامی،گروهی آزمایشی،کد رشته امتحانی،نام رشته امتحانی و آدرس و ساعت برگزاری آزمون

توجه داشته باشیدافرادی که کارت ورود به جلسه را با خود به همراه نداشته باشند نمیتوانند در آزمون دکتری شرکت کنند .

روش دریافت کارت ورود به جلسه دکتری 97

ابتدا وارد سایت sanjesh.org شده و پس از ورود اطلاعات مورد نیاز می توانید کارت ورود به جلسه آزمون دکتری خود را دریافت کنید .

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه ۹۶/۱۲/۰۱ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است که برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته قابل پرینت و دریافت می‌باشد.

زمان و نحوه ویرایش اطلاعات آزمون دکتری

شاید بسیاری از داوطلبان اطلاع نداشته باشند اما هم زمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ، ویرایش اطلاعات ثبت نام نیز شروع می شود.

با فعال شدن لینک ویرایش اطلاعات ثبت نام داوطلبین می توانند موارد زیر را ویرایش کنند :

معدل داوطلب

نام دانشگاه اخذ مدرک کارشناسی

کارشناسی ارشد

اطلاعات محل سکونت

اما توجه داشته باشید اگر تناقضی در فرم ثبت نام با کارت ورود به جلسه مشاهده نشود ، مواردی همچون گروه آزمایشی ( رشته ) ، عکس ، مشخصات فردی ، شهر محل سکونت قابل ویرایش نمی باشند .

توجه داشته باشید : دانشجویان ترم آخر حتما باید معدل خود را در ویرایش اطلاعات با جدیدترین معدل تا 30/11/96 دریافت کرده اند ویرایش کنند.

چگونه نواقص کارت ورود به جلسه دکتری را رفع کنیم؟

همانطور که گفتیم ممکن است در کارت ورود به جلسه دچار نواقصی شویم که امکان ویرایش آن وجود نداشته باشد . این خطاها ممکن است به دلایل خطای شما در هنگام ثبت نام و یا سیستماتیک باشد .

داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون بایستی در صورت نیاز صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ یکی از روزهای چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۰۲ و یا پنج‌شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۰۳ به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت مراجعه نمایند

در صورت رو به رو شدن  با هر گونه مشکل به هیچ عنوان دچار استرس نشویدبا سامانه صدای مشاور تماس گرفته و آدرس نزدیک ترین باجه رفع اشکال محل زندگی خود را دریافت کنید سپس کارت ورود به جلسه دکتری را همراه خود برده و اقدام به ویرایش اطلاعات کنید

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد 97

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دکتری آزاد و سراسری شده اندبدانند که اعلام نتایج این دو دانشگاه به صورت کاملا جداگانه می باشد و معمولا اعلام نتایج دکتری در نیمه دومن فروردین ماه صورت می گیرد . د

داوطلبان عزیز اگر هر گونه سوالی در رابطه با آزمون دکتری 97 مواجه شدید می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور تماس حاصل فرمایید .

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری و آزاد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یک =

بستن