اخبار مدارستیزهوشانمدارس

azmoon.medu.ir نتایج تیزهوشان 97

جهت مشاوره در زمینه azmoon.medu.ir نتایج تیزهوشان 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همیشه در سایت  azmoon.medu.ir نتایج تیزهوشان بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام خواهد شد . با برگزاری آزمون تیزهوشان در بایه های ششم ابتدایی و بایه نهم به دهم افراد برتر انتخاب شده در سراسر کشور میتوانند در مدارس تیزهوشان شهر خود ثبت نام کنند . داوطلبین برای قبولی در مدارس تیزهوشان باید بسیار تلاش کنند ،درس بخوانند ، در آزمون های مختلف مربوط به تیزهوشان شرکت کنند تا با استفاده از نرم افزار تخصصی تخمین قبولی تیزهوشان ما بتوانند از درصد قبولی خود آگاهی کسب کنند .

آنچه در این متن خواهید خواند :

1) اعلام نتایج تیزهوشان 97 (azmoon.medu.ir نتایج تیزهوشان)

2) نحوه اعلام نتایج تیزهوشان 97(azmoon.medu.ir نتایج تیزهوشان)

3) نحوه اعتراض به اعلام نتایج تیزهوشان (azmoon.medu.ir نتایج تیزهوشان)

اعلام نتایج تیزهوشان 97

در نظر داشته باشید که اعلام نتایج تیزهوشان 97 همانطور که در مقاله ثبت نام تیزهوشان گفته شد ، آزمون تیزهوشان در دو مقطع ششم ابتدایی و نهم به دهم برگزار می گردد . بنابراین کسانی که در مقطع ششم ابتدایی تحصیل کرده اند و در آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 شرکت کرده اند قادر خواهند بود در زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم ابتدایی 97 از قبولی یا عدم قبولی خود در آزمون با خبر شوند . با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 همزمان با مقطع ششم ابتدایی در یک روز برگزار می شود بنابراین داوطلبینی که در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 شرکت کرده اند میتوانند در زمان مقرر با آگاهی از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم 97 از نتایج آزمون خود با خبر شوند . باید به این نکته اذعان نماییم که هر ساله اعلام نتایج مدارس تیزهوشان در اواخر مرداد ماه یا اوایل شهریور ماه می باشد و با توجه به اینکه هنوز زمان اعلام نتایج تیزهوشان 97 اعلام نشده است ما شما را از طریق به روز رسانی این مطلب از زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان آینده سال 97 با خبر خواهیم کرد.

نحوه اعلام نتایج تیزهوشان 97

در زمان اعلام نتایج تیزهوشان در سایت تیزهوشان با وارد کردن کد ملی و نام و شماره سریال شناسنامه خود میتوانید به بنل خود وارد شوید و از نتایج آزمون تیزهوشان خود  اطلاع کسب کنید . در صورت قبولی در آزمون تیزهوشان 97 نام مدرسه قبولی شما قابل روئیت می باشد . برای آن دسته از عزیزانی که تراز بالاتر از حد مجاز را در آزمون تیزهوشان دریافت نکرده اند ، نتایج تیزهوشان آنها به صورت کارنامه قابل دریافت است که در آن می توان میزان باسخ دهی به سوالات صحیح یا غلط و یا نزده و تراز کسب کرده خود را تماشا کنند و همچنین از تراز آخرین فرد قبولی در اعلام نتایج مدارس تیزهوشان مطلع شوند .

هر سال در ذهن تمامی متقاضیان آزمون مدارس تیزهوشان که قصد دارند از اعلام نتایج تیزهوشان 97 خود با خبر شوند ، سوالات و ابهامات فراوانی ایجاد می شود که هر متقاضی برای یافتن جواب سؤالات خود راه حلی را انتخاب می کند. در این راستا می توان گفت که اکثر متقاضیان با جست و جو در سایت های گوناگون در پی یافتن جواب سؤالات خود می باشند که البته مشکل این روش این می باشد که علاوه بر زمان بر بودن ، از آن جایی که اطلاعات ثبت نامی و قوانین مربوط به آن هرساله در حال تغییر می باشد، ممکن است اطلاعاتی که سایت ها در اختیارتان قرار می دهند اطلاعاتی نادرست و به روز نباشد . عده ای دیگر با مراجعه حضوری نزد مشاوران و یا پرس و جو کردن از افراد آگاه در این زمینه ، جواب سؤالات خود را پیدا می کنند که متآسفانه علاوه بر اینکه تمامی این روش ها بسیار زمان بر و خسته کننده هستند ، باید هزینه گزافی را صرف برطرف کردن نیاز خود نمایند.
صدای مشاور این امکان را برای شما ایجاد نموده است که شما بتوانید با یک تماس از طریق تلفن ثابت و تماس با شماره صدای مشاور بدون هیچ دردسری و با کمترین هزینه ممکن ، از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور بهره ببرید و جواب سؤالات خود را پیدا کنید و اطلاعات به روز را در مورد مسئله خود دریافت نمایید.
از دیگر مزیت هایی که صدای مشاور با دیگر مؤسسات مشابه دارد ، می توان به این موضوع اشاره نمود که اولاً مؤسسه صدای مشاور برای هر بخشی ، مشاوران مخصوص به خود را دارد مثلا اگر شما در مورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سؤال داشته باشید شما به مشاوران مخصوص به مباحث مدارس تیزهوشان وصل خواهید شد و یا اگر در مورد ثبت نام مدارس نمونه دولتی یا غیر انتفاعی و یا مدارس دولتی سؤالی داشته باشید شما به مشاوران مخصوص این مباحث وصل خواهید شد . ثانیاً شما می توانید هزینه خود را مدیریت کنید و به هر اندازه که می خواهید هزینه کنید و نیازی نیست نقدا این هزینه را پرداخت کنید چرا که تمامی هزینه بر روی قبض تلفن شما خواهد آمد.

نحوه اعتراض به اعلام نتایج تیزهوشان

اگر نسبت به اعلام نتایج تیزهوشان و صحت نتایج آزمون تیزهوشان اعتراضی دارید فقط می توانید از طریق سایت اصلی تیزهوشان اعلام اعتراض کرده و بیگیری آن را در سایت تیزهوشان دنبال کنید . که به شما پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ثبت اعتراض تیزهوشان را مطالعه فرمایید تا بتوانید در صورت نیاز درخواست تجدید نظر تیزهوشان 97 را داشته باشید

برچسب ها

جهت مشاوره در زمینه azmoon.medu.ir نتایج تیزهوشان 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۱۸-۰۲۱ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − ده =

بستن